תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

פנינה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
למישהו יש מידע מאומת תוך כמה זמן מגיע בפועל דרכון בתקופה הזאת?

ים כחול

משתמש צעיר
שאלה - אני רוצה להזמין טיסה באתר אלעל לראשונה . האם יש מוקשים שאני יכול ליפול בהם ? עדיף לתת לסוכן נסיעות להזמין לי ?
אודה לתשובה

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
שאלה - אני רוצה להזמין טיסה באתר אלעל לראשונה . האם יש מוקשים שאני יכול ליפול בהם ? עדיף לתת לסוכן נסיעות להזמין לי ?
אודה לתשובה
אפשרי בהחלט לבד
תבדקי טוב את השם בדרכון
מקומות, מזוודות , תשלום בנקודות, בונוסים לפעמים
פחות מסובך מחברות אחרות

שנית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אשמח למידע על טיסה לוינה לזוג בחודש הקרוב,
איפה הכי זול?
יש אופציה לנסוע עם מזוודה אחת ולחזור עם 2?

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד

נעמי ברג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אודה לתשובה
אם עדיין לא הזמנת, אנחנו מוכרים זיכוי באל על בהוזלה משמעותית. אם רלוונטי לכם תכתבו פה ואתן פרטים.

נעמי ברג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עוד לא הזמנתי ? מה הזיכוי?
הכרטיס הוא קוד דיגיטלי, כך שהקונה לא יצטרך לקבל אותו באופן פיזי אלא רק להזין אותו בעת הרכישה ב"אל על".
השובר ע"ס 876.32 דולר. (מוכרים בהוזלה).
ניתן לממש את השובר להזמנת טיסות סדירות של אל על וכן לרכישת מוצרים נלווים לכרטיס הטיסה – שדרוג, תשלום על מזוודה ובחירת מושב מראש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה