אשכול לבקשת שירים ישנים

מצב
הנושא נעול.

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
יש למישהו את השיר-עוד ישבו זקנים וזקנות של איציק דדיה?זה יצא לפני 5 שנים, זה כבר ישן........
תודה מראש

וילך איש

משתמש מקצוען
אני מחפש ביצועים שונים לשיר מזמור לדוד ד' רועי לא אחסר ששרים בסעודה שלישית
לא משנה לי באיזו מנגינה ומי המבצע

פיק-ניק

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• מזמור לדוד.mp3
    4.4 MB · צפיות: 138
  • 06 מזמור לדוד.mp3
    4.1 MB · צפיות: 112
  • 10. מזמור לדוד.mp3
    6.6 MB · צפיות: 116
  • 13 - מזמור לדוד.mp3
    3.5 MB · צפיות: 107
  • 07. מזמור לדוד.mp3
    3.9 MB · צפיות: 106
  • מזמור לדוד.MP3
    2.6 MB · צפיות: 110
  • אברימי רוט - מזמור לדוד.mp3
    11.6 MB · צפיות: 92
  • גד אלבז ואיציק שמלי-מזמור לדוד.mp3
    5.4 MB · צפיות: 75
  • 07 - מזמור לדוד.mp3
    4.4 MB · צפיות: 109

בית נאמן

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני מחפש ביצועים שונים לשיר מזמור לדוד ד' רועי לא אחסר ששרים בסעודה שלישית
לא משנה לי באיזו מנגינה ומי המבצע
מצרף קישור

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה