תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
מי שמכיר את התנהלות כל חברות הלואוקוסט ואת זו של ריינאייר מבין שזו לא אנטישמיות וגם לא נטו כלכלי...
כשריינאייר הקדימו את חזרתם בחודש מוויזאייר יצאו כמה כתבות מפרגנות וכו', עם הרבה אי דיוקים...
ריינאייר נשארו בדיוק מה שהם היו.

אין שום קשר לאנטישמיות, גם אם איזה כתב מצא פרשנות נאה...

avi++

משתמש מקצוען
יש לי טיסה עוד שבוע עם אלעל, קניתי כרטיס לייט ללא הושבה, אבל אני רואה שנשארו רק 15 מקומות פנויים במטוס, מה הסיכוי לאובר בוקינג?

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
יש לי טיסה עוד שבוע עם אלעל, קניתי כרטיס לייט ללא הושבה, אבל אני רואה שנשארו רק 15 מקומות פנויים במטוס, מה הסיכוי לאובר בוקינג?
לא צריך לחשוש מאובר בוקינג בשום מצב, זה דבר שקורה אבל אחת להרבה מאד טיסות, וגם אז מסתבר שלא אתם תורדו.
יותר מדוייק:
אובר בוקינג זה שהחברות מוכרות כרטיסים יותר ממספר המושבים במטוס על סמך הסטטיסטיקה שבדרך כלל כך וכך % מהנוסעים לא מגיעים בסופו של דבר, והחברות מחשבות את זה כל הזמן.
ברוב הטיסות הכרטיסים כלל לא נמכרים באופן מלא (תבדקו כמה כרטיסים יש להיום, בכל זמן נתון, בזמני עומס פחות ובזמנים רגועים יותר, אבל שלא בעומס קיצוני יש עדיין מקומות למכירה ביום הטיסה) כך שגם אם החברה מוכרת כרטיסים נוספים בטיסה שלכם, לא בטוח שזה ימכר.
אם ימכר כנראה שלא כולם יגיעו לטיסה (ועל זה החברה בונה, והחברות משתדלות להימנע ממצב של אובר בוקינג בעליה למטוס).
ואם בדיוק אצלכם זה יקרה, יש מספיק אנשים בטיסה, כך שלא בטוח שאתם תהיו אלה שתרדו... וזה לא קורה הרבה (לא זוכר כמה, אבל נראה לי שבפועל מגיעים למצב כזה ב0.3% מהטיסות אאל"ט, וגם זה ברובו בחברות מסויימות שאלעל לא ביניהם).
בכל מקרה החברה תפצה אותכם בטיסה חילופית + פיצוי.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
מי שחושש לאובר בוקינג יש כל מיני עצות להוריד יותר את ההסתברות שזה יקרה שאחד מהם זה להזמין מקום ישיבה, אבל זה לא מונע את זה ב100%, וגם בלי זה זה כמעט לא קורה.
אפילו בזמני לחץ ששבוע לפני כבר אין להשיג כרטיסים, זה נראה לי השתדלות מיותרת.

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
מה שאתה רואה עכשיו במפת ההושבה שנשארו רק 15 מקומות זה לא נכון אתה תראה ש24 שעות לפני ההמראה בצק אין פתאום נפתחים הרבה יותר מקומות לבחירה (גם אם אתה קונה מקום מומלץ להיכנס מיד שנפתח הצק אין לחפש מקום יש מצב שתמצא מקום יותר טוב)

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יצא למישו לטוס עם אזרבייג'ן אירליינס?
מוכר? מומלץ? והאם חזרו/ עתידים לחזור
תודה

avi++

משתמש מקצוען
עוד משהו קטן, יעשו בעיות על התיק גב שקצת חורג מהמידות? תודה

שקול

משתמש חדש
צריכים לטוס לנוארק ב4 באפריל עד 7 באפריל
הכרטיסים של אל עלכרגע כ1500 דולר
משהו יודע האם יש סיכוי לירידת מחירים ?
תודה

Yali

משתמש חדש
טיסה לאיטליה , איפה אפשר להשיג בזמן הקרוב בזול???
תודהה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה