דרוש מידע ארגונים לזוגות שמחכים פעם שניה

מצב
הנושא נעול.

זריחות ושקיעות

משתמש פעיל
יש את פורום 'אם הבנים' שהוא ללא ממש פורום אלא מתנהל בעצם בגימייל. רק לנשים. (הוא חלק מעיתון 'חזק')
בעיתון חזק היו את פרטי ההתקשרות...שכרגע לא זוכרת אותם, אבל אולי מישהו אחר פה יודע?

ארגון בוני עולם עוזר גם למאותגרי פוריות משנית.

זריחות ושקיעות

משתמש פעיל
מה שאני יודעת רלוונטי ללפני כמה שנים, ואני לא יודעת אם עדיין הכל מתנהל כמו שהתנהל אז.
בעיקרון צריך לפתוח חשבון גימייל חדש עבור זה, ואז להתכתב קצת עם מנהלת הפורום כדי שתראה אם אכן את יכולה להיכנס לפורום (יש כמה קריטריונים). אם אכן כך היא מכניסה אותך לקבוצת המייל של אם הבנים, ואז כל אחת שכותבת נושא זה בעצם מייל חדש, וכולן עונות על המייל.
בזמנו היו נרשמים פה:
harshamaporom
בגימייל.

bnoya

משתמש מקצוען
יעוץ רפואי- בוני עולם עוזרים מאוד.
יש ארגונים כמו מגדיל ישועות שלדעתי עוזרים גם בפעם שניה
אני בזמנו קיבלתי סבסוד לנופש ממנוחה וישועה אחרי תקופה מתישה.
פורום/ קבוצת תמיכה- הלוואי ויהיה לי כח להרים משהו כזה. חשוב מאוד וחסר מאוד

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מחפשת מידע על ארגונים שעוזרים לזוגות שמחכים פעם שניה- יעוץ רפואי וקבוצות תמיכה, פורומים וכדומה
מה הכוונה "פעם שניה", כאלה שזו הפעם השנייה שהם מתקשים" או כאלה שרק בפעם השנייה מתקשים?

Achinoam

משתמש פעיל

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מה הכוונה "פעם שניה", כאלה שזו הפעם השנייה שהם מתקשים" או כאלה שרק בפעם השנייה מתקשים?
פעם שניה זה כאלה שיש להם כבר יולד או שנים, אבל כדי להביא עוד הם צריכים לעבור את כל התהליך של הפעם הראשונה

קוביד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
פעם שניה זה כאלה שיש להם כבר יולד או שנים, אבל כדי להביא עוד הם צריכים לעבור את כל התהליך של הפעם הראשונה
כוונת השאלה הייתה האם יש תנאי שהתקשו גם בפעם ראשונה. והתשובה כמובן: לא.

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני מדברת על אחת שהיו לה בעיות גם בפעם הראשונה אך לא מחכה ממש הרבה זמן

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  55  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה