מידע שימושי אשכול משלוחי המנות הגדול - עד 10 ש"ח למשלוח!

חדשה 93

משתמש מקצוען
אם אתם שכנים שלי ולא אוכלים את מה שאני מכינה, אשמח שתעדכנו אותי כדי שאכין לכם משהו קנוי.
לא יכולה אפילו לכתוב כאן מה אני מכינה כי זה לא קנוי.
אמן והייתי שכנה שלך, אני מתחננת פעם אחת לקבל את היצירות מופת שלך ולראות אותם ב'תלת מימד'.

כמובן שאל תשכחי להעלות לנו לפה את מה שהכנת, רק בשביל להוציא לנו תעיניים..........

ואולי בהזדמנות זו נבקש ממך להעלות אולי איזו הדרכה חדשה, משהו קליל ונחמד, אולי מנה אחרונה לפורים וכדו'.

תודה

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אני שולחת כל שנה ארבעס (בין השאר) בגלל מנהג הזרעונים.
חשובה לי מאוד האסטיקה באריזה דווקא בגלל שזה ביתי.
כך נהוג כאן, ואני יודעת שהשכנים אוכלים בשמחה.
חשבתי השנה לשים בקופסה פעמית שקופה עגולה מחולקת:
באמצע רוטב פיקנטי, ובתאים בצדדים את הארבעס המדוברים, ומאפים מלוחים נוחים לטבילה ברוטב.
נראה לי יהיה מרענן בים המתוק סביב.
מבחינת עלות- נכנס לאשכול, נכון?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
באמצע רוטב פיקנטי, ובתאים בצדדים את הארבעס המדוברים, ומאפים מלוחים נוחים לטבילה ברוטב.
תשלחי ונבדוק אם זה אכן נכנס בעלות...

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שכנות שלי שמבקשות מתכון למה שנתתי- אולי אתחיל לחשוד שהן מבקשות כי גיריתי אותן אבל הן לא מעזות לטעות...
ממשלוחי המנות ששלחתי:
-שקית צלופן של עוגיות תוצרת בית ובקבוק חלב קטן (קניתי בקבוקים בחנות ח"פ וחילקתי כל ליטר חלב ל4 שכנים). אצל אמריקאים יש מושג של חלב ועוגיות, אבל גם לישראלים היה נחמד
-צלחת פירות קטנה- בכלי ח"פ שטוח של סלט (1 ש"ח). אפשר לקנות את הזולים. האננס גם זול יחסית, והענבים יקרים- אז שמתי בודדים בכל משלוח.
IMG_3585.JPG
-כוס אייס קופי + בננה + עוגיות בצורת קוף- למשלוח בנושא קופים.
-מגדל כלים ח"פ של מטבלים (חלק קנויים וחלק ביתיים) וחבילת קרקים קטנה. המטבלים: חומוס, עגבניות, וזיתים.

אני חושבת שכל המשלוחים עומדים בדרישות.

משה גל

משתמש מקצוען
באמת...
אז יצא 120 ולא 100....
אני חושבת שבתוך ים ההוצאות של פורים-פסח זה ממש לא מורגש.

וגילוי נאות - אני ״אברכית״ לכל דבר...!!!
אנחנו מנסים להיצמד ל-10 ש"ח. זה הכל.
ואגב, זה כולל גם את הצלופן והסרט.
:)

משה גל

משתמש מקצוען
בדרך כלל קופסה עגולה מחולקת עולה באזור 2-3 ש"ח.
אם המאפה המלוח הוא מעשה בית,ואולי גם הרוטב, אז באמת זה שייך לאשכול...

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני עושה השנה משו בסגנון הקובץ המצורף. בקבוק בירה ירוק/חום קטן (מקווה שאמצא חנות שמוכרים במבצע) , ועוד מגדל 4 קפסאות קטנות שבפנים במתכונת בז' ירוק: פיסטוקים, נשיקות ירוקות, קבוקים, וחמצוצים ירוקים קטנים (חתוכים). בשקית ירוק בז'. נראה לי יעלה באזור ה10-12 למשלוח
מה מקור התמונה?

חמג

משתמש מקצוען
ראיתי פעם מתכון לארבעס שאחרי הבישול מייבשים אותו בתנור, ומטבלים בטעם פיקנטי, יש כמה סוגי תיבול ויוצא ארבעס צבעוני, מאד מאד טעים!
אפשר לשים ליד זה בקבוק יין/בירה/שתיה מתוקה ויוצא משלוח חמוד, טעים ומגוון.
ועומד במסגרת התקציב.

חמישיה

משתמש פעיל
חבילת פסטה/ מקרונים, רוטב עגבניות, עגבניות שרי, או תבלין מתאים.
נראה לי מגיע לאזור 10 ש"ח

cherry c

משתמש סופר מקצוען
חבילת פסטה/ מקרונים, רוטב עגבניות,
המצוה היא לשלוח אוכל מוכן לאכילה.
וסליחה שנתפסתי עליך, היה פה בשרשור אבקת כביסה ומבשמי אויר, שבכלל אני לא מבינה מה הקשר למשלוח מנות.

Art from the heart

משתמש פעיל
ארבעס זה הדבר הראשון שאני מעיפה לפח!!!

שנה שעברה עשיתי משלוח שהכל היה בטעם תות
ערגליות תות ברמן= 4 ב10נראה לי
שוקולד תות= 5 ב20
פס מנטוס- נראה לי של טעמן יש כמה במארז לא זוכרת כמה עלה
אבל יש מבצעים לפני פורים.
לגננת השקעתי יותר דברים וצירפתי מתנה...
לאחיות שלי הרווקות פינקתי על שהן משמרטפות הוספתי גם מסטיק תות וכד'
והרעיון היה תודה ושוב תודה

secret

משתמש סופר מקצוען
ראיתי פעם מתכון לארבעס שאחרי הבישול מייבשים אותו בתנור, ומטבלים בטעם פיקנטי, יש כמה סוגי תיבול ויוצא ארבעס צבעוני, מאד מאד טעים!
נשמע טובבב
את יודעת איך בדיוק עושים את זה?

חמג

משתמש מקצוען
יש לי מתכון מעיתון משפחה ישן, אם אזכור מחר בבוקר להעלות אותו,
אולי מישהו יקדים אותי..

ZYBM10

משתמש רשום
אני עושה השנה משו בסגנון הקובץ המצורף. בקבוק בירה ירוק/חום קטן (מקווה שאמצא חנות שמוכרים במבצע) , ועוד מגדל 4 קפסאות קטנות שבפנים במתכונת בז' ירוק: פיסטוקים, נשיקות ירוקות, קבוקים, וחמצוצים ירוקים קטנים (חתוכים). בשקית ירוק בז'. נראה לי יעלה באזור ה10-12 למשלוח
איפה קונים מגדל כזה?

rachelY

משתמש צעיר
אשמח מאד להבין איך תגיעי ל12 שקל? (האמת אני מפרגנת גם 15 אבל המשלוח הנ"ל נראה לי גם יעבור את ה15...) רק קופסא יפה כזאת עולה 2 שקל *4 = 8 + 4 שקל בירה + נשיקות ירוקות שזה לא דבר זול. פיסטוקים ברור לא זול.
אז אשמח מאד להסבר! המשלוח נראה מקסים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה