עזרה באקסס אקסס - מה הבעיה בעצם?

bmkol

משתמש מקצוען
יש לי בטופס 2 תתי טפסים אחד הכנסות ואחד הוצאות. כשיש נתונים הכל עובד רגיל הבעיה שלי זה כשאין נתונים בתצוגת סך הכל אני מקבל תוצאות #ERROR ... מצורף כאן 2 צילומי מסך הראשון של מצב רגיל והשני של מצב ללא נתונים. אשמח לעזרה כיצד לפתור את הבעיה.

מצב רגיל:
1635406504486.png

מצב שגיאה:

1635406710542.png

קבצים מצורפים

• 1635406564833.png
    1635406564833.png
    KB 107.6 · צפיות: 9

KATZ

משתמש פעיל
תשתמש בבדיקה אם הערכים ריקים, באמצעות if(isnull), ורק אם הערכים חיוביים אז תציג את התוצאה אחרת תציג 0

bmkol

משתמש מקצוען
תשתמש בבדיקה אם הערכים ריקים, באמצעות if(isnull), ורק אם הערכים חיוביים אז תציג את התוצאה אחרת תציג 0
עשיתי גם את זה ועוד כמה נסיונות ... בדוגמא הבאה עשיתי אפילו שיעלים את התיבת טקסט מהמסך לגמרי ... אבל זה יוצר לי בעיה כשהטופס עולה בפעם הראשונה

' Me.txtSuchHachnasot.SetFocus
' If Me.txtSuchHachnasot.Text = "#Error" Then
' Me.txtMaasrot.Visible = False
' Me.lblMaasrot.Visible = False
' Else
' Me.txtMaasrot.Visible = True
' Me.lblMaasrot.Visible = True
' End If​

KATZ

משתמש פעיל
בקוד שצירפת אתה בודק את התא של התוצאה, במקום זאת תבדוק את החישוב עצמו אם זה מחזיר ערך null

bmkol

משתמש מקצוען
מצאתי פתרון שנותן לי את מה שאני צריך אבל זה לא ממש מה שהייתי רוצה לעשות. השתמשתי ב RECORDCOUNT

If Me.frmTotalHachnasot.Form.Recordset.RecordCount < 1 Then​

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה