ארון כביסה דו צדדי

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
מנסה לתכנן ארון כביסה דו צדדי
מצד אחד באמבטיה יכניסו את הכביסה המלוכלכת ומצד שני חדר כביסה יוציאו.
הפתח שבין האמבטיה לחדר כביסה הוא ברוחב 80 ס"מ ובגובה 2 מ'

איך כדאי לעשות את זה? מגירות? מדפים עם סלסלאות? ואיך הפתחים מכיוון האמבטיה- באיזה צורה ואיזה גודל?

כמובן גם חשוב לי שלא יוכלו בשום צורה מכיוון חדר הכביסה לפתוח את הפתחים של האמבטיה שהילדים לא יציצו אחד לשני.

למי שיש רעיון או שכבר עשתה דבר כזה ויכולה להעלות תמונה- אשמח מאד- תודה רבה!

מיסיט

משתמש פעיל
אצל גיסתי עשו ארון עם דלתות נפתחות עליהם מראה כך שמבחוץ זו מראה מעל כיור באמבטיה.בצד השני נראה לי זה נמוך בהרבה כך שלא ניתןלהציץ .

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אם יש כזה דבר מגירות שיכולות להיפתח לשני הצדדים, ככה שאם פותחים לכיוון האמבטיה יש חור בחדר כביסה ולהפך (ושלא יהיו מגירות עם אפשרות לשלוף לגמרי כדי שלא יוציאו ויעברו בחורים...)
אולי @חרש עץ ידע לומר אם יש כזה דבר מגירה שנפתחת לשני הצדדים
אבל מגירות אפשר רק עד גובה מסוים, מעל יהיו חייבים ארונות.

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
כניסה של כביסה מלמעלה מחדר באמבטיה והוצאת הכביסה מלמטה בחדר כביסה.
פשוט וקל
זה לא נח לקחת מלמטה.
הילדים צריכים להגיע כדי לשים-לא יכול להיות מידי למעלה
ויש המון בלגן...

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי מבחר תכניות של ארונות דו כיווניים
ניסיתי לקבץ פה כמה
בהצלחה!
לכל מקום יש פתרון אחר המותאם לשטח (צר/רחב, חזיתי/ צידי, גדול/ קטן וכדו')
ארון 1-
1.JPG

2.JPG

ארון 2-
3.JPG

ארון 3-
4.JPG

5.JPG

ארון 4-
7.JPG

ארון 5-
8.JPG

9.JPG

קבצים מצורפים

• 6.JPG
    6.JPG
    KB 134.9 · צפיות: 324

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
אצל גיסתי עשו ארון עם דלתות נפתחות עליהם מראה כך שמבחוץ זו מראה מעל כיור באמבטיה.בצד השני נראה לי זה נמוך בהרבה כך שלא ניתןלהציץ .
לא ממש הבנתי
איך מכניסים את הכביסה מהצד של האמבטיה אם יש שם מראה?
אם יש כזה דבר מגירות שיכולות להיפתח לשני הצדדים, ככה שאם פותחים לכיוון האמבטיה יש חור בחדר כביסה ולהפך (ושלא יהיו מגירות עם אפשרות לשלוף לגמרי כדי שלא יוציאו ויעברו בחורים...)
אולי @חרש עץ ידע לומר אם יש כזה דבר מגירה שנפתחת לשני הצדדים
אבל מגירות אפשר רק עד גובה מסוים, מעל יהיו חייבים ארונות.
תודה, אני אברר על המגירות אם אפשר לשני הצדדים
זאת אומרת שהמגירה עצמה היא הסל כביסה, אז איך זה מתאוורר? עושים פתחי אורור?

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
כניסה של כביסה מלמעלה מחדר באמבטיה והוצאת הכביסה מלמטה בחדר כביסה.
פשוט וקל
עשית דבר כזה? יש לך תמונה? מה זה אומר מלמעלה - איך?
הכוונה לכמו ארונות של פעם? אני רוצה שהכביסה תהיה ממוינת- לפחות 3 סלסלות או מגירות- אז לא יוכל להיות כ"כ למעלה ולמטה- האם יש לזה פתרון?

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
ניסיתי לקבץ פה כמה
בהצלחה!
וואו תודה
אני צריכה לעבור על זה בעיון לראות אם מתאים לי- ממש תודה

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
עשית דבר כזה? יש לך תמונה? מה זה אומר מלמעלה - איך?
הכוונה לכמו ארונות של פעם? אני רוצה שהכביסה תהיה ממוינת- לפחות 3 סלסלות או מגירות- אז לא יוכל להיות כ"כ למעלה ולמטה- האם יש לזה פתרון?
ניסיתי לשרטט.
בתקווה שהניסיון ברור ומבינים מה מדובר
הרעיון הוא לבנות ארון במרווח בין שני החדרים, כאשר הפתח להכנסת הכביסה נמצא למעלה-בצד לכל רוחב הארון (האמת היא שזה יכול להיות באותו מידה גם מלמעלה) ופתח הוצאת הכביסה בצד השני במקביל - רק שיהיה מלמטה להוצאה נוחה של הכביסה ולמניעת הצצות של הילדים.
אם לא הובנתי אז...... אין לי פתרון אחר(אולי טלפונית)

קבצים מצורפים

• ארון כביסה בין האמבטיה לחדר שירות.pdf
    KB 49.8 · צפיות: 357

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
ניסיתי לשרטט.
הרעיון הוא לבנות ארון במרווח בין שני החדרים, כאשר הפתח להכנסת הכביסה נמצא למעלה-בצד לכל רוחב הארון (האמת היא שזה יכול להיות באותו מידה גם מלמעלה) ופתח הוצאת הכביסה בצד השני במקביל - רק שיהיה מלמטה להוצאה נוחה של הכביסה ולמניעת הצצות של הילדים.
בכל מקרה אשמח לדעת שהובנתי

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
עכשיו הבנתי
הבעיה היא שצריך ממש להתכופף כד להוציא את הכביסה מלמטה, אבל צריך לראות אולי כן אפשר למצוא לזה פתרון. תודה

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
ניסיתי לקבץ פה כמה
בהצלחה!
יש לך גם תמונות של הארונות האלו? לא הבנתי חלק מהשרטוטים
כשעשית פתח לזריקת כביסה עם צירים דו כיווניים- מה הגודל האידיאלי לכזה פתח שיהיה קל לזרוק לשם גם בגדים קצת יותר גדולים או מגבות גדולות? וגם למה צירים דו כיווניים- זה לא יכול לגרום שיוכלו גם מהצד של החדר כביסה להציץ לתוך האמבטיה? לא עדיף צירים רק לכיוון הכביסה או אפשרות של נעילת הפתח הזה?
כשאת כותבת סלסלה ניידת או מונחת זה אומר שהסלסלה היא חלק מהארון ויוצאת או שזה סלסלת פלסטיק לדוג' שנמצאת בתוך הארון?
תודה רבה רבה- עוזר לי מאד

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך גם תמונות של הארונות האלו? לא הבנתי חלק מהשרטוטים
כשעשית פתח לזריקת כביסה עם צירים דו כיווניים- מה הגודל האידיאלי לכזה פתח שיהיה קל לזרוק לשם גם בגדים קצת יותר גדולים או מגבות גדולות? וגם למה צירים דו כיווניים- זה לא יכול לגרום שיוכלו גם מהצד של החדר כביסה להציץ לתוך האמבטיה? לא עדיף צירים רק לכיוון הכביסה או אפשרות של נעילת הפתח הזה?
כשאת כותבת סלסלה ניידת או מונחת זה אומר שהסלסלה היא חלק מהארון ויוצאת או שזה סלסלת פלסטיק לדוג' שנמצאת בתוך הארון?
תודה רבה רבה- עוזר לי מאד
אחפש ואעלה בע"ה

מידות- יש לך ברוב התכניות מידות מאד מפורטות, את יכולה לראות שם גדלים רצויים
צירים דו כיווניים-במידה וירצו להוציא דרך פתח ההכנסה, אך באמת לא קריטי
סלסילה- כאשר אני רוצה שיוכלו להוציא את הסל ממקומו ולשאת אותו בקלות למכונה או לכל מקום אחר,
ואז מכינה מדף נשלף/ משף רגיל/ בסיס מגירה ועליהם מניחה סל במידה מתאימה, אם לא מוצאים לקניה- אפשר לעשות בהזמנה מפרספקס

מיסיט

משתמש פעיל
איך מכניסים את הכביסה מהצד של האמבטיה אם יש שם מראה?
בצד המקלחת יש ארון רגיל שנפתח ל2 מצופה מראות כלומר מבחוץ זה נראה ארון רגיל מעל כיור עם מראה.
כשפותחים אותו במקום מדפים יש חור בגול הארון לא ענק מידי ומשם משליכים את הכביסה לא כ"כ זוכרת איך נראה הצד השני.
אם תרצי אבקש תמונה.

רוב

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אצלנו יש ארון כזה, הארון מורכב ממדפים.
בצד האמבטיה יש דלת וכל מדף מתחיל בחלק קטן של מדף ושיפוע כלפי מטה ואז המדף עצמו.
בחדר הכביסה הגישה היא לא ממול הפתח של האמבטיה אלא מהצד (בצורת ר') כך שאי אפשר להציץ (חוץ ממה שבאמבטיה יש דלת).

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עכשיו אני חושבת שבעצם אפשר לעשות מדפים רגילים עם דלתות רגילות משני הכיוונים. ופשוט לעשות נעילה לדלתות באמבטיה, ככה שתמיד הדלתות יהיו נעולות ורק כשרוצים לשים בגדים בכביסה יפתחו את הנעילה, יכניסו למדף הרצוי (ממוין לפי סוגים) וינעלו חזרה.
ועדיף לעשות דלת נפרדת לכל מדף, כי ככה יוכלו להעמיס במדפים ובשביל לכבסמכונה מסוימת פותחים רק את הדלת של הארון הרצוי. ככה לא יפלו דברים מהארונות למרות העומס.
או לעשות מדפים עם כמין 'גדר' קטנה שתחסום את הבגדים מליפול.
מקווה שהבנת...

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה