אשכול ג'ינגלים ושירי בחירות בלבד !!

מצב
הנושא נעול.

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מישהו מעונין שאעלה לכאן את כנס של דגל התורה שהיה היום בירושלים?
לא הבנתי איך זה נהיה כנס של דגל התורה?
לא השתתפו שם אדמורים?

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים

כחול לבן

משתמש פעיל
אני מחפש בדחיפות הסרטה של הגר"ח אומר בעצמו שצריך להצביע ג'.
לצורך שכנוע יהודי מסורתי שהתחייב שאם יראה אותו אומר מפורש כך יעשה. [כולנו יודעים שכך דעתו, אבל איפה אפשר לראות שהוא אומר את זה?]

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לצורך שכנוע יהודי מסורתי שהתחייב שאם יראה אותו אומר מפורש כך יעשה. [כולנו יודעים שכך דעתו, אבל איפה אפשר לראות שהוא אומר את זה?]
יש לי שהוא אומר , שמי שיצביע למפלגות אחרות יהיה לו ילדים כאלו,
(וידוע שמי שלא בוחר זה כמו שבצסיעה למפלגה אחרת....*

בחור

משתמש פעיל
זה טוב?

בסוף שיעור מיוחד שמסר מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א בבית מדרשו, לרגל היארצייט של דודו מרן החזון איש זיע"א, הכריז מרן, באורח היסטורי, כי חובה להצביע לדגל התורה.
בדבריו, שעוררו התרגשות רבה בקרב אלפי השומעים אמר: "בעניין הבחירות – החזון איש כבר אמר שהרבה גופי תורה תלויים בבחירות לעירייה. לכן, מחוייבים להצביע רק בשביל 'דגל התורה' שייסדה הרב שך ושאר גדולים ז"ל, בזכות זה יתברכו בבנים צדיקים ושאר מילי דמיטב".
צולם בט"ו חשון תשע"ט

קבצים מצורפים

• מיוחד - מרן שר התורה התייחס בשיעורו לבחירות המקומיות • צפו.mp4
    10.1 MB · צפיות: 53

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים

אחד ומיוחד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בדקתי הרגע באמצע זה נקטע וחוזר להתחלה לא רואים כלום מהשתתפות גדולי הדור...

גלינג

משתמש סופר מקצוען
זה טוב?

בסוף שיעור מיוחד שמסר מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א בבית מדרשו, לרגל היארצייט של דודו מרן החזון איש זיע"א, הכריז מרן, באורח היסטורי, כי חובה להצביע לדגל התורה.
בדבריו, שעוררו התרגשות רבה בקרב אלפי השומעים אמר: "בעניין הבחירות – החזון איש כבר אמר שהרבה גופי תורה תלויים בבחירות לעירייה. לכן, מחוייבים להצביע רק בשביל 'דגל התורה' שייסדה הרב שך ושאר גדולים ז"ל, בזכות זה יתברכו בבנים צדיקים ושאר מילי דמיטב".
צולם בט"ו חשון תשע"ט
זה היה לגבי הבחירות לעיריה

אחד ומיוחד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה