אשמח לטיפים לתכנון ארון חדר שינה

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תעזרו לי לתכנן את הארון?
אני עושה עכשיו ארון חדר שינה, 4 דלתות ברוחב 50 ס"מ כל אחת
+ המשך של הארון יחידה פתוחה ללא דלתות ברוחב כ70 ס"מ ובעומק של 35 ס"מ. שמוסתרת ע"י הפתיחה של דלת החדר. (חשבתי ביחידה הזו לעשות מראה, מדף נמוך לנעליים שבשימוש תדיר וכו', מוט לתליית בגדים בשימוש וכו'.)

אשמח לקבל כל רעיון לניצול חכם
ועוד כמה שאלות ממוקדות,
1. איך מומלץ לאחסן פאות? מבחינת זה שהן גבוהות ממדף רגיל אבל חבל ליצור מדף שלם גבוה רק בשביל 2 פאות
2. האם עדיף לעשות מגירות פנימיות ברוחב מטר או מגירות קטנות של 50 ס"מ כל אחת? או חלק כך וחלק כך?
3. מה הגובה המומלץ למגירה פנימית בארון?
4. מה הגובה המומלץ לתלית בגדים ארוכים?
5. האם מגירות נעליים עדיף לעשות כמגירה פינמית או חיצונית? (מבחינת אסתטיקה וודאי עדיף פנימית השאלה אם זה מספיק נוח...)

תודה!!

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
1. איך מומלץ לאחסן פאות? מבחינת זה שהן גבוהות ממדף רגיל אבל חבל ליצור מדף שלם גבוה רק בשביל 2 פאות
אפשר לעשות מחיצה במדף וכך יהיה איזור שיוקדש רק לפאות, וההמשך יהיה ניתן לחציצה לשני מדפים. אפשר ששניהם בעומק מלא או שהעליון בחצי העומק.

היפי

משתמש פעיל
2. לנו יש מגירות ברוחב של קרוב למטר. מחלקת את האחסון באמצעות קופסאות ומחלקי מגירות של איקאה, ונוח מאוד שהרבה מרוכז במגירה אחרת.

ראיתי אצל מישהי שבגובה הארון עשו 2 תליות, כשהתליה למטה פחות מרוחב הארון, כדי שיהיה מקום לבגדים ארוכים.
יש לי הרגשה שלא הסברתי ברור. אם אכן כך, תעדכני ואנסה לצייר משהו...
בכל מקרה, זה פרקטי, וחוסך מקום.

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ראיתי אצל מישהי שבגובה הארון עשו 2 תליות, כשהתליה למטה פחות מרוחב הארון, כדי שיהיה מקום לבגדים ארוכים.
יש לי הרגשה שלא הסברתי ברור. אם אכן כך, תעדכני ואנסה לצייר משהו...
בכל מקרה, זה פרקטי, וחוסך מקום.
אני חושבת שהבנתי מה את מתכוונת, רעיון מצוין מבחינתי כי באמת לא מספיק לי תליה רק ברוחב מטר. אני בעצם מרוויחה עוד 50 ס"מ לתליה

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש איזה תוכנה חינמית שאפשר לשרטט בה תכנון פנים של ארונות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה