מידע שימושי אשכול טיפים לנקיונות לפסח

חוחית

משתמש סופר מקצוען
אם באמת יש לכלוכים גדולים [ויש חצר וצינור...] - זרם חזק של מים בצינור, זה ההתחלה שמעיפה את כל הלכלוכים הגדולים,
אמר לנו טכנאי, שבפסח הכסף הגדול שלו.
צינורות מים בתנור וצעצועים במכונה...

עוד פתרון לניקוי תנור- זה השריה.
לרסס בסנו פורטה ותת לו לשהות ואז לנגב לכלוך ולרסס שוב.
קחו בחשבון שיש תבניות שיכולות להנזק משהות ממושכת בחומר

D

Deleted 66182

אורח
יש מצב לתמונה????
איזה חצופה אני
רוצה לראות איזה דגם לקנות
בכלל לא חצופה אבל הוא הושאל ולא פה כרגע..
היה לנו את הירוק לבן הוא היה מצוין אבל פעם אחת כשניקינו רכב השאירו את זה בחנ
יש מצב לתמונה????
איזה חצופה אני
רוצה לראות איזה דגם לקנות
ממש לא חצופה אבל השאלתי את זה אני עוד לא צריכה...
אגב היה לי תירוק לבן של מורפי אבל נגנב כשניקו עם זה תאוטו והשאירו 5 דקות בחניה בלי השגחה לתשומת לבכם...

כוכה

משתמש פעיל
בבקשה בבקשה,
איך מנקים תנור מלוכלך ביותר?

אודה לטיפים מהחל ועד כלה:
איזה חומר, כמה זמן להשרות (לא חומרים מידי מסוכנים...)
כנל לכיריים

@חדוי כנרת
יש טיפים? כבר כתבת להרים את התנור על השולחן.... מה הלאה?
אני מרססת לילה קודם את התנור בסנט מוריץ "ומדביקה" עליו אשפתונים מכל הצדדים, בבוקר פשוט מרטיבה סמרטוט מעבירה ומנגבת עם סמרטוט יבש, זה יורד כמו חמאה מקסימום אם יש כתמים ממש שחורים מעבירים ספוג הפלא וזה יורד שוב, אם גם זה לא יורד מרססים נקודתית שוב שקית הקפאה כמה שעות וזהו.
חשוב לציין שלפני שמפעילים את התנור לשימוש חוזר יש להעביר סמרטוט עם מים על הדפנות כדי שהמאכלים לא יקבלו ריח של סנט מוריץ
אה, ואני עושה כך גם לדלת התנור זה פשוט מדהים איך הכל יורד בכלום מאמץ.

נערך לאחרונה ב:

רות לוי

משתמש פעיל
טיפ מעולה לנקוי כלים ותכשיטים מכסף:
לקחת קערה לעטןף אותה בנייר אלומיניום שהצד המבריק יהיה כלפי מעלה להוסיף 2כפות סודה לשתייה ומים רותחים ואז לטבול כל כלי זה יוצא פשוט מצוחצח תוך כמה שניות שווה לנסות!!
אח"כ עוברת על זה עם חומר להברקה ומילות וזה נהדר!

נערך לאחרונה ב:
D

Deleted 66182

אורח
אני מרססת לילה קודם את התנור בסנט מוריץ "ומדביקה" עליו אשפתונים מכל הצדדים, בבוקר פשוט מרטיבה סמרטוט מעבירה ומנגבת עם סמרטוט יבש, זה יורד כמו חמאה מקסימום אם יש כתמים ממש שחורים מעבירים ספוג הפלא וזה יורד שוב, אם גם זה לא יורד מרססים נקודתית שוב שקית הקפאה כמה שעות וזהו.
חשוב לציין שלפני שמפעילים את התנור לשימוש חוזר יש להעביר סמרטוט עם מים על הדפנות כדי שהמאכלים לא יקבלו ריח של סנט מוריץ
אה, ואני עושה כך גם לדלת התנור זה פשוט מדהים

מעולה רק שימי לב לא להתיז סנט מוריץ על טרמוסטט מאוורר חוטים או גוף חימום כי זה
נהרס ובעלי חנויות אמרו לי שמזה פרנסתם..

רבקיב

משתמש פעיל
לי יש מטלית לא ככפה
מורחת את החומר וכשמתייבש מבריקה עם המטלית היא מורידה ומבריקה ברבע מהזמן ובלי שפשופים כמעט
קבלתי כזו מטלית במתנה ולא יודעת איך להשתמש...
עברתי איתה על הכלי כסף במוצ"ש ולא עשתה שום פעולה...
כשאת מבריקה עם המטלית היא משחירה? איך את מכבסת אותה?

D

Deleted 66182

אורח
קבלתי כזו מטלית במתנה ולא יודעת איך להשתמש...
עברתי איתה על הכלי כסף במוצ"ש ולא עשתה שום פעולה...
כשאת מבריקה עם המטלית היא משחירה? איך את מכבסת אותה?
קודם למרוח משחה טובה להברקה אבל מהמשובחות (כחול עם כתר כסוף מעולה)
משחירה מאד ויוצאת חדשה בכביסת מטליות שבועית

כוכה

משתמש פעיל
איך מנקים אינדוקציה שנבדק עליה ליכלוכים שלא יורדים עם סנו רגיל? זה לא בולט לעין אבל עדין מפריע.?
אני משפריצה סנט מוריץ ומשרה ל משהו כמו 7 דק'(עושה את זה כל שבוע- בזמן הזה אני ממשיכה לנקות את משטחי השיש והכיורים), אח"כ עוברת עם ספוג רטוב במים לא חייבים ספוג הפלא אפ' ספוג פשוט אבל שיהיה בלי שכבת קרצוף כי אז זה סורט את הכיריים, ומגבת, הו יוצא מבריק ולא משאיר סימנים, מה שכן אם יש עדיין כתמים עקשניים שוב משפריצה ושמה על זה שקית הקפאה לכמה שעות ואז אותו תהליך.

is

משתמש פעיל
מה עושים עם שומן שנמצא בין 2 הזכוכיות של דלתות התנור (דה-לונגי)? מפחיד אותי הפירוק של הדלת.
לא צריכה לפחד, מנסיון של פירוק בכל שנה מתפרק וחוזר בלי בעיה ומתנקה כמו חדש אחרת יש הצטברות של שומנים בחיבור גם כן...

C

משתמש מקצוען
טיפ מעולה לנקוי כלים ותכשיטים מכסף:
לקחת קערה לעטןף אותה בנייר אלומיניום שהצד המבריק יהיה כלפי מעלה להוסיף 2כפות סודה לשתייה ומים רותחים ואז לטבול כל כלי זה יוצא פשוט מצוחצח תוך כמה שניות שווה לנסות!!
אח"כ עוברת על זה עם חומר להברקה ומילות וזה נהדר!
כמה כפות סודה לשתיה עבור כל ליטר מים?

מיסיט

משתמש פעיל
לניקוי חורים במקרר-מקפיא שראפ שאין גישה לשם כלל:
מחברים לחלק הכי צר של השואב אבק קש אוטמים עם היד את שארית הרווח שנשאר ועם הקש שואבים את כל הפרורים.
ולעצלנים-שופכים מים עם חומר על הפרורים.

D

Deleted 66182

אורח
מכירות מקרר נח לניקוי וגם איכותי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה