תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

צבי ביטרמן

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה ההבדל בין וינה אוסטריה לוינה לבד שהרבה יותר זול?

.pres

משתמש מקצוען
בבקשה מי שהיה לאחרונה בהונגריה שיעדכן איך היה עם הכניסה לשם..
תודה
היה מצוין. היתה לנו כתובת בוינה של דירה שהיינו 'אמורים' להיות שם. בארץ הסתפקו בלשאול לאיפה אנחנו ממשיכים ואיך (לוינה ברכב שכור). בהונגריה, היינו צריכים למלא דף עם הפרטים שלנו (שם ומס' דרכון), כתובת בוינה ודרך איזה מעבר גבול נעבור (יש שניים, הם אמרו לנו לכתוב מה שאנחנו רוצים- זה לא משנה). עמדנו די הרבה זמן מול פקיד, הוא כתב כל מיני דברים, בסוף נתן לנו מדבקה להדביק על הרכב שכתוב שזה רק למעבר (לא הדבקנו, למה שנדביק :rolleyes:? ;)...). וזהו. היינו בבודפשט שבוע, ובילינו בטוב ובנעימים.
בהשכרת רכב, חששנו שהוא יבקש את המדבקה או משהו- גורנישט. יום אחד נסענו לוינה וחשבנו מה לומר במעבר גבול בהלוך ומה בחזור- אבל לא שאלו אותנו דבר...
אח"כ באנו לשדה תעופה לבדיקות קורונה וגם טסנו משם חזרה. לא ממש עניינו שם אף אחד.

רק רוצה לציין, שדווקא אותם ישראלים שהשיגו אשרות שהיה- חלקם הסתבכו ממש.
ועוד משהו, הבנתי שיש מלונות שדורשים את האשרות, אנחנו היינו בדירה ולא היתה לנו שום בעיה.
המסקנה שלי: תדאגו לכתובת בוינה (לנו היתה כתובת אמיתית של ידידים שגם נסעו להרים באותו זמן, אליבי מושלם).

אם יש עוד שאלות, אשתדל.

נ.ב. אני לא מאלה שנוהגים לפרט, אבל מתוך הכרת הטוב: את כל הפרטים והמסקנות הרכבתי מפרוג. אז מגיע לכם.

animator

משתמש פעיל
בבקשה מי שהיה לאחרונה בהונגריה שיעדכן איך היה עם הכניסה לשם..
תודה

אנחנו היינו שבוע שעבר בהונגריה, דווקא היה עומס מטורף בצק אין בארץ אבל בעיקרון אישור על מעבר למדינה אחרת הספיק אנחנו באמת היינו בבודפשט רק לצורך מעבר אחרי יום, אבל הרוב נשארו לטייל בהונגריה, תכלס היו בטיסה 99 אחוז חרדים, הרבה בחורי ישיבות
אם מישהו קורא את זה ומזהה את הטיסה הנ"ל אז פליז פעם הבאה קצצת יותר לכבד את עצמכם ממש ממש התבישתי על כל הבלאגן שעשו, מלא רעש, קימות דרישות אי הקשבה להוראות ועוד ועוד, באמת עוד לא הייתי על כזו טיסה, הייתי מצפה להרבה יותר אממ עדינות. חבל.
בקיצור רק המלצה שלי לבוא יותר משלוש שעות לפני הטיסה כי אנחנו הספקנו בלחץץ... יש עומס רציני.

shifrash

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מישהו היה בוונציה?
דרך איזו חברה?

צ'ייסר

משתמש מקצוען
חברת תעופה או מישהו שמארגן טיולים?
לא ידוע לי על חברה שמארגנת למלון בונציה
מאוד פשוט לטוס לונציה
יש נמל תעופה צמוד
לא צריך לשכור רכב
חב"ד ונציה מאורגן - לעילא
גם ארוחות שבת מסודרות
גם מניינים
גם מכירת אוכל כשר ויש גם פיצריה
אני עשיתי שם סופ"ש קצרצר - וזה מושלם.

shifrash

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא ידוע לי על חברה שמארגנת למלון בונציה
מאוד פשוט לטוס לונציה
יש נמל תעופה צמוד
לא צריך לשכור רכב
חב"ד ונציה מאורגן - לעילא
גם ארוחות שבת מסודרות
גם מניינים
גם מכירת אוכל כשר ויש גם פיצריה
אני עשיתי שם סופ"ש קצרצר - וזה מושלם.
עלויות ? קורונה? מזג אוויר? בידודים? פה ושם?

מציאותי

משתמש פעיל
שלום,
אשמח לקבל כל מידע לגבי פיצוי על טיסה שבוטלה.
היינו אמורים לחזור (6 מבוגרים + שתי תינוקות) בטיסת אליטליה שהוזמנה דרך GOTOGATA מגנבה לארץ בקונקשן דרך רומא.
הגענו לשדה ושם הודיעו לנו שהטיסה בוטלה (לא קבלנו על כך שום הודעה מקדימה) למעשה שבצו אותנו לבסוף בטיסה אחרת של טורקיש איירליינז וחיכינו בשדה בגנבה 3 וחצי שעות נוספות (עם תינוקות וכו) .
איך ניתן לקבל החזר ,פיצוי על כזה דבר?
אודה מאד לעזרתכם

מציאותי

משתמש פעיל
שלום,
אשמח לקבל כל מידע לגבי פיצוי על טיסה שבוטלה.
היינו אמורים לחזור (6 מבוגרים + שתי תינוקות) בטיסת אליטליה שהוזמנה דרך GOTOGATA מגנבה לארץ בקונקשן דרך רומא.
הגענו לשדה ושם הודיעו לנו שהטיסה בוטלה (לא קבלנו על כך שום הודעה מקדימה) למעשה שבצו אותנו לבסוף בטיסה אחרת של טורקיש איירליינז וחיכינו בשדה בגנבה 3 וחצי שעות נוספות (עם תינוקות וכו) .
איך ניתן לקבל החזר ,פיצוי על כזה דבר?
אודה מאד לעזרתכם
מקפיצה.. מישו??

דיצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
איפה אני יכולה להשיג כרטיסים ללוס אנג'לס במחיר הכי זול?
באיזה אתר לעקוב?
תודה.

תפוזינה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מה צריך כדי להיכנס לאנגליה מבחינת הקורונה?

חדד

משתמש רשום
מחפשת טיסה זולה לסוף שבוע הבא(יום שישי) לקסטיראר דחוף!!
למשהו יש מוש איפה אנ ייכולה להשיג?

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
איפה משיגים בכאלו מחירים?
אני עכשיו (ברגע זה בקרעסטיר...) בהונגריה, רכשתי את הכרטיס לפני שבועיים וחצי ועלה הלוך חזור 14 דולר, ואז הונגריה לא הכניסה ישראלים, מאז שהם פתחו את השער המחיר לאותה טיסה קפץ פי 30! (450 דולר)...
אלו המחירים עכשיו כי הונגריה מהמדינות הבודדות שמותר לטוס אליהם בלי בידוד רציני בחזור

מתחלפת

משתמש חדש
יש לי כרטיס לניו יורק ישיר של אמריקן איירליינס למוצאי שבת כז' אלול.
מישהו יודע אם יש אפשרות להקדים את הטיסה בכמה ימים? וכמה זה יעלה?

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אני מחפשת כרטיס לזוג לפראג ליום ראשון הקרוב
מי יכול לעזור לי?

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה