תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

מאיר ומלי

משתמש מקצוען
אנחנו במצב שלכם, יצאנו פעם ראשונה עכשיו. לא היה לנו זמן להתכונן כראוי לנסיעה (זה לא משהו שאפשר לעשות תוך שעה שעתיים). התכוננו פשוט לזרום. וזה מה שעשינו (או לפחות ניסינו :) )
לא היה רע. אפילו נחמד. אבל אני יכול לחתום על מה ש @צ׳ייסר רשם למעלה :)
יש לא מעט פרטים שצריך לדעת.
למדנו את זה על בשרנו (ואני לא מתחרט). אם יש לכם מספיק זמן (צריך המון זמן, או יש לכם מישהו פיקח ובעל ניסיון שתוכלו לדבר אתו), תוכלו להתכונן לפני הנסיעה.
יש לי כמה שבועות,
ואשמח לדוגמאות מניסיונכם
מה למשל?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש לי כמה שבועות,
ואשמח לדוגמאות מניסיונכם
מה למשל?
לדעתי מאוד חשוב שיהיה סדר יום מתוכנן. מה רוצים לעשות, ופחות או יותר באיזו שעה. באיזו שעה תרצו לקום, מתי ואיפה להתפלל שחרית, האם תאכלו ארוחת בוקר בדירה או שתרצו לאכול במסעדה.
אפשר גם להכין כמה אופציות ולבחור על המקום אחת מביניהן, אבל צריך לדעת במה כרוכה כל אחת מהבחירות. אחרת בקלות תמצאו את עצמכם בשעה 12 עם שאלה ״אמממ... מה בעצם נעשה היום?״

מאוד כדאי לבדוק אם אטרקציות המתוכננות תהיינה פתוחות בעונה ובזמן שאתם מתכננים לבקר שם.

חשוב מאוד גם תיאום הציפיות בין בני הזוג. לדעתי לא מספיק שמלי תיידע את מאיר באופן כללי שהמהלך הנסיעה היא תרצה לעשות גם ״קצת״ שופינג. צריך לחשוב בצורה מדויקת יותר כמה באמת זמן זה ייקח, ומה מאיר יעשה בזמן הזה.

חשוב לציין שקורונה הופכת את הכל ליותר מסובך. צריך שתעודת קורונה תהיה מושלמת לפי דרישות מדינת היעד. אחרת זה באמת סיוט.

מאיר ומלי

משתמש מקצוען
לדעתי מאוד חשוב שיהיה סדר יום מתוכנן. מה רוצים לעשות, ופחות או יותר באיזו שעה. באיזו שעה תרצו לקום, מתי ואיפה להתפלל שחרית, האם תאכלו ארוחת בוקר בדירה או שתרצו לאכול במסעדה.
אפשר גם להכין כמה אופציות ולבחור על המקום מביניהם. אבל צריך לדעת במה זה יהיה כרוך. אחרת בקלות תמצאו את עצמכם בשעה 12 עם שאלה ״אמממ... מה בעצם נעשה היום?״

מאוד כדאי לבדוק אם אטרקציות המתוכננות תהיינה פתוחות בעונה ובזמן שאתם מתכננים לבקר שם.

חשוב מאוד גם תיאום הציפיות בין בני הזוג. לדעתי לא מספיק שמלי תיידע את מאיר באופן כללי שהמהלך הנסיעה היא תרצה לעשות גם ״קצת״ שופינג. צריך לחשוב בצורה מדויקת יותר כמה באמת זמן זה ייקח, ומה מאיר יעשה בזמן הזה.

חשוב לציין שקורונה הופכת את הכל ליותר מסובך. צריך שתעודת קורונה תהיה מושלמת לפי דרישות מדינת היעד. אחרת זה באמת סיוט.
תודה רבה!
חשוב לי לשמוע!

לגבי הקורונה, סידרנו את החופשה רק לאחר שווידאנו שהכל תקין
מקווה בעז"ה

לגבי מיקום + אוכל - אנחנו נמצאים במלון מסודר עם ארוחות, אז נחסך מאיתנו הנושא (אפילו שעות הקימה תלויות בזה)

אשמח לעוד נקודות שצצו לכם, או לכל אחד אחר מהפורום:)

5184

משתמש פעיל
מתי הסיוט של הקורונה יגמר?
מתי שיפסיקו לעשות בדיקות!!
באמת,בשביל מה לעשות בדיקות?
הרי תו ירוק גם ככה אין עכשיו
מה זה עושה חוץ מלהגדיר את ישראל ברמת סיכון גבוהה ??

תמר פוטוגרפיק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הכי חשוב זה התיאום ציפיות
כלומר להגדיר מראש את סגנון הטיול אם הולכים לטיול שופינג או טיול של בריכה מיטה ושינה
או טיול לתמונות או מוזיאונים או אטרקציות אי אפשר הכל ביחד מתי שמוגדר לך סוג הטיול אתה מתכנן אותו בהתאם וגם לא חוזר מאוכזב שלא עשית את זה ואת זה וכו

נעמה93

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה!
חשוב לי לשמוע!

לגבי הקורונה, סידרנו את החופשה רק לאחר שווידאנו שהכל תקין
מקווה בעז"ה

לגבי מיקום + אוכל - אנחנו נמצאים במלון מסודר עם ארוחות, אז נחסך מאיתנו הנושא (אפילו שעות הקימה תלויות בזה)

אשמח לעוד נקודות שצצו לכם, או לכל אחד אחר מהפורום:)
1. חשוב לבדוק מה כלול בכרטיסי טיסה שהזמנתם/עם מזוודה/בלי מזוודה משקל לכל מזוודה וכו, לפעמים הכרטיס זול מאד ותוספת למזוודה/טרולי/עוד קילו במזוודה מעל המותר יכולה לעלות מאות שקלים וחבל. אם באים במטרה לעשות הרבה קניות להשאיר לזה מקום במזוודה בחזור כדי לא להגיע למשקל עודף.
2. לעשות צק אין לפני הטיסה באתר, חלק מהחוברת גם זה עולה מאות שקלים לעשות במקום.
3. בהרבה מדינות יום א הכל סגור צריך לקחת את זה בחשבון אם בונים על אטרקציות וקניות ביום הזה.
4. טלפון- לדאוג שיהיה לכם חבילה לחול כבר מהרגע שנוחתים אומנם בדרך כלל יותר זול לקנות במקום אבל לא כדאי להיתקע עם זה לפחות טלפון אחד שיהיה פעיל מהתחלה.
5. ביטוח- לא לשכוח לעשות.
6. צריך למלא אונליין הצהרה של יציאה מהארץ טרם הטיסה (לילה קודם) וכן לילה לפני החזרה לארץ. צריך לעשו בדיקת קורונה בארץ בנתב"ג בחזרה מזמינים אונליין ב80 שח, אם נוסעים ליותר מ72 שעות צאיך לעשות בדיקת קורונה במדינה שבה אתם שוהים לפני החזרה. ואגב קורונה יש מקומות שצריך להסתובב עם המסכות העבות האלה (כולל בטיסה)
7. (להגיע לשדה כ3 שעות לפני הטיסה, לפעמים יש תורות ארוכיםםם במיוחד אם רוצים להיות בדיוטי פרי אבל גם אם לא.
8. כמו שכתבו ממש חושב לתכנן כל יום מראש מה עושים דרכי הגעה עלויות וכו. כמובן שיש שינויים אבל זה ממש חשוב לבסיס.

הכל בסדר

משתמש מקצוען
קצת קשה להתארגן עם קבוצה גדולה מהרגע להרגע אבל אפשרי
כנראה שמחירי הטיסות לא יוזלו אם תמתינו זה כבר סוף החורף -אבל הפתעות תמיד יש ובמיוחד בקורונה..
יעדים זולים:
סופיה
בודפשט
קרקוב
כרטיסים פחות מ200 שקל.
וינה קצת יותר מ200.
על השאלה למקום מעניין לילדים אני עונה - הספארי בר״ג , או הלונה פארק בירכא….
באיזה אתרים כדאי לבדוק מחירים לדבר כזה?

נעמה93

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אז כנראה הפקיד בצ'ק אין לא מעודכן בחוק
גם אני יצאתי לפני כמה שבועות כשכבר לא היה מדינות אדומות ומילאתי את ההצהרה בכל אופן אבל אף אחד לא ביקש את זה ממני
בחזור בקשו מאיתנו והדפיסו לנו את זה על דף שנוכל לעלות לטיסה. היה אחד שנאבד לו הפתק ולא נתנו לו לעלות עד שמצא את זה. בכל אופן זה לוקח דקה למלא זה לא כזה מסובך ששווה להסתכן בשביל זה

קלופ

משתמש פעיל
בבדיקה שעשיתי גיליתי שלפעמים מחירי הטיסות זולים יותר לילד בגיל שנתיים מאשר מחיר טיסה לתינוק בן שנה על אף שילד מקבל מושב ותינוק לא, אם אזמין כאילו שהוא בן שנתיים יעשו לי בעיות בשדה תעופה כשיגלו שהוא רק בן שנה? מדובר בחברת איזיג'ט ווויז אייר
אשמח לתשובה ממי שניסה פעם או יודע מאחרים, תודה
לפי ה pnr שלו הם יגלו את זה בדלפק בשדה.

צ'ייסר

משתמש מקצוען
למה לא לשלוח לאתר של החברה עצמה?
כמה שפחות מתווכים בין המוצר שאתה קונה לבין הכסף שלך.
תתפלא אבל מנסיון לפעמים אצל המתווכים המחירים יותר זולים !
בכולופן Kiwi פותח המון אפשרויות
ובאמת כש״ננעלים״ על טיסה מסויימת עדיף להציץ באתר החברה אם המחיר זול יותר.
Kiwi גם נותן שירות צק אין ( שאומנם יש באתר החברה אבל פעם שלא הצלחתי בריינאר kiwi ספגו את הקנס של 65 יורו !!!! )

אברה דקברה

משתמש פעיל
@למדן וידען - בבחירת תאריכי טיסה
כל התאריכים אפורים.
יכול להיות שהמבצע פג תוקף?
1644697608923.png

אברה דקברה

משתמש פעיל
עוד שאלה-
@צ'ייסר - מה הכוונה העברת הכבודה לבד?
אפשר מיד אחרי הנחיתה למסור את המזוודות לטיסה הבאה- ולצאת מהשדה בלי מטען?
תודה!
1644698972967.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה