מקצב אשכול מקצבים

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שומרים בבנק קיים כל שהוא ואחר כך כשעוברים לבנק אחר הוא שןטל אותך אתה רוצה לשמור שינויים בבנק הקודם אתה אומר כן ושומר בשם אחר!!!!! קריטי!!!! ואז יש לך בנק חדש

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אלו המקשים
בימהה יש שתי אפשרויות הקלטה א בתור מידי קובץ שרק כלי נגינה יכול לנגן ויש אופציה ב' על דיסק און קי אתה פשוט מכניס און קי מומלץ ריק ולוחץ על הכפתור בצד השני מימין של האורגן ונפתח לך במסך כמן נגן ושם לוחצים פלאי וירקודר וכו' בסיום שומרים SAVE וזה נשמר לך כקובץ להשמע בכל נגן

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מישהו יודע באיזה מקצב זה? (אני רוצה לנגן את זה באורגן )
ובאיזה טמפו?

קבצים מצורפים

• yedid neshesh 2.mp3
    4.9 MB · צפיות: 85
  • mizmor ledavid.mp3
    3.5 MB · צפיות: 71

יהודה ספרא

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש לי אורגן ימאהה psr s710 וקניתי כבל מידי לusb מישהו יודע איך אני שומע אותו במחשב בתוכנת פרוטי לופס או איבלטון לייב או אודיוסיטי? אשמח לעזרה....

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
באודיוסיטי אתה אמור בתפריט של המיקרופון להגדיר שזה הכניסת usb אולי קוראים לזה CODAC משהו כזה....

יכול להיות שאתה צריך להתקין את הדרייבר שיזהה את האורגן שלך במחשב, זה אמור להיות בדיסק שמקבלים עם האורגן

לוי קליין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
למישהו יש מקצבים לג'ינוס או לטיירוס, תודה רבה אני צריך techno

לוי קליין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם אתם יכולים לתת ל פרטים על האיש הזה באה''ב, אני מעוניין לבדוק אותו כשאני יהיה בחו''ל, בעוד ששבוע, תודה

לוי קליין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
W0GD8YI.jpg
הקורג pa5x בדרך....., איזה עיצוב!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה