דרוש מידע ארונות מטבח בדירה שכורה

• פותח הנושא Anne
  • פורסם בתאריך

Anne

משתמש רשום
אשמח לעצה מהמבינים.
גרה בדירה שכורה עם מעט מאוד ארונות מטבח (מטבח בסיסי מהקבלן - רק ארונות תחתונים).
אני חייבת בדחיפות עוד ארונות, בעיקר חשוב לי ארונות עליונים בשביל המייבש כלים, כי גם כך השיש פצפון ומעדיפה שלא יהיה עליו כלום.

היכן ניתן להשיג ארונות נאים למטבח - אבל בזול? (בכל זאת דירה שכורה....)
או שיש פתרונות אחרים?​

האלמוני

משתמש מקצוען
אשמח לעצה מהמבינים.
גרה בדירה שכורה עם מעט מאוד ארונות מטבח (מטבח בסיסי מהקבלן - רק ארונות תחתונים).
אני חייבת בדחיפות עוד ארונות, בעיקר חשוב לי ארונות עליונים בשביל המייבש כלים, כי גם כך השיש פצפון ומעדיפה שלא יהיה עליו כלום.

היכן ניתן להשיג ארונות נאים למטבח - אבל בזול? (בכל זאת דירה שכורה....)
או שיש פתרונות אחרים?​
לדרוש מהמשכיר

Rochit

משתמש מקצוען
לקנות ביד 2.
(אנחנו קנינו מטהח שלם, אפשר גם רק ארונות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה