תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

Netta

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
מישהו יכול לעזור לנו למצוא כרטיס 1 לאיטליה במחיר סביר בשבוע הבא, יום ראשון 18.02?
אפילו בתשלום על הסיוע...

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
מישהו יכול לעזור לנו למצוא כרטיס 1 לאיטליה במחיר סביר בשבוע הבא, יום ראשון 18.02?
אפילו בתשלום על הסיוע...
לא מצאתי במחיר סביר אבל ממליץ לכם לעקוב אחרי הטיסה של ראיינר לברגמו שבינתיים מלא אבל יש סיכוי שבהמשך יתפנה מקום מנסיון של טיסה לברגמו שבוע שעבר שבהתחלה לא היה מקום ואחרי יום התפנה כמה מקומות
בגלל שמדובר בטיסות שיכול להיות שבן אדם הזמין וביטלו לו את אחד הצדדים אז יש סיכוי טוב שאנשים מבטלים
תעקבו אחרי הטיסה הזאת ישירות באתר של ראיינר ששם זה מתעדכן הכי מהר אם מישהו מבטל

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
שאלה למומחים כאן,
הזמנתי טיסה למשפחה + תינוק ברינאייר, עכשיו הטיסה בוטלה,
רינאייר נותנים כעת לשנות לתאריך אחר אבל בנתיים התינוק יעבור את גיל שנתיים ולכאורה יצטרך כרטיס רגיל, (לא של תינוק שיושב על אחד ההורים).
האם אקבל מהם כרטיס בשבילו או שאצטרך לשלם עליו?
עכשיו דיברתי איתם בדיוק על מקרה כזה
והם אמרו לי לרכוש בשבילו כרטיס מבוגר - ואקבל זיכוי עבורו של 50 יורו

המושלמת$$

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
אני גם בחיפוש בתאריכים האלו (אתם עובדים בחינוך?:)
המחירים יקרים להחריד, וגם יש ממש חוסר בהירות לגבי איזה חברות יצאו מפה
יש את אל על וישראייר שהם בטוח יוצאים אבל המחירים בהתאם (לדוג לברלין 400 דולר לאחד, לבולגריה! שזה היעד הכי זול מבחינתי 700! דולר)
אז אם תמצא משהו.
תעדכן...

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אני צריכה טיסה בין התאריכים 14-18 באפריל
לזוג ליעד ראשון
במחיר סביר (עד 500 שח לטיסה)
למי יש מה להציע לנו?
תודה רבה!
הכי קרוב
1707922312445.png

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בלו בירד, אפשר לסמוך עליהם בהזמנת טיסה לרודוס? היא לא מהמבטלים על ימין ועל שמאל?

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מעביר הודעה, מקווה שזה המקום המתאים:

למכירה:
זוג כרטיסי טיסה לאתונה.
חברת "ישראייר".
תאריכים: 6.3.24 - 3.3.24
כולל מלון וארוחת בוקר [מלון לא כשר]
כולל טרולי עד 10 ק"ג לכל אחד, גם בהלוך, גם בחזור [בנוסף לתיק גב].
שינוי שם הנוסע, על חשבון הקונה.
במחיר: 1800 ש"ח
לפרטים: kefelbook בגי'מייל

1707929495378.png

1707928834520.png

תא

נערך לאחרונה ב:

עוזיה

משתמש רשום
מנוי פרימיום
שלום לכולם!
מחפש טיסה לפראג באחד מהסופ''שים הקרובים (טווח של כחודש מהיום), אשמח אם יש למישהו משוה רלוונטי,
(באתר של אל על ראיתי באיזור 350 דולר לאדם).
ועוד שאלה: האם יש אפשרות להזמין בקינד דיויד לכמה לילות ורק באחד מהם (שבת) להזמין גם חצי פנסיון, ואם כן, איך אני עושה את זה? (לא ראיתי כזו אפשרות באתר שלהם או בבוקינג)
תודה מראש לעונים!!

3524

משתמש מקצוען
מחירי הטיסות בוויזאייר האמירו היום בצורה מטורפת.

טיסה שקניתי אתמול במחיר 190 שקל נמכרת מהבוקר במחיר 1200 שקל לכיוון אחד.

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
שלום לכולם!
מחפש טיסה לפראג באחד מהסופ''שים הקרובים (טווח של כחודש מהיום), אשמח אם יש למישהו משוה רלוונטי,
(באתר של אל על ראיתי באיזור 350 דולר לאדם).
ועוד שאלה: האם יש אפשרות להזמין בקינד דיויד לכמה לילות ורק באחד מהם (שבת) להזמין גם חצי פנסיון, ואם כן, איך אני עושה את זה? (לא ראיתי כזו אפשרות באתר שלהם או בבוקינג)
תודה מראש לעונים!!
יש מחמישי 29.2 עד ראשון 3.3 טיסות של ארקיע ב311 דולר (דרך אתרים אחרים יותר זול אבל לא מומלץ)
אפשר לטוס ביום רביעי בערב עם אלעל בעוד 30 דולר בערך
בקינג דיויד אפשר להזמין במקום ארוחת שבת יש מחירון באתר נראה לי אפשר להתקשר בדרך כלל יש מישהו בקבלה שדובר עברית
בשבת בחורף יש ארוחת בוקר חלבית ואחרי הצהריים לפני השקיעה יש בשרי אז קחו בחשבון שאם אתם מזמינים חצי פנסיון תצטרכו לשלם גם על ליל שבת וגם על שבת בצהריים תבדקו אם כבר לא שווה להזמין פנסיון מלא
המלצה לתחבורה בפראג מהשדה שווה להזמין הסעה דרך אפליקציית בולט במקום יוצא מאוד זול בתוך העיר אפשר להתנייד עם תחב"צ או בולט לא שווה להזמין רכב אין חניה
בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

עוזיה

משתמש רשום
מנוי פרימיום
בקינג דיויד אפשר להזמין במקום ארוחת שבת יש מחירון באתר נראה לי אפשר להתקשר בדרך כלל יש מישהו בקבלה שדובר עברית
תודה.
ואפשר להסתמך על זה מראש ולהזמין במקום?
בשבת בחורף יש ארוחת בוקר חלבית ואחרי הצהריים לפני השקיעה יש בשרי אז קחו בחשבון שאם אתם מזמינים חצי פנסיון תצטרכו לשלם גם על ליל שבת וגם על שבת בצהריים תבדקו אם כבר לא שווה להזמין פנסיון מלא
אני חושב שקצת התבלבלתי, באתר שלהם יש שתי אופציות- הזמנה רגילה וחצי פנסיון, ובבוקינג יש רגיל שזה ארוחת בוקר כלולה, ויש ארוחת בוקר וערב. האם שתי האפשרויות הללו לא חופפות? ולמה באתר אני לא רואה אפשרות של פנסיון מלא (שזה בעצם תעריף שלישי?)
תודה רבה!

עוזיה

משתמש רשום
מנוי פרימיום
יש מחמישי 29.2 עד ראשון 3.3 טיסות של ארקיע ב311 דולר (דרך אתרים אחרים יותר זול אבל לא מומלץ)
אפשר לטוס ביום רביעי בערב עם אלעל בעוד 30 דולר בערך
ברשותך עוד שאלה, ראיתי בסקיסקנר מיום חמישי 29.2 עד יום שלישי שאחריו בכ522 דולר לזוג הו''ש, של ארקיע, ובאתר של ארקיע זה יוצא לי עוד כמאה דולר לפחות (נראה לישיותר) ,האם בכל אופן שווה דווקא דרך ארקיע, או שחלק מהאתרים שסקייסקנר מביא הם כן אמינים?
תודה.

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
תודה.
ואפשר להסתמך על זה מראש ולהזמין במקום?

אני חושב שקצת התבלבלתי, באתר שלהם יש שתי אופציות- הזמנה רגילה וחצי פנסיון, ובבוקינג יש רגיל שזה ארוחת בוקר כלולה, ויש ארוחת בוקר וערב. האם שתי האפשרויות הללו לא חופפות? ולמה באתר אני לא רואה אפשרות של פנסיון מלא (שזה בעצם תעריף שלישי?)
תודה רבה!

טעות שלי שכתבתי פנסיון מלא
האופציות שיש במלון הזה זה או ארוחת בוקר או חצי פנסיון שזה כולל ארוחת ערב אין אופצייה לפנסיון מלא יש אופצייה לקנות אוכל נראה לי חלבי (יקר)
לא נראה לי שיש בעיה להסתמך על זה תמיד אנשים מחוץ למלון מגיעים לסעודת שבת אתה יכול לדבר איתם לפני זה בטלפון ולהזמין

ברשותך עוד שאלה, ראיתי בסקיסקנר מיום חמישי 29.2 עד יום שלישי שאחריו בכ522 דולר לזוג הו''ש, של ארקיע, ובאתר של ארקיע זה יוצא לי עוד כמאה דולר לפחות (נראה לישיותר) ,האם בכל אופן שווה דווקא דרך ארקיע, או שחלק מהאתרים שסקייסקנר מביא הם כן אמינים?
תודה.

לגבי סקייסקנר הפער לפי מה שאני ראיתי הוא לא כזה גבוה יש בארקיע את הטיסות המדוברות ב584 לזוג אם אתה מוסיף טרולי הפער די מתקזז כי הם לוקחים בדר"כ יותר כסף על כבודה
באופן כללי הבעיה היא לא אמינות אם הכל הולך כשורה לא אמור להיות בעיה הבעיה מתחילה כשאתה צריך שירות לקוחות אם יש עיכוב ביטול או כל בעיה אחרת ואז אין עם מי לדבר בימים טרופים כאלה אני לא הייתי לוקח את הסיכון אבל זה השיקול שלך

נערך לאחרונה ב:

מבלבלת

משתמש חדש
הצלחתם בכלל להעביר את הכרטיסים?
איך?
מישהו הצליח לשנות את הכרטיסים אחרי הביטול האחרון של רינאייר הגעתי עד לשלב של לאשר שינויים וזה לא נותן לי.
אגב יש מצב שהם בסוף כן יחזירו את הטיסות זה תרחיש מציאותי בכלל?

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אפילו בתשלום על הסיוע...

לא מצאתי במחיר סביר אבל ממליץ לכם לעקוב אחרי הטיסה של ראיינר לברגמו שבינתיים מלא אבל יש סיכוי שבהמשך יתפנה מקום מנסיון של טיסה לברגמו שבוע שעבר שבהתחלה לא היה מקום ואחרי יום התפנה כמה מקומות
בגלל שמדובר בטיסות שיכול להיות שבן אדם הזמין וביטלו לו את אחד הצדדים אז יש סיכוי טוב שאנשים מבטלים
תעקבו אחרי הטיסה הזאת ישירות באתר של ראיינר ששם זה מתעדכן הכי מהר אם מישהו מבטל
כרגע ירידת מחירים בהלוך:

קבצים מצורפים

• ישראל-ברגמו.jpg
    ישראל-ברגמו.jpg
    KB 75.5 · צפיות: 9

כיף לחיות

משתמש חדש
יש פה מישהו שיודע על כרטיס במחיר שפוי לניו יורק סוף שבוע הבא אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי עם זה כמובן עם עצירה ולא משנה כל כך כמה שעות עצירה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  43  פעמים

לוח מודעות

למעלה