אשמח תעזרו לי- איזה קופת חולים עדיף בעיר ביתר עילית?

איזה קופת חולים עדיף

• סה"כ מצביעים
    14
  • הסקר נסגר .

269

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מי שיודע, מרוצה או לא מרוצה מקופת חולים מוזמן לעזור לי בבחירת קופת חולים

שמחהלוי

משתמש פעיל
זה לצורך סקר?
לא נראה לי שלצורך אמיתי של בחירת קופ"ח, הדרך עוברת כאן.

269

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זה לגמרי לגמרי צורף אמיתי, פתאום ראיתי את האפשרות של סקר אז צרפתי, אבל באמת רציתי לשמוע פה מאנשים רגילים, מה באמת עדיף!

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
קחי בחשבון שחוץ מזה שהקופה בכלליות טובה, זה גם מאד תלוי איפה את גרה ואיזה קופה (איזה שירות, רופאים וכו') יש באזור שלך....

269

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לכן רשמתי שאני גרה בביתר

לצו

משתמש פעיל
אני קצת מאוכזבת ממאוחדת אין רופאים כל פעם שצריך.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הייתי במאוחדת, עברתי למכבי, ומשם לכללית
וחזרתי למאוחדת.

מכבי - אין כל כך זמינות של רופאים
כללית - הייתי מאוד מרוצה, יש להם את הפלוס שיש טיפת חלב בקופ"ח, ולא הרגיל שצריך להמתין לתורים המון זמן. [עזבתי בגלל רופא מתחום מסוים שלא היה בביתר - בכללית, ולכן חזרתי למאוחדת]
מאוחדת - מרוצה באופן כללי, זמינות של רופאים [גבעה B], רופאים מקצועיים, ויחס טוב.
החסרון במאוחדת - זה השיניים, שם לא הייתי מרוצה בכלל. [המתנו לתור כחצי שנה, כשהגיע תורנו חיכינו במקום עוד כשעה++ עקב עזרה ראשונה שהכניסו כמה מקרים לפנינו, כשהגיע התור שלנו לא היה לרופא סבלנות, ניסה 2-3 דקות, וכשהילד סירב - מיד שלח אותנו להדסה]

טיגר

משתמש מקצוען
אני במאוחדת- ברמה כללית מרוצה.
חיסרון- כפי שרשמו- מרפאת שיניים. מצד שני אפשר ללכת למרפאות שעובדות בהסכם עם מאוחדת.
המחירים של הביטוחים יקרים הרבה מבלאומית.

כתומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני עברתי ממאוחדת ללאומית.
רופאי הילדים בלאומית מעולים ומקסימים!!
במאוחדת אם את הולכת לרופא את תקועה איתו רבעון, בלאומית יש לך רופא אישי ומתי שהוא לא נמצא יש לך אפשרות ללכת לרופא אחר, אבל הוא נשאר הרופא האישי.
גם התפתחות הילד קבלתי מהר!! בעיה קטנטונת שנפתרה לי בביקור אחד ולא דחו אותי שזה יפתר עם הזמן. (בהשוואה לשכנה שהיא במאוחדת ועם אותו בעיה).

טללית

משתמש פעיל
אני בלאומית. לא מרוצה מרפואת נשים. אין מספיק זמינות אולטראסאונד ורופאי נשים לדעתי. בA

אשמח לשמוע דעתכן

טללית

משתמש פעיל
וכן יש רק 2 רופאות משפחה. וכשאחת יצאה לחופשת לידה - לא היתה מחליפה

אוהב ציון

משתמש רשום
עברתי ממאוחדת לכללית, פחות המתנה חרופאים ובבית מרקחת , בכללי מאוד מרוצה , רק חבל שהם לא משקיעים ברפואת שיניים , אולי כדאי לנסות מרפאת דנטלית בגני גאולה

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי בלאומית, עכשיו במכבי מרוצה מאוד משניהם. מעלות בלאומית: זמינות תורים, רופאי ילדים מעולים וגם בכללי יחס מעולה בקיצור ממליצה
מעלות במכבי: מרפאת שיניים טובה, רופאים טובים אבל אין זמינות בגלל שהקופה קטנה פה יחסית, טיפת חלב פרטית.
הייתי ממליצה לך לבדוק מה כל אחד נותן שאת צריכה למשל מכבי לא מסבסדים התעמלות מחוץ לקופה ויש להם רק שיעור אחד בשבוע אבל מצד שני יש טיפולי שיניים גם למבוגרים וכו

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מאוחדת בB: בתמרים יש עומס מטורף , מצד שני יש באמת היצע של רופאים ושירותים
צריך לחכות כמעט לכל דבר (רופא ילדים , נשים ובדיקות מעבדה)
בית מרקחת פתוח רק עד 6 ורפואת שיניים זה חצי שנה מראש ועוד המתנה של שעות במקום , זוועה
למה אני שם ? כי יש גם יתרונות , יש רופאים טובים שאני מכירה, יש שרותי אונליין טובים, ובינתיים עוד נחמד לי שם , אבל אני לא יודעת אם אני אשרוד את התורות שם עוד הרבה.

• תודה
Reactions: Ps

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה