דרוש מידע אשכול הלייזר הגדול \(@^0^@)/ הכניסה לבעלי משקפיים בלבד!

genius

משתמש פעיל

טוב.

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש למישהו ניסיון עם הרופאים של לוינגר בחיפה?
דר דוד ישראלי
דר מיכאל היימס
דר פאדל מרזוק
דר אור בן שאול
אשמח למידע!

דחוףףף
יש לי מחר ניתוח ליזר ללא כאבים ושכחתי לקחת את טיפות ה FML
הרופא אמר לי לקחת שבוע לפני (ושכחתי)
האם כדאי לדחות את הניתוח??

מה השם שלי??????

משתמש פעיל
תודה לכולם על כל התגובות!
מוסיף ומחכים הרבה.....

במכבי-
איפה הכי כדאי לעשות, מבחינת איכות וניסיון המתחים והמרפאה
האפשרויות: אסותא,קייר ועין טל.

ואם לעבור קופה-
לא הכי משתלם לעבור בשביל הנתוח ספציפי.
אם זה שמנה נראה לי אני יעשה רק אם אני מתאימה לניתוח הקל.

ונשים לפני לידות---- אין בעיה?
לא חוזר אפילו חלקי המספר?

אביגדורל

משתמש רשום
תודה לכולם.
יש לי מספר איזור 12...
1. מישהו פה שעבר/יודע מידיעה על מישהו שעבר ניתוח במספרים האלו ויכול לעדכן על התוצאה.
2 מחפש חוו"ד על פרופ' סלומון מעין טל ,אשמח לחוו"ד מנסיון אישי.
תודה.

Chani!

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תודה לכולם.
יש לי מספר איזור 12...
1. מישהו פה שעבר/יודע מידיעה על מישהו שעבר ניתוח במספרים האלו ויכול לעדכן על התוצאה.
2 מחפש חוו"ד על פרופ' סלומון מעין טל ,אשמח לחוו"ד מנסיון אישי.
תודה.
1. לי היה בסביבות ה11, ב"ה רואה מעולה, תוך 3 חודשים - כבר ראיתי 6/6 אם כי עדיין יש יובש כלשהו בעיניים.
2. עשיתי אצל פרופ' סלומון - ממליצה ממש!!

אביגדורל

משתמש רשום
1. לי היה בסביבות ה11, ב"ה רואה מעולה, תוך 3 חודשים - כבר ראיתי 6/6 אם כי עדיין יש יובש כלשהו בעיניים.
2. עשיתי אצל פרופ' סלומון - ממליצה ממש!!
תודה רבה!
יש אפשרות ליצירת קשר בפרטי לבירור?
כמו"כ אשמח לעוד חוו"ד.

נערך לאחרונה ב:

שלמוימי

משתמש חדש
אם מישהו עשה ניתוח לייזר אצל פרופסור פרוכט בלוינגר אשמח לחוו"ד יש לי אצלו עוד שבועים ניתוח במספר מאד גבוה - 11.5 עם צילנדר תודה.

ראש צוות

משתמש סופר מקצוען
אוקיי,
אולי כבר שאלו כאן
אבל אין לי כח לקרוא את כללללל ההודעות
שאלה לי:
יש לי פלוס בשתי העיניים וצילינדר מאד גבוה! (3.75 בערך) עם משקפיים אני נראית ינשוף, ועדשות פשוט נורא יקרות וגם מציקות...
הלכתי לעשות בדיקה באסותא - אמרו לי: "את לא יכולה... אולי אפשר לעשות השתלת עדשה, אצלינו אי אפשר, תבדקי מקום אחר"... הלכתי ללוינגר - וגם שם אותו דבר: "את לא יכולה לעשות ניתוח"... כמובן ששאלתי למה, אז הד"ר לוינגר (שאגב הוא עם משקפיים בעצמו) ענה לי: "הקרנית שלך לא שווה בשתי הצדדים, ולכן זה מסוכן, תוכלי לעשות ניתוח קטרקט בגיל 50". (אני בת 21) היה לי קשה ממששש... כבר השגתי 25,000 ש"ח לניתוחון הזה, ואומרים לי לא??? כן כן 25,000 תאמינו או לא, גם 50,000 הייתי נותנת על זה... תכלס' בנתיים אני עם עדשות. סובלת ממש ורוצה להתפטר מהם, אני יודעת שאין מה להתחכם, כי הרי הגדולים אמרו לי לא, אבל אולי בכולופן יש מישו שיודע על תחליף. משו, יקר אפילו?
אודה מאד!!!

,
אני עם צילינדר גבוה (3-3.5) ובקייר ואמריקן אמרו לי שאפשר לעשות.

אשמח לדעת לגבי ניתוח לייזר בתקופה הנקה:
בחיפוש באתרים שונים ראיתי שלש דעות:
1. לא מומלץ בכלל בכל תקופת ההנקה.
2. רק אחרי שלש חודשים מהלידה.
3. אפשר מיד אחרי הלידה (יש לציין שזה מופיע רק באתר של קר לייזר).

כמו"כ ראיתי שיש הממליצים לא להניק ביממה שאחרי הניתוח בגלל כדור שלוקחים. ויש כאלה שכתבו שהטיפות שמכילות אסטרואידים לא ידוע כמה השפעתם על חלב האם.

מישהו/י יודע/ת להמליץ מניסיון אישי על הניתוח בתקופת ההנקה ובפרט בתקופה של אחרי לידה (לפני תום השלש חודשים).
יש שאומרים חודש אחרי לידה ויש שאומרים שלושה חודשים.
וזה כי בהריון הקרנית משתנה ומתעבה וצריכה לחזור לעצמה.

וכדור - זה כדור שינה שאסור לקחת בהנקה.

בכל מקרה,
אל תסתכלי באתרים.
תשאלי רופא בעצמך.

צוציקית:-)

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צריכה עזרה.
אתמול עשיתי ניתוח. קשוח מאוד תודה ששאלתם
קיצער מסתבר שהייתי נורא שאננה לפני הניתוח ולא התכוננתי לכאבים ולטשטוש
הודעתי בעבוד שאני לוקחת יומיים חופש כמה זזמן לקח לכם להרגיש טוב יות? מחר אני ארגיש טוב יותר????? צפייי כי כועסים פה עלי....

מאה100

משתמש מקצוען
צריכה עזרה.
אתמול עשיתי ניתוח. קשוח מאוד תודה ששאלתם
קיצער מסתבר שהייתי נורא שאננה לפני הניתוח ולא התכוננתי לכאבים ולטשטוש
הודעתי בעבוד שאני לוקחת יומיים חופש כמה זזמן לקח לכם להרגיש טוב יות? מחר אני ארגיש טוב יותר????? צפייי כי כועסים פה עלי....
אישית, הייתי תוך 3 שעות על המסך - אבל לא עבדתי באותו היום.

קיבלתי אישור מחלה ל5 ימים, בפועל לא השתמשתי בזה כי יום אחרי הניתוח חזרתי לעבוד והשלמתי שעות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה