אשכול לבקשת שירים ישנים

מצב
הנושא נעול.

בר bar

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מחפשת דחוף שיר של הזמר אלי ציון (משהו כזה) ששר את השיר ''קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה...''
אשמח לעזרתכם... תודה

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אני מחפשת דחוף שיר של הזמר אלי ציון (משהו כזה) ששר את השיר ''קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה...''
אשמח לעזרתכם... תודה
אולי זה:
ציון גולן ואייל גולן - קול ששון וקול שמחה

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש למשהו שיר על תימן:
כשעליתי מתימן... את ילדי לקחו בעורמה וזעקתי לא נשמעה אני אותך תמיד חולם לבי כואב לבי דואב היכן הילד שלי רוצה לראות אותך ילדי את ידך בתוך ידי להרגשיך כאן לצידי".
(זה היה שיר סיום בסרט נשמה של ילד של גרוייבס)
אשמח אם משהו יעלה את זה.
תודה

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש למשהו שיר על תימן:
כשעליתי מתימן... את ילדי לקחו בעורמה וזעקתי לא נשמעה אני אותך תמיד חולם לבי כואב לבי דואב היכן הילד שלי רוצה לראות אותך ילדי את ידך בתוך ידי להרגשיך כאן לצידי".
אשמח אם משהו יעלה את זה.
תודה
שיר של אביעד גיל

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
יש למשהו שיר על תימן:
אשמח אם משהו יעלה את זה.
תודה

שיר של אביעד גיל
איך קוראים לשיר?

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
יש למשהו שיר על תימן:
אשמח אם משהו יעלה את זה.
תודה
צריך להוריד אותו (??)
בבקשה.
אביעד גיל - היכן הילד שלי

קבצים מצורפים

• אביעד גיל - היכן הילד שלי Aviad Gil.MP4
    6 MB · צפיות: 112

פרחים ולבלובים

משתמש רשום
אם אפשר את השיר אין רע יורד מלמעלה של הזמר מתולדות אברהם יצחק שנפטר לו ילד והפיק את זה. שיר מרטיט לב ומרגש בעוצמות. תודה מראש

Control R

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה