*****אשכול מסודר - עדכונים צוק איתן *****

• פותח הנושא kinly
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

shiran a

משתמש רשום
איכס.... אני שונאת את היהירות שלהם ואת הכוחי ועוצם ידי...
ואם הוד מעלתו ראש הממשלה היה אומר: אזרחי ישראל תמשיכו להתפלל או משו דומה, היה קורה לו משו??

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י shiran a;1313536:
אם כבר צוחקים, שואלת ביתי: למה נקרא שמה אז(ע)קה? עונה לה בן ה-7: כי הטילים באים מעזה...

רעיון נחמד!

אם כבר הייתי אומרת:
אזעקה = אז ע' קה, אז נראה בעין יש ה'
או: אזע קה - כל האנשים יתקרבו אל הקב"ה..
וגם -אזעק ה'!!

נכתב ע"י סטאר;1314232:
צילמתי את העשן של הכיפת ברזל לפני כמה דקות, מעל בית שמש

לא מפרסמים תמונות!!

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תיקון:

מבצע צוק איתן: בסיום ישיבת הקבינט המדיני-ביטחוני שארכה זמן רב יותר משתוכנן, הוציא ראש הממשלה בנימין נתניהו הודעה אל הציבור הישראלי: "לפנינו מערכה קשה".

לדברי נתניהו: "אנחנו ביום השלישי למבצע "צוק איתן", עד כה המערכה מתקדמת כמתוכנן, אבל מצפים לנו עוד שלבים בהמשך. עד כה היכינו בחמאס ובבני הטרור באופן קשה וככל שתימשך המערכה אנחנו נעמיק את הפגיעה בהם".

"אני רוצה להודות בראש ובראשונה לבורא עולם ולהביע הערכה בשם כל אזרחי ישראל לצה"ל, לשב"כ ולזרועות הביטחון על הפעולה המקצועית, המסורה והמדויקת שהם עושים" הוסיף נתניהו. "הם עושים כל מאמץ להימנע מפגיעה באזרחים ואם יש פגיעה בחפים מפשע זה משום שהחמאס מסתתר בזדון מאחורי אזרחים פלסטינים".

"עד עתה צה"ל השב"כ ושאר זרועות הביטחון סיכלו בסיעתא דשמיא ניסיונות פיגוע רבים נגד אזרחי ישראל" אמר נתניהו, "אבל לפנינו עוד מערכה קשה, מורכבת ומסובכת. לכן אני קורא לכם, אזרחי ישראל, להמשיך להפגין את החוסן האזרחי שאתם מפגינים בימים הללו ובשעות הללו. החוסן האזרחי הוא נדבך מרכזי ביכולת שלנו להמשיך בפעולה עד שנשלים את המלאכה להשיב את השקט והביטחון לערי ישראל. הדבר הכי החשוב ביותר עבורי, עבור כולנו, הוא לשמור על חיי כל אזרחי ישראל ולשם המטרה הזאת כולנו פועלים ביחד".

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
אם זה המצב שמזכירים את שם השמים אז ננצח!

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קיבלתי במייל:

באשקלון- במפעל נטוש.
באשדוד- במרכז קניות ריק
הישוב ליד ירושלים- בתוך מרפסת בית. לא התפוצץ!
באר שבע והדרום- שטחים פתוחים. שטחים פתוחים. שטחים פתוחים.
נזק לרכב.נזק לכביש. נפגע חרדה.

שמישהו ימצא לי מקום אחד בעולם ששיגרו בלילה אחד יותר ממאה! טילים על אוכלוסייה צפופה ואין שום נפגעים בנפש...!
חובה להודות על הניסים כל יום. אסור להתרגל. אנחנו עם מוגן. "כי בנו בחרת מכל העמים"
"אודך השם כי עניתני ותהי לי לישועה"
תעבירו ותפיצו לכל עם ישראל! !

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י obyektiv;1314474:
אם זה המצב שמזכירים את שם השמים אז ננצח!

אמן!

אבל זה עבר צנזורה חרדית
לצערנו, במקור זה בלי ההדגשות.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למי שפתוח לו,
עדכונים אונליין מתרענן אוטומטית כל חצי דקה
היה כתוב שם על הרוג באשדוד
http://mivzakim.net/?origin=ticker

r_a

משתמש פעיל
כל כך הרבה טילים וב"ה ללא נפגעים בנפש!

מישהו הראה לי היום דבר מענין:

המבצע נקרא: צוק איתן - ראשי תיבות: צ"א.
ובדיוק בפרק צ"א בתהילים מופיע הפסוק:
"יפול מצידך אלף ורבבה מימינך, אליך לא יגש.."

shiran a

משתמש רשום
וסופי תיבות ק"ן כמניין הפרקים בספר התהילים צוק איתן שנאמר: תהילים נגד טילים...

efrat1

משתמש סופר מקצוען
לרגעים אחדים אנשי כוחות ההצלה באשדוד חשבו כי יש הרוג במתקפת הטילים הלילה על העיר, ואולם לאחר מספר דקות הוברר: לא היה אף נוסע ברכב שנפגע ועלה באש.

מעט לאחר השעה תשע בערב, החל מטח טילים לעבר העיר אשדוד, בית אחד נפגע פגיעה ישירה, בלוני גז התפוצצו, רכב עלה באש ובחסדי שמים לא היו נפגעים בנפש.

רגעי החרדה היו כאשר הכאבים החלו את ניסיונות הכיבוי של הרכב, אולם לא הצליחו להשתלט על האש, ורק כעבור מספר דקות הצליחו לכבות את הרכב הבוער, אז הוברר כי הוא היה ריק מאדם.

גם בסריקות שנערכו בבית שנפגע, וכן בבניינים הסמוכים למקום הפגיעה של הטיל בבלוני הגז, הוברר כי אין נפגעים בחסדי שמים.

בתוך כך, המחבלים ממשיכים לירות טילים לכל יישובי הדרום, וגם בשעה זו נשמעת אזעקת צבע אדום בערים רבות בדרום.

א צענטער

משתמש צעיר
בס"ד
מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיהוָה כָּל הָאָרֶץ: {ב} עִבְדוּ אֶת יְהוָה בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: {ג} דְּעוּ כִּי יְהוָה הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: {ד} בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: {ה} כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
הָרִיעוּ לַה כָּל הָאָרֶץ

חולי

משתמש סופר מקצוען
האזנתי עכשיו ל"נחש צפע" למי שזוכר... פשוט מצמרר!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה