דרוש מידע אשכול התורים הנחוץ והמבוקש למשרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה>>>

grreen

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני צריכה תור לב''ב דחוף
ואין לי אפליקציה

3524

משתמש מקצוען
יש עכשיו תורים פנויים להיום במודיעין עילית, ולמחר בהר חומה.

נערך לאחרונה ב:

שנית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
לפני שאני מנסה את השיטה של תפיסת תור מוקדם בבוקר,
אולי יש למישהו תור מיותר לדרכון בבית שמש בשבועיים הקרובים?

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש עכשיו בהר חומה לשבוע הבא

חיים של תורה

משתמש מקצוען
אם אפשר לבקש מכל הצדיקים והצדקניות שמקריבים מזמנם כל יום כדי לחפש תורים, אולי במקום לכתוב כאן בשעות לא שעות שיש תורים פנויים במערכת, ועד שמישהו רואה את זה כבר כל התורים תפוסים.
אולי אם כל מישהו שבין כך נכנס למערכת שיזמין תור ויפרסם את התור שהוא הזמין, וככה כל מי שצריך תור יוכל לפנות לכאן ולקבל את התור, ולא רק לשמוע שלפני רבע שעה היה מלא תורים.
רק במחילה לא לתפוס תור בשעה 7:30 לשעה 8:24 או משהו כזה שאין סיכוי להגיע, אלא לנסות לתפוס תור מ9:30-10:00 והלאה.

ולגופו של עניין, נראה לי שצריך ממש צאת לרחובות אודות העוול הנוראי שיש במשרד הפנים.
זה המשרד היחיד בארץ שכל אזרח חייב לבוא אליו פיזית לפחות כמה פעמים בחייו.
וצריך להיות מומחה על כדי להצליח לתפוס תור לבן אדם אחד, וגם זה רק באותו יום, וגם אז לגלות שיש תור מכאן ועד להודעה חדשה, וכמובן לראות ולא להאמין שחצי מהעמדות לא מאוישות!
זה עוול שאין דומה לו במדינה "המתוקנת" שלנו, וזה היה צריך להיות בהבטחות הבחירות!!!

יהודי חשוב

משתמש פעיל
אם אפשר לבקש מכל הצדיקים והצדקניות שמקריבים מזמנם כל יום כדי לחפש תורים, אולי במקום לכתוב כאן בשעות לא שעות שיש תורים פנויים במערכת, ועד שמישהו רואה את זה כבר כל התורים תפוסים.
אולי אם כל מישהו שבין כך נכנס למערכת שיזמין תור ויפרסם את התור שהוא הזמין, וככה כל מי שצריך תור יוכל לפנות לכאן ולקבל את התור, ולא רק לשמוע שלפני רבע שעה היה מלא תורים.
רק במחילה לא לתפוס תור בשעה 7:30 לשעה 8:24 או משהו כזה שאין סיכוי להגיע, אלא לנסות לתפוס תור מ9:30-10:00 והלאה.
זה פחות לכתחילה
משום שלא תמיד הם יתנו להכנס על תור של מישהו אחר

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הלוואי שהייתי יכולה לתפוס תורים ככה, אבל היות ואין לי המון מספרי זהות מיותרים וא"א לקבוע יותר מתור אחד על כל מספר זהות זה בלתי אפשרי:(
זה בדר"כ התורים שמתפנים מהיום למחר:(

3524

משתמש מקצוען

ולגופו של עניין, נראה לי שצריך ממש צאת לרחובות אודות העוול הנוראי שיש במשרד הפנים.
זה המשרד היחיד בארץ שכל אזרח חייב לבוא אליו פיזית לפחות כמה פעמים בחייו.
וצריך להיות מומחה על כדי להצליח לתפוס תור לבן אדם אחד, וגם זה רק באותו יום, וגם אז לגלות שיש תור מכאן ועד להודעה חדשה, וכמובן לראות ולא להאמין שחצי מהעמדות לא מאוישות!
זה עוול שאין דומה לו במדינה "המתוקנת" שלנו, וזה היה צריך להיות בהבטחות הבחירות!!!
יש סיכוי שיהיה לי תור פנוי לשבוע הבא בהר חומה, אם זה מעניין מישהו.

בלימי גליק

BIG עיצוב ובניית אתרים- בלימי גליק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
שלום,
אשמח בדחיפות למספר תורים בעדיפות לאזור המרכז, אבל כל אופציה עדיפה על להישאר בודדים בארץ ללא אפשרות לחדש דרכון.

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

למה לא לאחד אשכולות?
תודה.

@מרשמלו @הכלבויניק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה