ארון ספרים גבס בשילוב עץ אשמח לעצות מבעלות ידע

גרניום.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הי
אני רוצה לבנות עכשיו ארון ספרים מגבס בשילוב עץ, הסלון שלי יחסית נקי בגוונים אפור בז.
אשמח לעצות לשדרוג ממכן.
מעלה לפה את השרטוט ששרטטתי, אל תבחנו אותו מבחינה מקצועית כי אני סתם גרפיקאית ולא אדריכלית או משהו כזה...
רק מבחינת המבנה של הארון ספרים

יש לי מראש כמה שאלות:
- האם זה מציק שהויטרינה לא באמצע?
- האם כדאי לעשות ארון רחף, כדי שלמטה יהיה לד? (מבחינת העבודה זה בסדר ככה הבעל מקצוע אמר לי)
- האם כדאי להפריד שלא יהיה ארון פינתי אלא 2 ארונות נפרדים עם רווח בפינה (ברמה שיהיה אפשר להכניס לשם עציץ...או אולי פינת הדלקת נרות)
- והאם זה נורא שהמדפים הצרים לא יהיו תואמים בגובה למדפים הרחבים? (אני רוצה שיכנס לי יותר מדפים בחלק הצר)
ממש אשמח לעזרתכן
תודה מראש

קבצים מצורפים

• ארון ספרים2.jpg
    ארון ספרים2.jpg
    3.1 MB · צפיות: 93

גרניום.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מעלה את התמונה גם באיכות נמוכה, אני רואה שזה מדי כבד

קבצים מצורפים

• ארון ספרים2 מוקטן.jpg
    ארון ספרים2 מוקטן.jpg
    1.1 MB · צפיות: 77

רוצה יותר

משתמש מקצוען
וואו, זה ממש נראה יפהפה.
לא מציק לי בכלל שהויטרינה לא באמצע, יש בזה אפילו משהו יותר רענן ויפה
אבל במקרה זה גם לא הייתי מפרידה את הארונות.
המדפים הצרים - כרגע לי זה מפריע בעין שהם לא באותו קו, יכול להיות שכשהארון יהיה מלא זה יראה אחרת.

גרניום.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה על התגובה
מבחינת המדפים לא ציינתי שגם המדפים הרחבים לא יהיו בגובה שווה המדף התחתון יהיה יותר גבוה מהמדפים העליונים
לספרים הגבוהים

ועוד שאלה איזה צבע כדאי לבחור לעץ
בז בהיר (שיהיה את הגוון של החום שיוסיף חמימות ולא יהיה מדי קר לסלון)
או שכבר יספיק שהתאורה תהיה חמה והעץ יהיה אפור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה