תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

haiosi

משתמש פעיל
שבוע שעבר ביום חמישי, היה באתר של WIZZ AIR הנחה של 23 אחוז על הרבה טיסות. מישהו יודע אם ההנחה הזו זה דבר שהם עושים הרבה, האם שווה לחכות שוב להנחה הזו?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שבוע שעבר ביום חמישי, היה באתר של WIZZ AIR הנחה של 23 אחוז על הרבה טיסות. מישהו יודע אם ההנחה הזו זה דבר שהם עושים הרבה, האם שווה לחכות שוב להנחה הזו?
כל כמה ימים יש סיבה למסיבה...
כל פעם באחוזים אחרים

ליחי

משתמש פעיל
אני צריך לטוס ללונדון בקיץ
הלוך: 14-15/6
חזור 21-22/6
זוג + ילד בן 10 + תינוק בן שנה
הכי זול שמצאתי זה 2400 ש"ח הלו"ש לכולם ללוטון באיזיג'ט.

א. מתי הכי כדאי להזמין (כלומר מתי הכרטיסים של יוני הכי זולים)
ב. אני צריך לשהות בסטמפורד היל, הבנתי שויקר להגיע לשם מלוטון. האם מישהו יודע כמה יעלה לי להגיע מלוטון לסטמפורד היל? (אולי כבר עדיף טיסה יקרה יותר להיתרו)

תודה מראש למסייע
מונית עולה בערך 60 פאונד

חן קראון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שלום רב,
הזמנתי כרטיס ללונדון בוויזאר, כרטיס זול בהנחה
וכעת אני שמה לב שיש טעות באיות השם,אות אחת לא כמו בדרכון ,
השאלה האם זה יהיה בעיה, ולא יתנו לעלות לטיסה, והאם יש דרך כעת לעשות משהו,
אודה דחוף למידע בעניין
תודה

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שלום רב,
הזמנתי כרטיס ללונדון בוויזאר, כרטיס זול בהנחה
וכעת אני שמה לב שיש טעות באיות השם,אות אחת לא כמו בדרכון ,
השאלה האם זה יהיה בעיה, ולא יתנו לעלות לטיסה, והאם יש דרך כעת לעשות משהו,
אודה דחוף למידע בעניין
תודה
בדף ההזמנה באתר של וויז יש אפשרות "בצע שינויים" (רק לאחר כניסה לחשבון - גם אם זה לא החשבון שאיתו בוצעה ההזמנה)
עד 3 אותיות לא אמור לעלות כסף

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
הזמנתי טיסה בקיווי, קיבלתי למייל כרטיס טיסה אלקטרוני,
את הכרטיס טיסה הזה אני צריך להציג אנשהו????

וכשאני עושה צ'ק אין, אני מקבל עוד כרטיס?
ואותו אני צריך להציג?
ואם לחזר המערכת עושה לי צ'ק אין אוטומטי ואני אז בחו"ל ולא יהיה לי להשיג את הכרטיס הזה?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הזמנתי טיסה בקיווי, קיבלתי למייל כרטיס טיסה אלקטרוני,
את הכרטיס טיסה הזה אני צריך להציג אנשהו????

וכשאני עושה צ'ק אין, אני מקבל עוד כרטיס?
ואותו אני צריך להציג?
ואם לחזר המערכת עושה לי צ'ק אין אוטומטי ואני אז בחו"ל ולא יהיה לי להשיג את הכרטיס הזה?
הכרטיס שמקבלים מקיווי הוא כרטיס דיגיטלי המהווה אישור והוכחה לרכישת הכרטיס - זהו לא כרטיס עליה למטוס אבל תמיד כדאי לשמור אותו למקרה שיהיו בעיות

רק לאחר צ'ק אין (קיווי בד"כ עושים צ'ק אין אוטומטי) מתקבל כרטיס עליה למטוס (bording pass) שהוא כרטיס הטיסה והעליה למטוס שאיתו תוכלו לדלג על התורות לצ'ק אין (אם אתם לא שולחים מזוודה) ולהגיע ישירות לבידוק הביטחוני
אם אין לכם אפשרות להוריד את כרטיס העליה למטוס - תמיד תוכלו לעבור בדלפק הצ'ק אין ולקבל את כרטיס הנייר

(שים לב - גם אם אין לך אפשרות להוריד את הכרטיס - חשוב שמישהו יעשה לכם את הצ'ק אין המקוון - במיוחד בחברות הלואו קוסט שבלי זה יחייבו אתכם על צ'ק אין בשדה, אבל גם בחברות הרגילות - צ'ק אין מקוון מבטיח את המקום שלכם בטיסה במקרה של אובר בוקינג ונותן לכם אפשרות לבחור מקומות טובים)

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
אוקיי, תודה, אבל האזור האישי בקיווי אומר לי שהם עושים לי את הצ'ק אין המקוון אוטומטי ברינאייר, וזה כותב לי "יש לנו את כל פרטי הדרכון שלך כבר, וברגע שיפתח אפשרות הצ'ק אין נעשה זאת בשבילך"
בו בזמן שאני אף פעם לא הזנתי שם פרטי דרכון לא שם ובטח לא מספר דרכון, איך זה יכול להיות?
(ברינאייר גם אם אני רוצה אני לא יכול לעשות צ'ק אין לבד כי קיווי מכניסים אותי ע"ש המייל שלהם וכדי להכנס לאזור האישי אני צריך את המייל הזה... שאין לי....)

והשאלה מתעצמת כי פעם שעברה שהזמנתי דרך קיווי, למישהו אחר מחשבון אחר, הוא כתב לי כבר מראש, "תדאג להכניס את פרטי הדרכון שלך כדי שכשיתאפשר שנוכל לעשות לך צ'ק אין אוטומטי..."

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אוקיי, תודה, אבל האזור האישי בקיווי אומר לי שהם עושים לי את הצ'ק אין המקוון אוטומטי ברינאייר, וזה כותב לי "יש לנו את כל פרטי הדרכון שלך כבר, וברגע שיפתח אפשרות הצ'ק אין נעשה זאת בשבילך"
בו בזמן שאני אף פעם לא הזנתי שם פרטי דרכון לא שם ובטח לא מספר דרכון, איך זה יכול להיות?
(ברינאייר גם אם אני רוצה אני לא יכול לעשות צ'ק אין לבד כי קיווי מכניסים אותי ע"ש המייל שלהם וכדי להכנס לאזור האישי אני צריך את המייל הזה... שאין לי....)

והשאלה מתעצמת כי פעם שעברה שהזמנתי דרך קיווי, למישהו אחר מחשבון אחר, הוא כתב לי כבר מראש, "תדאג להכניס את פרטי הדרכון שלך כדי שכשיתאפשר שנוכל לעשות לך צ'ק אין אוטומטי..."
כנראה שכבר פעם הזמנת מקיווי לאותו שם והוא לקח משם את הפרטים
תכנס לדף ההזמנה בקיווי ותבדוק בפרטי הנוסעים אם מספר הדרכון תקין

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
לא, בכלל לא.
פעם קודמת הזמנתי לאבא שלי, מחשבון של אבא שלי,
הפעם הזאת בשבילי, מחשבון שלי, ממחשב אחר.
זה כנראה בעיה, השאלה מה אני עושה כדי להכניס את פרטי הדרכון כדי שהמערכת תוכל לעשות לי צ'ק אין.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא, בכלל לא.
פעם קודמת הזמנתי לאבא שלי, מחשבון של אבא שלי,
הפעם הזאת בשבילי, מחשבון שלי, ממחשב אחר.
זה כנראה בעיה, השאלה מה אני עושה כדי להכניס את פרטי הדרכון כדי שהמערכת תוכל לעשות לי צ'ק אין.
מה מופיע בפרטי הנוסעים?

ימד

משתמש מקצוען
הי. שבוע טוב. האם ניתן לשנות טיסה בריינאייר? להקדים לטיסה קודמת באותו יום. משהו יודע?

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
אודה לעזרתכם בדחיפות,
הזמנתי באתר של קיווי,
אני נכנס לבצע צ'ק אין באלעל, אני רואה שהשם שלי באנגלית מסתיים עם האותיות mr
שזה אומר במידה ושמי זה "משה" אז זה כתוב ככה
Moshemr
כאילו הקידומת של mr. moshe התווסף לסוף.
אמור להיות בעיה?
או שזה סתם טעות מכאנית של עברית-אנגלית, וזה בסדר?
מי שיש לו טיסה מוזמנת באלעל מתבקש להגיד לי אם זה יכול לקרות גם אצלו.
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה