דרוש מידע אשכול התורים הנחוץ והמבוקש למשרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה>>>

יהודי חשוב

משתמש פעיל
משהו מוזר באתר הזה
הוא נותן לקבוע תור גם בלי להכניס את המספר זהות

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
בלת"ק.
עדכון חדש...​
שמעתי היום ממישהו שעשה זאת ועבד לו יופי
התקשר למשרד הפנים, הגיע ל'איבוד דרכון' שם יש מענה אנושי
ביקש תור לדרכון, וקיבל ליום שאחרי.
בהצלחה!!
משרד הפנים *2340

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
למישהו יש מידע על איך מוצאים תור למשרד החוץ?
באפליקציה אין תורים בכלל :(

Toronto

משתמש צעיר
לכל מי שצריך תורים לדרכון זמני-
תכנסו עכשיו לאתר יש שם בשפע!!

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
למישהו יש מידע על איך מוצאים תור למשרד החוץ?
באפליקציה אין תורים בכלל :(
קורה איתם הרבה פעמים (נראה שהם פותחים רק פעם בתקופה והכל נתפס... אפשר להתקשר למס' הזה 02-5303358 והם יגידו מתי יפתח תורים שימו לב שהם עונים רק בשני ורביעי בין 14:00 ל16:00)

• תודה
Reactions: dem

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
דרכון זמני היום
1656392256822.png

שג

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם אני צריך להודות לה'.
אתמול (אחרי הרבה זמן המתנה וחיפוש) קיבלתי 2 תורים להיום ברשות האולוסין במבשרת ציון, ונסעתי לשם וב"ה זה סודר.
ויש לציין, החוויה של הביקור שם, אחרי שהורגלתי למשרד שלהם בירושלים. היה נסיעה ברכב כ-15-20 דקות, הגעתי לשם, זה חדר קטן, נכנסים ומיד יש את הדלפקים בצד ימין, הכנסתי את המספר זהות - ומיד קראו למספר שלי לגשת.
בע"ה בפעם הבא, אם יהיה לי אפשרות, אבחר לכתחילה ללכת לשם.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מישהו במשרד הפנים מנותק מהמציאות!
קבלתי הודעה שמכיון ותוקף תעודת הזהות הביומטרית שלי עומד לפוג עלי לחדש את התעודה תוך שלושה חודשים!!! (בערך כמו שיגידו עד מחר, במושגי לשכת רשום האוכלוסין) ולא, אאלץ לשלם מחיר מלא על תעודה חדשה...
כמובן שהתורים הפנויים הקרובים הם בנובמבר כלומר עוד מינימום חמישה חודשים
כבר שבוע אני יושב על הבוקר על כל התורים באזור ולא מצליח לקבוע תור הגיוני
מה עוד אפשר לעשות למען ה'?

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מישהו במשרד הפנים מנותק מהמציאות!
קבלתי הודעה שמכיון ותוקף תעודת הזהות הביומטרית שלי עומד לפוג עלי לחדש את התעודה תוך שלושה חודשים!!! (בערך כמו שיגידו עד מחר, במושגי לשכת רשום האוכלוסין) ולא, אאלץ לשלם מחיר מלא על תעודה חדשה...
כמובן שהתורים הפנויים הקרובים הם בנובמבר כלומר עוד מינימום חמישה חודשים
כבר שבוע אני יושב על הבוקר על כל התורים באזור ולא מצליח לקבוע תור הגיוני
מה עוד אפשר לעשות למען ה'?
שימו לב! בהתאם לתיקון תקנות מרשם האוכלוסין הוארך תוקף תעודת הזהות הישנות בשנתיים נוספות כמפורט להלן:
תעודות זהות שנופקו לפני 26.8.2012 שתוקפן אמור היה לפוג ביום 25.08.2022, תוקפן החדש והעדכני עד ליום 25/08/2024.
תעודות זהות שנופקו בין התאריכים 26.8.2012 ועד 30.6.2013 ולא נרשם עליהן תאריך סיום תוקף, תוקפן יפוג עם השלמת 12 שנים מיום ההנפקה.
לדוגמא: תעודת זהות שנופקה ב - 15.04.2013 עפ"י התקנה המקורית תוקף התעודה אמור היה לפוג בתאריך 15.04.2023, אולם לנוכח תיקון התקנות, תוקף התעודה העדכני עד ליום 15/04/2025.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה