תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

בשמחות!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשמח לקבל ידע על אפשרות נופש זוגי בחו"ל, איפה יש אפשרויות זולות של טיסה זולה פלוס מקומות לינה זולים, ובקיצור, איפה אפשר לעשות נופש הכי זול?
אני מכיר זוג שטסו למלון בגאורגיה עם הנהלה חרדית הכל כלול -טיסות מלון לחמש ימים טיולים (רכב מהשדה התעופה נראה לי גם כלול) הכל בכל! ב900$ ליחיד תעשה חשבון טיסה ,שינה ,טיולים , רכבים לטיולים כלול במחיר!

בשמחות!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשמח לטלפון של החברה שאיתו נסעו
הם לא נסעו עם חברה אלא עם מלון שדואגת להכל נראה לי שזה המספר של 0504119503 קוראים לו ישראל וייס חסיד ויזניץ! (תעדכנו עם המספר הזה נכון)

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני מכיר זוג שטסו למלון בגאורגיה עם הנהלה חרדית הכל כלול -טיסות מלון לחמש ימים טיולים (רכב מהשדה התעופה נראה לי גם כלול) הכל בכל! ב900$ ליחיד תעשה חשבון טיסה ,שינה ,טיולים , רכבים לטיולים כלול במחיר!
אנחנו נסענו לגיאורגיה לבד ויצא לנו הרבה הרבה יותר זול :)

3524

משתמש מקצוען
למה אין לך אופצייה דרך האתר (אם זה בגלל שהוא כותב שאתה צריך לעבור אימות האפליקציה תעזור במקרה הזה)
היה פה מישהו שדיווח לפני שבוע בערך שהוא שינה לאוגוסט שווה לנסות את האפליקציה
הנציגים שם זה קבוצת אנאלפאביתיים שלא יודעים מימינם ומשמאלם
ריינאייר הנחתה את הנציגים שלה להגיד שאפשר עד 90 יום, אבל בפועל, באתר, מתאפשר לשנות לכל תאריך. וכך עשינו.

זבדיאל

משתמש רשום
שלום,
אני מחפש 2 כרטיסים ללונדון ב 5 למאי (אחרי פסח)
וחזור ב 7 למאי לפולין ומשם לארץ,
אשמח לדעת באילו חברות יותר מומלץ להזמין למקרה שחלילה יבוטל או משהו,
תודה מראש.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אלעל הסיכוי לביטול הטיסה הכי נמוך
(כמובן שא"א לדעת מה יקרה עד אז כי מתכננים מלחמה לקיץ- בדיוק היום קראתי באנשהו על יולי כמועד אפשרי לפתיחת חזית ומלחמה בצפון)
שאר החברות כרגע מתחילות לחזור לארץ בהדרגה אבל אם יהיה שינוי או התדרדרות במצב הם יבטלו מיד

בשמחות!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

beila

משתמש חדש
מחפשת טיסה לניו יורק לזוג מה- 15 באפריל עד ה-1 במאי.
אפשרי עם קונקשין.
אשמח לעזרה
תודה!

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
זוג ב7000 ש"ח לחמש ימים זה לא מעט.
אמנם נשמע שקיבלו תמורה טובה אבל אפשר להנות בהרבה הרבה פחות

זבדיאל

משתמש רשום
בקשת עזרה!
אני זקוק בדחיפות עזרה במציאת כרטיס ללונדון בתאריך ה 5 למאי
אודה מאד לכל העוזרים.

בשמחות!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זוג ב7000 ש"ח לחמש ימים זה לא מעט.
אמנם נשמע שקיבלו תמורה טובה אבל אפשר להנות בהרבה הרבה פחות
צודק! בכל מילה אבל כמובן כמו שאמרת שירות VIP K לא דאגו לשום דבר כולל הכל טיסות אוכל וגם טיולים הכל כולל בלי כאב ראש למי שיש אפשרות לחופשה במלון שם זה הכי זול לדעתי (כמובן הכל כלול!)

נחמי ברלינגר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מחפשת טיסה זולה לא משנה לאיפה-
מיום חמישי הקרוב עד ראשון או שני
או יום חמישי הבא עד ראשון שני
יש משהו במחיר סביר?

שלום יצחקי

משתמש חדש
שלום רב
יש למישהו מושג אם אפשר לתבוע חברה על איחור של שלוש שעות טיסה, ונתנו במקום שובר למסעדת טריפות?

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בכל זכות כתוב שעל איחור בין 2-5 שעות זכאים רק למזון ושתיה ואמצעי תקשורת:
(לא דווקא מזון כשר...)
1708940859155.png

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אשמח לקבל ידע על אפשרות נופש זוגי בחו"ל, איפה יש אפשרויות זולות של טיסה זולה פלוס מקומות לינה זולים, ובקיצור, איפה אפשר לעשות נופש הכי זול?
אולי יעניין אתכם:

אמיגו

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
ריינאייר הנחתה את הנציגים שלה להגיד שאפשר עד 90 יום, אבל בפועל, באתר, מתאפשר לשנות לכל תאריך. וכך עשינו.
הנקודה שהוא לא נותן לי בכלל אופציה דרך האתר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה