אתרוג מבית אינטרנט רימון

ברכי רייזמן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
למשהו יש נסיון עם זה?
זה מתאים גם לעוסקים בגרפיקה?
כי אתרי תמונות הם לא נותנים.

*עוד שאלה- מה כדאי יותר מסך דק מרובע או רחב?

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
זה מתאים לכולם, אם יש אתרים שאת צריכה והם לא מאשרים את יכולה לעשות מסלול רימון אישי (בתשלום חודשי נוסף) והם פותחים לך כל אתר ומסננים אותו ידנית.

בעניין המסכים זה עניין של העדפה אישית, אני אישית מעדיף מסך רחב, כי יש יותר מקום, ובגרפיקה זה משמעותי (גם בטיפול במסמכים וטקסטים).
מעלה נוספת היא שמסך רחב יותר מותאם לצורת הצפייה האנושית (העיניים נמצאים לרוחב), אבל זה שוב עניין של העדפה...

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
כשנכנסו מסכי ה LCD הרחבים, קניתי מסך 19 אינץ' רחב... אחרי יומיים רצתי להחליף אותו לרגיל.
למה? כי אמנם הרווחתי ברוחב, אבל זה לא ממש עזר לי, כשגלשתי באינטרנט, הייתי רואה שטח ריק נרחב משני הצדדים, אבל פחות שטח לגובה!
זה היה שימושי לדבר אחד בעיקר: צפיה בסרטים. היום הפורמט הדומיננטי בסרטים הוא 16:9 ולכן גם הפופולריות של המסכים הרחבים שהולכים והופכים לסטנדרט.

היום אני אמנם כן משתמש במסך רחב, אבל 24 אינץ'...
ככה שיש לי מספיק מקום גם לגובה.

המלצתי אם כן, היא ללכת על רחב, אבל גדול (22 אינץ' ומעלה)
אם אתה לא יכול להרשות לעצמך גדול, עדיף להישאר עם מסך ביחס המסורתי - מה שקראת לו "מרובע"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  41  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה