תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
נחמק בטעות אז אני מעלה שוב
מוכר כרטיס טיסה לטיסה של שלישי בוקר איזי גט מבאזל לתל אביב
המחיר הוא 180 דולר לא כולל דמי שינוי (גמיש)
ניתן ליצור קשר ב zplatinumwolfגימייל

eh

משתמש פעיל
יש מישו מפה שטס השבוע? (לא חזרה לארץ..) לא מפחיד?
הכי מפחיד זה פה בארץ ולא בשום מקום אחר.באמת מסוכן פה טילים פיגועים וכולי הרבה יותר מסוכן מאשר סתם איזה יריקה שאולי תקרה בחו"ל.
רק שאדם רגוע במקום הטבעי שלו אפילו שזה מסוכן כי פשוט התרגל לחיים במדינה ובמקום שלו.
ואילו העולם הגדול נתפס כמסוכן.נקודה למחשבה.

3524

משתמש מקצוען
יש עכשין בוויזאייר כמה תאריכים זולים לבודפשט במהלך חודש סיון. חברי מועדון יוכלו למצוא במחיר 52 דולר לכיוון. והזריז נשכר.

• תודה
Reactions: eh

ארבר

משתמש רשום
טסנו בשבוע שעבר מאירופה לארץ בחברת ישראייר
הטיסה התעכבה בארבע וחצי שעות
לפי מה שבדקתי ע"פ החוק הישראלי הזכאות היא רק למזון ומשקאות ותקשורת (הם הביאו מזון לא כשר)
ולפי החוק האירופי יש זכאות לפיצוי כספי
השאלה אם מישהו יודע לומר אם כדאי ואיך להתלונן\לתבוע אם למישהו יש ניסיון בזה?

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
טסנו בשבוע שעבר מאירופה לארץ בחברת ישראייר
הטיסה התעכבה בארבע וחצי שעות
לפי מה שבדקתי ע"פ החוק הישראלי הזכאות היא רק למזון ומשקאות ותקשורת (הם הביאו מזון לא כשר)
ולפי החוק האירופי יש זכאות לפיצוי כספי
השאלה אם מישהו יודע לומר אם כדאי ואיך להתלונן\לתבוע אם למישהו יש ניסיון בזה?
ארבע וחצי שעות? לא הגזימו קצת?
מה הייתה הסיבה? משהו שקשור אליהם?
לנו היה פעם עיכוב עם וייז אייר הסיבה הייתה מצב רפואי של אחד הנוסעים... כמובן שלא היה אפשר לתבוע בכזה מצב...

3524

משתמש מקצוען
נחמק בטעות אז אני מעלה שוב
מוכר כרטיס טיסה לטיסה של שלישי בוקר איזי גט מבאזל לתל אביב
המחיר הוא 180 דולר לא כולל דמי שינוי (גמיש)
ניתן ליצור קשר ב zplatinumwolfגימייל
איזי ג'ט ביטלה את כל טיסותיה לישראל ומישראל החודש.

3524

משתמש מקצוען
איזי ג'ט ביטלה את כל טיסותיה לישראל ומישראל החודש.
תיקון:

"עקב המצב המתפתח בישראל, איזי ג'ט קיבלה החלטה להשעות זמנית את הפעילות לתל אביב וממנה עד ל-21 באפריל", כך הודיעה היום חברת הלואו-קוסט הבריטית ללקוחותיה.

גם חברות נוספות דוחות את חזרת פעילותן לישראל: חברת התעופה ההודית, אייר אינדיה המיוצגת בישראל על ידי אופן סקיי, הודיעה כי לא תחדש את הפעילות בקו מדלהי לישראל עד יום ראשון 21 באפריל. חברת אייר קנדה תשוב לישראל ב-19 באפריל, יום שישי הקרוב.

על פי הודעת איזי ג'ט, "לקוחות שטיסתם מושפעת מכך, קיבלו הודעות באמצעות מסרונים ודואר אלקטרוני לפי הפרטים שסופקו בעת ההזמנה; הבטיחות וביטחון הנוסעים והצוות הם תמיד בראש סדר העדיפויות של החברה".

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תיקון:

"עקב המצב המתפתח בישראל, איזי ג'ט קיבלה החלטה להשעות זמנית את הפעילות לתל אביב וממנה עד ל-21 באפריל", כך הודיעה היום חברת הלואו-קוסט הבריטית ללקוחותיה.

גם חברות נוספות דוחות את חזרת פעילותן לישראל: חברת התעופה ההודית, אייר אינדיה המיוצגת בישראל על ידי אופן סקיי, הודיעה כי לא תחדש את הפעילות בקו מדלהי לישראל עד יום ראשון 21 באפריל. חברת אייר קנדה תשוב לישראל ב-19 באפריל, יום שישי הקרוב.

על פי הודעת איזי ג'ט, "לקוחות שטיסתם מושפעת מכך, קיבלו הודעות באמצעות מסרונים ודואר אלקטרוני לפי הפרטים שסופקו בעת ההזמנה; הבטיחות וביטחון הנוסעים והצוות הם תמיד בראש סדר העדיפויות של החברה".
כרגע איזי ג'ט חסמה את הזמנת הטיסות לישראל וממנה עד לאוקטובר 2024
גם ליעדים שרשמית היא חזרה - כשמנסים להזמין הטיסות לא קיימות או שהם סולד אאוט
כנראה שהם מחכים להתפתחויות לפני שמכריזים על ההמשך

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

קבצים מצורפים

• בריסל ערב פסח.jpg
    בריסל ערב פסח.jpg
    KB 43.8 · צפיות: 17

רק מתעניין

משתמש חדש
האם נתנו לך החזר גם על בחירת מושב?
אצלם עלה דולרים בודדים ואלעל לוקח לי 30$ ומעלה
יש לך ניסיון עם זה?
לא יודע
אבל שילמו לי את המחיר של הכרטיס בלי להכנס כל כך לפרטים
לדוגמא קניתי אלעל קלאסי שזה כולל מזוודה והושבה והחזירו לי אפילו שבמקורי לא היה לי מזוודה

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
לא יודע
אבל שילמו לי את המחיר של הכרטיס בלי להכנס כל כך לפרטים
לדוגמא קניתי אלעל קלאסי שזה כולל מזוודה והושבה והחזירו לי אפילו שבמקורי לא היה לי מזוודה
כמה הפער הכספי היה בין הכרטיסים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה