מקצב אשכול מקצבים

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
ודאי שאפשר גם לקלקל קורגים עם זה...
הנה דוגמא...
דגימות של PA4 לא יעבדו על אורגנית של דור ישן יותר, זה יכול לעבוד על pa700 או pa1000
וה''נפשי'' שלו גם מנוגן על pa4.
הרגע דיברתי עם זה שמכר לי את המקצבים והוא אמר לי שאין לו והוא גם לא מכיר מישהו שיש לו חומר כזה לpa900,
הגיע הזמן להתקדם... תקנה pa700...;)
הנה יש לpa3 דגימות של קטרון איכותיות לא (בוידאו של ההודעה הראשונה שציטטתי )? אז זה גם אמור להיות לpa900 אלא אם כן זה מה שיש לי כבר

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אכן זה כמו שלך
זה מאוד מגרה בא לי גם :p
הנה יש לpa3 דגימות של קטרון איכותיות לא (בוידאו של ההודעה הראשונה שציטטתי )? אז זה גם אמור להיות לpa900 אלא אם כן זה מה שיש לי כבר
איזה וידאו??
והקובץ שמע זה מאיר אדלר?
אני כמעט בטוח שלא, לפי סגנון הנגינה.

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
איזה וידאו??
והקובץ שמע זה מאיר אדלר?
אני כמעט בטוח שלא, לפי סגנון הנגינה.
הוידאו הזה (ואני לא מדבר מבחינת הסגנון נגינה אלא מבחינת המקצבים וכו האם זה זה?)

קבצים מצורפים

• 99b79ab2429cef32169abecdf5134f6d.mp4
    16.8 MB · צפיות: 324

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
דגימות של PA4 לא יעבדו על אורגנית של דור ישן יותר, זה יכול לעבוד על pa700 או pa1000
וה''נפשי'' שלו גם מנוגן על pa4.
הרגע דיברתי עם זה שמכר לי את המקצבים והוא אמר לי שאין לו והוא גם לא מכיר מישהו שיש לו חומר כזה לpa900,
הגיע הזמן להתקדם... תקנה pa700...;)
הבראס שיש לי הוא אכן של ketron solton x1 אני נותן לך בפרטי קישור לכתבה שנתקלתי בה
תראה רק את השניות הראשונות שהוא מנגן שם על קטרון כמו של מאיר אדלר
שים לב לבראס זה בדיוק הבראס שיש לי (תקן אותי אם אני טועה)

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה מבוסס על הרעיון של אלסיס, אבל זה לא מתקרב לאיכות המלכותית של המקורי. סתם רעש שמישהו דגם מהמחשב לקורג (רק אצלם נפגשתי בזה) עם מצילות בפול ווליום בקצב מסחרר.
באלסיס יש גם את הקטע של הסטריאופוניות ובהקלטה המצורפת אין את זה
הבראס שיש לי הוא אכן של ketron solton x1 אני נותן לך בפרטי קישור לכתבה שנתקלתי בה
שים לב לבראס זה בדיוק הבראס שיש לי (תקן אותי אם אני טועה) וגם המקצב זה בסגנון הזה

קבצים מצורפים

• ashir.MP3
    3.2 MB · צפיות: 166
  • ano.MP3
    3.2 MB · צפיות: 141

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
שים לב לבראס זה בדיוק הבראס שיש לי (תקן אותי אם אני טועה) וגם המקצב זה בסגנון הזה
הוא מנגן שם בכלל בלי האלסיס...
זה מקצבים של הקטרון עצמו, לא דומה בכלל.
ויש משהו בבראס או בטרומבון שלך שנשמעים אותו דבר, אבל לא תשמע אצל מאיר כזה בראס, זה נשמע משהו אחרת, לא יודע בדיוק להסביר.
ובסרטון עם הילד זה לא נשמע אלסיס בכלל, חסר שם את הפסנתר ועוד כמה דברים.
גם אצלי פחות שומעים את הפסנתר, כי אני הורדתי אותו קצת.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אולי גם שמישהו יעלה לכאן מקצבים ולא רק קבצי MP3 מאכזבים, שאין לך את היכולת לבצעם....
סתם הרי כסף לא תעשו ממקצב שישאר אצליכם.....

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אולי גם שמישהו יעלה לכאן מקצבים ולא רק קבצי MP3 מאכזבים, שאין לך את היכולת לבצעם....
אסור לי להעביר את המקצבים שלי.
סורי.

aaabbb

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
באיזה אורגן זה?
זה בקורג pa4x.
דיברתי איתו, והוא אמר לי שיש לו את המקצבים גםם ל-pa3x. ויש לו גם שם את כל הקטרון עם האלסיס כמו מאיר אדלר, וגם חלק מהדאנסים שהעליתי פה יש לו גם על הpa3x, אז מסתבר שזה גם מתאים לpa900.
דבר איתו - שיע פרידמן 0527170277

aaabbb

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ב"ה אני לא גנב ואני משקיע כסף במקצבים, שבן אדם בנה ועבד עליהם ימים ולילות, אז איך אתה רוצה שאני יעביר את זה הלאה?

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה בקורג pa4x.
דיברתי איתו, והוא אמר לי שיש לו את המקצבים גםם ל-pa3x. ויש לו גם שם את כל הקטרון עם האלסיס כמו מאיר אדלר, וגם חלק מהדאנסים שהעליתי פה יש לו גם על הpa3x, אז מסתבר שזה גם מתאים לpa900.
וואו תודה רבה לך שימחת אותי :):D
אני ידבר איתו

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה בקורג pa4x.
זה הקטרון שיש לו? (קובץ מצורף של "הדוד סם")

קבצים מצורפים

• Anu YHA.MP3
    5.8 MB · צפיות: 153

aaabbb

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה הקטרון שיש לו? (קובץ מצורף של "הדוד סם")
לא, מה שיש לדוד סם (מה שהוא העלה פה) זה לא של פרידמן.
אני יעלה בהמשך הקלטה של הסגנון קטרון שלו, אני יקליט באורגן, דאנסים כבר העליתי קצת לעיל, וגם איטי (נפשי).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה