אתם ועד בית?גרים בבנין עם חברת ניהול?כנסו!

Bin26

משתמש פעיל
נכנסנו לא מזמן לגור בבנין חדש בו אף אחד לא מעונין לקחת את ועד הבית מה שאומר שצריך למצוא חברת ניהול, בבנין 26 דיירים ו 2 מעליות אשמח אם תשתפו בעלויות של דמי הועד בית בבנין שלכם עם או בלי חברת ניהול והאם אתם מרוצים מהחברה שלכם.
כמו כן האם יצא לכם להתמקח עם חברת המעליות על התשלום החדשי?האם אפשרי לעבור חברה?תודה מראש למשתפים..

ssarah

משתמש צעיר
אנחנו מחפשים חברת ניהול באיזור בי"ש.
מכירים חברה טובה וזולה שיצא לנו פחות מ200 שח לחודש?

חיהל'ה1111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
חברת ניהול זה הרבה כסף,
ותהיו שבויים שלהם להרבה שנים,
עדיך ללכת מראש על הוראת קבע.
ממש לא, אם אתם לא מרוצים אפשר לזרוק אותם אפילו אחרי חודש אחד
נכנסנו לא מזמן לגור בבנין חדש בו אף אחד לא מעונין לקחת את ועד הבית מה שאומר שצריך למצוא חברת ניהול, בבנין 26 דיירים ו 2 מעליות אשמח אם תשתפו בעלויות של דמי הועד בית בבנין שלכם עם או בלי חברת ניהול והאם אתם מרוצים מהחברה שלכם.
כמו כן האם יצא לכם להתמקח עם חברת המעליות על התשלום החדשי?האם אפשרי לעבור חברה?תודה מראש למשתפים..
אני מאוד ממליך על ב.ל. ניהול ואחזקות
אנחנו מחפשים חברת ניהול באיזור בי"ש.
מכירים חברה טובה וזולה שיצא לנו פחות מ200 שח לחודש?
אין כזה דבר לבוא לחברה ולהגיד שעתם רוצים לשלם פחות מ-200, זה תלוי שנתני הצריכה המשותפים שלכם, בכמות הדיירים, מה שהם יכולים להוזיל זה ביטוח מעלית במקרה ומדובר על מעלית עם חדר ונקיון

ssarah

משתמש צעיר
מסתומרת, הדיירים לא מוכנים לשלם יותר מ150.
ישנם בניינים בשכונה עם חברות ניהול שמשלמים אפילו 140, כך שזה אפשרי תלוי כמה החברה מרוויחה.

חיהל'ה1111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מסתומרת, הדיירים לא מוכנים לשלם יותר מ150.
ישנם בניינים בשכונה עם חברות ניהול שמשלמים אפילו 140, כך שזה אפשרי תלוי כמה החברה מרוויחה.
לא אמרתי שאי אפשר לשלם פחות מ-200,
אמרתי שזה תלוי בנתונים שלכם.

ssarah

משתמש צעיר
אין לי עוד פרטים, אחת השכנות אמרה לי את הנתונים...

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גר בחריש
בניין 26 דיירים
שתי מעליות
חברת ניהול 300 ש"ח לחודש

תותית 25

משתמש רשום
חברות ניהול הם יקרות, אצלנו יש בנוסף גם וועד- להודעות והחלטות מול דיירי הבניין
חברת הניהול אחראית על האחזקה, ניקיון שוטף, קשר מול נותני שירות(מעליות וכו') אבל הועד עדיין מעורב אצלנו.
אנחנו משלמים קרוב ל300 ש"ח(37 דירות) ויש מחירים שונים בהתאם לגודל הדירה(לא יודעת למה זה המדד שנקבע)

Bin26

משתמש פעיל
חברות ניהול הם יקרות, אצלנו יש בנוסף גם וועד- להודעות והחלטות מול דיירי הבניין
חברת הניהול אחראית על האחזקה, ניקיון שוטף, קשר מול נותני שירות(מעליות וכו') אבל הועד עדיין מעורב אצלנו.
אנחנו משלמים קרוב ל300 ש"ח(37 דירות) ויש מחירים שונים בהתאם לגודל הדירה(לא יודעת למה זה המדד שנקבע)
מאוד יקר, תלוי כמובן מה אתם מקבלים בתמורה.
אנחנו קיבלנו הצעת מחיר של265 שמגולם בה בערך35 שח על דמי ניהול עם 2 מעליות ו26 דיירים אני שמעתי שיש בנינים ברמב''ש ד שמשלמים 200 באותם נתונים אבל אינני יודע אם מרוצים מהחברה.
אשמח אם מישהו ישתף מנסיון או הצעות מחיר ספציפיות

קפה קפה

משתמש מקצוען
אצלנו יש דייר אחד שלא משלם את התשלומים הקבועים ועושה את כל העבודה של ועד הבית.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
האם אף אחד לא מעוניין לקחת את ועד הבית בתשלום? עדיף לשלם לועד הבית, מאשר לשלם לחברת ניהול שלוקחת עמלה על כל שטות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה