טיול ונופש אשכול החלפת כרטיסים - עולים לירושלים 7

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מי שרוצה לקנות 4 כרטיסים להיום אחה"צ
יפנה לטלפון 0527601423

chaya91

משתמש צעיר
למכירה 4 כרטיסים להיום אחה"צ - יום שני
פרטים בטלפון : 0527138919

מתענינית

משתמש רשום
עולים לירושלים: בהנחיית ראש העיר ליאון מי שרכש כרטיסים לפעילות היום וישתתף בהלווית מרן חכם שלום כהן זצ״ל, יוכל לבוא ביום חמישי בחינם. כמו״כ הפעילות היום תהיה ללא מוזיקה ועל המסכים יופיעו מראות חייו של מרן זצ״ל.

מתענינית

משתמש רשום
מישהוא יודע אם יש לי כרטיסים לחמישי ולא בא לי על העומס הנוצר עקב זה שמי שרוצה דוחה לחמישי
האם אני יכולה לבוא יום אחר ???

yol

משתמש חדש
שלום,
מעוניינים בין 3- ל 6 כרטיסים

0583282236

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
נעשה קצת סדר.
כולנו אבלים וכואבים על פטירתו של מרן זצוק''ל אך עם זאת אנשים רכשו כרטיסים מראש ולא ניתן לבטל את הארוע. הארוע יתקיים כרגיל אך לא תושמע מוזיקה במערכת ההיקפית. כמו''כ אנשים שלא יממשו את הכרטיסים היום בשל ההלוויה יוכל להגיע במקום זאת ביום חמישי. כמובן שנוסיף מופעים וארועים ברחבי המתחם ביום חמישי כדי להפחית מהעומס. כמו''כ בשעת הלוויה ניתן יהיה לצפות בשידור ישיר במסע הלוויה.
זכותו תגן עלינו

מתענינית

משתמש רשום
יחיאל אשמח אם תענה לי האם אני יכולה לבוא במקום יום חמישי יום אחר כי אני לא רוצה את העומס ביום חמישי

מתענינית

משתמש רשום
מה אני אשמח לעומס הבלתי אפשרי ביום חמישי הכי הגיוני הוא שיפרסו את זה למהלך השבוע ולא דוקא חמישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה