אשכול תווים להורדה

שלש

משתמש צעיר
יש אפשרות לתווים לדיסק החדש של שימי אנגל ושל מונה 7?

יוסי אבגדה

משתמש רשום
אפשר בבקשה תוים ל-'אחותינו את היי' של דודי קאליש ואהרן רזאל. תודה רבה.
עדיף משהו מקורי עם כל המעברים שם, תודה.

Mendis

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
יש למישהו תווים לזמזום הדבורה בעיבוד לפסנתר?

Mendis

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אבא!
תודה לך
2000_5bd99a97698e2.jpg

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מוויקפדיה.
זה נראה יצירה מטורפת הבעיה שאני לא יודע את שמות התווים הגבוהים אם יש מישהו שיוכל להעלות את השמות התווים אשמח מאד ולגבי האקורדים ביקשתי מהמורה שלי שיתרגם לי אותם לאקורדים רגילים ואם מישו מעונין בעז''ה אעלה בהמשך (יקח קצת זמן..)

אבא

משתמש רשום
בטח בשביל לדעת באמת לנגן זה צריך להיות לימוד הדרגתי ולא לקפוץ ולנסות לקחת יצירה קשה ולהצליח לזכור כל כך הרבה תווים חדשים ולנגן אותם יפה עם כל המכלול.
אבל בשביל לדעת שם ספציפי של תיו מה הבעיה פשוט לחשב, תתחיל לספור מי 'דו' או כל תיו אחר שאתה מכיר טוב.

נשמח שתעלה כהצעתך.

אבא

משתמש רשום
אוסיף משהו, כשם שבלימוד שפה חדשה לא מספיק ללמוד בעפ אוצר מילים כי זה יפרח באוויר.. אלא צריך להתנסות לדבר ולהשתפשף ורק ככה מתמיעים בתוכנו את השפה כך גם בשפת הנגינה. לא יעזור אם אני ילמד את שמות התווים בעפ צריך לרכוש מיומנות, לנסות ולהשתפדף. וזה לאט לאט ובהדרגה.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אוסיף משהו, כשם שבלימוד שפה חדשה לא מספיק ללמוד בעפ אוצר מילים כי זה יפרח באוויר.. אלא צריך להתנסות לדבר ולהשתפשף ורק ככה מתמיעים בתוכנו את השפה כך גם בשפת הנגינה. לא יעזור אם אני ילמד את שמות התווים בעפ צריך לרכוש מיומנות, לנסות ולהשתפדף. וזה לאט לאט ובהדרגה.
פעם היה לי סכאלה של כל התווים המאד נמוכים והגבוהים -כשהתחלתי ללמוד הדפסתי בגדול על הסטנד אבל אין כמעט שירים אם תווים כ''כ גבוהים אז אני רוצה ללמוד אותם כרגע אני מתאמן על דיוק של השמינות והטזיות שזה יותר קשה מלמוד את התווים עצמם...

ismi1234

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה נראה יצירה מטורפת הבעיה שאני לא יודע את שמות התווים הגבוהים אם יש מישהו שיוכל להעלות את השמות התווים אשמח מאד ולגבי האקורדים ביקשתי מהמורה שלי שיתרגם לי אותם לאקורדים רגילים ואם מישו מעונין בעז''ה אעלה בהמשך (יקח קצת זמן..)
בבקשה.
zlilim2.JPG
zlilim1.JPG

שלש

משתמש צעיר
אשמח אם יהיה אפשר לקבל תווים לשיר זכור ה' מהדיסק---ה' Thank you..........

שלימת

משתמש חדש
תווים מתוך ספר 'חסידות און יום טוב' מנשה אונגאר
יש בו ניגונים ישנים מכמה חצרות

קבצים מצורפים

• חסידות און יום טוב - מנשה אונגאר notes extracted.pdf
    6.5 MB · צפיות: 166

שלש

משתמש צעיר
אם יש למשהו למשהו אלבום חדש של איזה זמר בתווים שיעלה בבקשה...........

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה