אשכול הטיפים

• פותח הנושא BRO
  • פורסם בתאריך

וידאו פלוס

משתמש צעיר
טיפ לעבודה עם טקסט בכיתוביות של פרמייר:
העבודה עם טקסט בעברית היא פשוט סיוט.
כדאי לכתוב את הטקסט באילוסטרייטור / פוטושופ וכדו' לשמור ולייבא לפרמייר.
אבל בכל אופן,
כשכותבים בעברית, לאחר הכתיבה משתמשים ב"הפוך על הפוך" ואז סדר השורות מתהפך - השורה האחרונה נהיית הראשונה.
כדי לתקן:
בכפתור של ריווח שורות - לשנות למספרים שמתחת לאפס - וכך מתהפך סדר השורות.

בהצלחה.

וכדאי תמיד לבקש מהלקוח להביא את הטקסט מוקלד בקובץ וורד.

mishehoo

משתמש צעיר
גם לי יש "טיפון",
אחרי שיצא לי להתקין כמה פעמים את פרמייר (מאלו שפרמוט המחשב הוא דבר שמתבצע אחת ל...) וכל התקיה של "קאסטום בין" (סליחה על העברית) נמחקה.
וכשהגעתי לערוך סרט ורציתי להשתמש באפקט שבניתי לסרט אחר, כזה שמכיל שילוב של כמה אפקטים יחד, ופרמטרים וכו' וכמובן שהקובץ הפתוח כבר נמחק ולא היתה לי ברירה אלא לבנות שוב מחדש
החלטתי לצור קובץ שאליו אני מעתיקה את כל הדברים המורכבים יותר שאני בונה. ובעת הצורך מעתיקה משם את ההגדרות, ע"י שאני מייבאת אותו לתוך הפרוייקט.

חניתה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
כתוביות בעברית באפטר?
תורידו מהאתר של ערן שטרן, הכל מסתדר

lyzer

משתמש צעיר
בקשר לטקסט,
כשמדובר על כמה מילים זה לא בעיה לכתוב בפרימייר,
כשצריך קטע ארוך יותר, יש את כל האתרים באינטרנט של היפוך טקסט- הם עובדים מקסים.
תכתבו בגוגל "היפוך טקסט"
http://www.pixiesoft.com/flip/
זה האתר המוצלח ביותר.
שם תבחרו באפשרות של היפוך טקסט היפוך עברית לוגית לוויזואלית.
בחלון אתם מביאים את קובץ הטקסט מוורד, או מקלידים,
לחיצת כפתור - והכל מתהפך.
אחרי פעם אחת שעושים את זה זה נהיה יותר פשוט מפשוט.

lyzer

משתמש צעיר
טיפ נחמד,
אם אתם מצלמים איזו שהיא התרחשות שאמורה להראות בלילה ובחושך,
אל תצלמו בחיים בלילה ! המשחק עם התאורה ממש מתיש, וצורך השקעה רבה.
תצלמו בשיא היום, ואחר כך בעזרת האפקטים של התאורות תחשיכו את הסצינה.
מנסיון - זה יוצא מהמם!

מרחב

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפוך על הפוך ב WINDOWS 7 עם 64 סיביות

שאלה
יש הפוך על הפוך ש WINDOWS 7 עם 64 סיביות תומך?

yeoditb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אף פעם, אבל אף פעם אל תקחו על עצמכם מדי הרבה עבודות מורכבות בבת אחת.
זה מה שקרה לי לפני שבועיים.
לקחתי על עצמי ים (6 פרויקטים מורכבים במיוחד) של עבודות כשחלקן היו לאותו תאריך יעד, התחלתי לעבוד בימים ובלילות.
עד שראיתי כי זה לא שייך, ואז אחרי שכבר התחלתי לעבוד על רוב הפרויקטים התחלתי כי אני מעבירה כמה עבודות הלאה, היה חבל לי כי כבר התחלתי אותם אבל לא היתה ברירה.
כ-10 שעות עבודה הלכו לטמיון.
צריך להיות זהירים, ולדעת לומר לא.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
פרימייר
לעיתים נוצר לנו חלל קטן, שלא שמנו לב אליו, בגודל של פריים אחד או יותר, אך, הוא מפריע מאד בצפייה.
בפרימייר CS5 יש לנו אפשרות לתת לפרימייר לאתר חללים בטימליין, ולהביא את הסמן למיקום המדויק שלהם, וכך נוכל לתקן את הבעיה, ולמלא את החור, או למחוק אותו.
נעשה זאת ע"י בחירה ב- sequence- go to gap- next in track/previous in track – ופריימייר יקפיץ את הסמן לחלל הבא בטימליין או לחלל הקודם, הכול בהתאם למיקום ולבחירה שלנו.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אפטר אפקטס
כדי ליצור זום לתצוגה גדולה או קטנה יותר באפטר אפקטס של הקומפוזיציה שלנו, אתם בטח כבר יודעים שמשתמשים בגלגלת של העכבר,
אבל, החידוש הוא שתוספת מקש ALT תקרב לנו מהנקודה שבה העכבר עומד.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אפטר אפקטס
כדי ליצור לטקסט מראה של תלת ממד (עם נפח).
נייצר את שכבת הטקסט, ונייצר מעליה שכבת סוליד חדשה שעליה נשים את האפקט shatter.
נגדיר בshape- pattern- custom ובשורה מתחת נגדיר את שם השכבה של הטקסט.
כעת, כדי להגדיל את הנפח של התלת ממד, נוכל לשנות את ערכי ה extrusion depth לערך גבוה יותר.
כדי שהאפקט לא ישבור לנו את הטקסט, אלא רק יציג אותו, נכנס לforce1 ונאפס שם את כל הערכים.
קיבלנו טקסט תלת ממדי עם נפח אמיתי.
נוכל להוסיף לקומפוזציה מצלמה, ולהגדיר לאפקט להשתמש במצלמה של הקומפוזיציה, כמו כן נוכל להוסיף גם תאורה, לשנות את הטקסטורה של האותיות ולקבוע צבעים מתאימים לאותיות מקדימה, מהצד ומאחורה.
הוסיפו אפקטים נוספים מתאימים ליצירת ברק, אור וכו'....
והעלו את יצירותיכם כדי שנוכל להתרשם.

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
בענין הפוך על הפוך. אני משתמשת להיפוך (ע"י הגדרה) במקש האמצעי של העכבר

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים

mis

משתמש צעיר
הטיפ הכי חשוב- save as.
עוד אחד- חשיבה מראש, א"א להתחיל קליפ בלי שמתוכנן בראש/בדף פחות או יותר מה הולך להיות בקליפ. חוסך...
אגב, הבנתי שמחפשים פה עורכות שעובדות על אדיוס- אז גם אני ברשימה...

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אפטר אפקטס
ניתן להמיר טקסט לשכבות צורה, וכך לקבל את כל המאפיינים והאופציות הבלתי מוגבלות של שכבות הצורה.
- לאחר יצירת הטקסט, יש לבחור בlayer- create shape from text אפטר אפקטס כיבתה את העין שליד שכבת הטקסט שלנו, ובמקומה נוצרה שכבת צורה המכילה כל אות יחידה של הטקסט שלנו.
- כעת, נוסיף מתפריט ה- ADD את האפשרות Trim Paths לשכבת הצורה שלנו, בעזרת אפשרות זו נוכל למחוק או לשחזר את הצורה שלנו.
- נכבה את העין ממילוי הטקסט שלנו, ובמקביל נגדיר קו לבן בעובי 4 פיקסלים לשכבת הצורה.<O:p</O:p
- בעזרת קי פריימים בערך הstart או הend נוכל ליצור אנימציה מעניינת. קיפריים ראשון ניצור בתחילת הטימליין ב end בערך 0 ולאחר מספר שניות קיפריים שני של 100. כעת, נוצרה לנו אנימציה שכל האותיות נכתבות יחד,
- אם נרצה שהאותיות תכתבנה אחת אחרי השנייה נשנה ב- trim multiple shapes ל- individually.
-<O:p כדי ליצור יותר עניין, ניתן להוסיף את האפקט glow לאותיות, וביטוי wiggleבערך opacity שהאותיות תהבהבנה.

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י BRO;735128:
אפטר אפקטס
ניתן להמיר טקסט לשכבות צורה, וכך לקבל את כל המאפיינים והאופציות הבלתי מוגבלות של שכבות הצורה.
- לאחר יצירת הטקסט, יש לבחור בlayer- create shape from text אפטר אפקטס כיבתה את העין שליד שכבת הטקסט שלנו, ובמקומה נוצרה שכבת צורה המכילה כל אות יחידה של הטקסט שלנו.
- כעת, נוסיף מתפריט ה- ADD את האפשרות Trim Paths לשכבת הצורה שלנו, בעזרת אפשרות זו נוכל למחוק או לשחזר את הצורה שלנו.
- נכבה את העין ממילוי הטקסט שלנו, ובמקביל נגדיר קו לבן בעובי 4 פיקסלים לשכבת הצורה.<O:p</O:p
- בעזרת קי פריימים בערך הstart או הend נוכל ליצור אנימציה מעניינת. קיפריים ראשון ניצור בתחילת הטימליין ב end בערך 0 ולאחר מספר שניות קיפריים שני של 100. כעת, נוצרה לנו אנימציה שכל האותיות נכתבות יחד,
- אם נרצה שהאותיות תכתבנה אחת אחרי השנייה נשנה ב- trim multiple shapes ל- individually.
-<O:pכדי ליצור יותר עניין, ניתן להוסיף את האפקט glow לאותיות, וביטוי wiggleבערך opacity שהאותיות תהבהבנה.

ב"ה

אם רוצים שיכתבו על פי הסדר בעברית אפשר לסדר אותם בשכבות של האותיות הנפרדות כך שיהיה האות האחרונה למעלה וכן הלאה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה