אשמח מאוד לשמוע את חוות דעתכם!

פינון

משתמש מקצוען
שלב ראשוני של תוכנית למטבח.
איך זה מבחינת תיכנון?
WhatsApp Image 2021-06-01 at 22.33.00.jpeg
WhatsApp Image 2021-06-01 at 22.33.12.jpeg
WhatsApp Image 2021-06-01 at 22.33.31.jpeg
WhatsApp Image 2021-06-01 at 22.33.41.jpeg
WhatsApp Image 2021-06-01 at 22.33.51.jpeg
WhatsApp Image 2021-06-01 at 22.34.07.jpeg
בית.JPG

רבקי פ

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי יותר יפה ונכון לשים את כל הארונות הגבוהים ביחד.
בקיר של המקרר מאוד מתאים.

פינון

משתמש מקצוען
לדעתי יותר יפה ונכון לשים את כל הארונות הגבוהים ביחד.
בקיר של המקרר מאוד מתאים.
הארון בסוף הוא ארון שירות לחומרי ניקיון, אבקת כביסה וכו' ואמור להיות ליד המכונת כביסה.

וחוץ מזה, לא נכנס שם גם מקרר וגם 2 ארונות גבוהים.

מנחם הויזמן

משתמש רשום
לא הייתי ממקם את הכיריים החלביות ליד הכיריים הבשריים.
רוב הלכות בשר בחלב הם הרחקות מדרבנן, כגון לערבב קר וקר, לחכות אחרי סעודה בשרית, ועוד. אבל חם וחם זה מה שהתורה אסרה.
כמתכנן אני רק "מציע" ומסביר ללקוחות את השיקולים, בסוף הם מחליטים מה חשוב להם ומה לא.
עוד הערה: תנור חם ליד סועד, זה לא כל כך נוח (ולא בטיחותי אם זה ילד קטן), אם יש אופציה אחרת.

פינון

משתמש מקצוען
לא הייתי ממקם את הכיריים החלביות ליד הכיריים הבשריים.
רוב הלכות בשר בחלב הם הרחקות מדרבנן, כגון לערבב קר וקר, לחכות אחרי סעודה בשרית, ועוד. אבל חם וחם זה מה שהתורה אסרה.
כמתכנן אני רק "מציע" ומסביר ללקוחות את השיקולים, בסוף הם מחליטים מה חשוב להם ומה לא.
עוד הערה: תנור חם ליד סועד, זה לא כל כך נוח (ולא בטיחותי אם זה ילד קטן), אם יש אופציה אחרת.
תודה על ההערה, באמת לא חשבתי להוסיף כיריים חלביות אלא להשתמש בסיליקון לאינדוקציה לבישול חלבי.
אבל הענין עם התנור באמת חשוב.

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
-לא תמיד ממולץ שמה שמפריד בין הבשרי לחלבי הוא הכיריים בפרט אם הם אינדוקציה. מה תעשו כשיתגלש מהסיר? תחליפו שיש?
ראיתי כיריים בין החלבי והבשרי אבל עם מפריד שיש (כמו השיש בין הכיורים) ובצד החלבי היה עוד כירה
-נראה לי שעדיף להכניס שולחן רגיל גם על חשבון מזווה, או לפחות לעשות דלפק שאפשר לשבת מ2 הצדדים
-הייתי מחליפה בין התנורים לשולחן, כי תתארו אתם מוציאים משהו רותח והילדים ליד השולחן וצריכים לעשות סיבוב שלם כדי להגיע לשיש הבשרי...
-אפשר להצמיד את הכיור הבשרי לסוף השיש , כדי להרוויח שטח גדול יותר, אבל לא כולם אוהבים את זה
-המכונת כביסה נשארת במקומה ב"מרפסת שירות"? כי אם לא הייתי מוותרת על הארון שירות, ואולי שמה שם את התנורים (ואיפה סלי הכביסה?) ואם המכונה נשארת אז אולי תכניסי את הארון שירות לתוך החדר השירות המוקטן

בהצלחה!

Tovi-3D

Tovi
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אני הייתי מכניסה את המכונת כביסה לתוך הארון
ולא משחקת מדי עם הגובה
תנסו להפריד בכלל את החלבי לאיפה שכרגע השולחן, אז לא יהיו בעיות של חלבי-בשרי

פינון

משתמש מקצוען
-לא תמיד ממולץ שמה שמפריד בין הבשרי לחלבי הוא הכיריים בפרט אם הם אינדוקציה. מה תעשו כשיתגלש מהסיר? תחליפו שיש?
ראיתי כיריים בין החלבי והבשרי אבל עם מפריד שיש (כמו השיש בין הכיורים) ובצד החלבי היה עוד כירה
-נראה לי שעדיף להכניס שולחן רגיל גם על חשבון מזווה, או לפחות לעשות דלפק שאפשר לשבת מ2 הצדדים
-הייתי מחליפה בין התנורים לשולחן, כי תתארו אתם מוציאים משהו רותח והילדים ליד השולחן וצריכים לעשות סיבוב שלם כדי להגיע לשיש הבשרי...
-אפשר להצמיד את הכיור הבשרי לסוף השיש , כדי להרוויח שטח גדול יותר, אבל לא כולם אוהבים את זה
-המכונת כביסה נשארת במקומה ב"מרפסת שירות"? כי אם לא הייתי מוותרת על הארון שירות, ואולי שמה שם את התנורים (ואיפה סלי הכביסה?) ואם המכונה נשארת אז אולי תכניסי את הארון שירות לתוך החדר השירות המוקטן

-מה עדיף לעשות בשביל להפריד? כיור? (כמובן אני לא עושה את הכיריים החלביות הקטנות)

-בקשר לשולחן, ברור שזה לא אידיאלי, חשבתי על זה, אבל זה מטבח קטן ואין לי הרבה אפשרויות. עדיף לי שיהיה לי ביום יום מזווה גדול ונח, וארוחות גדולות נאכל בסלון.. איך אפשר להכניס דלפק מ-2 הצדדים?

-זה נכון בקשר לתנור, וגם לא בטיחותי ליד הילדים. אני אשאל את הנגר.

-המכונת כביסה עומדת שם ומעליה מייבש, ואני רוצה לעשות ארון אוויר במסתור כביסה לכביסה מלוכלכת.
-מה זה חדר שירות מוקטן? לשירותים כאילו? אין שם מקום וגם לא נח בשביל כל פקק מרכך כביסה לעשות סיבוב... חייב להיות צמוד למכונה.

ממש תודה על כל ההערות!

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
-מה עדיף לעשות בשביל להפריד? כיור? (כמובן אני לא עושה את הכיריים החלביות הקטנות)

-בקשר לשולחן, ברור שזה לא אידיאלי, חשבתי על זה, אבל זה מטבח קטן ואין לי הרבה אפשרויות. עדיף לי שיהיה לי ביום יום מזווה גדול ונח, וארוחות גדולות נאכל בסלון.. איך אפשר להכניס דלפק מ-2 הצדדים?

-זה נכון בקשר לתנור, וגם לא בטיחותי ליד הילדים. אני אשאל את הנגר.

-המכונת כביסה עומדת שם ומעליה מייבש, ואני רוצה לעשות ארון אוויר במסתור כביסה לכביסה מלוכלכת.
-מה זה חדר שירות מוקטן? לשירותים כאילו? אין שם מקום וגם לא נח בשביל כל פקק מרכך כביסה לעשות סיבוב... חייב להיות צמוד למכונה.

ממש תודה על כל ההערות!
-נכון, כיור, או להפריד שיש לגמרי
-שיקולים אישיים, 3 מקומות זה כלום למשפחה חרדית גם עבור קורנפלקס בבוקר ויש הרבה אחסון במטבח
-העיקר שיש גם מקום לסלי כביסה, (מוקטן רק התכוונתי שהקטנתם אותו)

בהצלחה

פינון

משתמש מקצוען
-שיקולים אישיים, 3 מקומות זה כלום למשפחה חרדית גם עבור קורנפלקס בבוקר ויש הרבה אחסון במטבח
אפשר לשים עוד כיסא בראש ואז יש 4 מקומות.
אבל ביקשתי באמת מהנגר שיציע לי אופציה עם יותר מקומות ישיבה.

רייזי ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קיצרתם את הקיר המקורי של המקרר?
אם לא, אולי אופציה כזאת?
0001.jpg

רייזי ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
התכוונתי לקיר מאחורי המקרר... במבט ראשון לא הבנתי איך שתי הקירות לא באותו אורך...
אני רואה שהפוך, עם הקיר מול המקרר גלשתם לכיוון הסלון

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הייתי מחזירה את הכיורים והכיריים כמו בתוכנית המקורית...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה