השקעות אקסלנס לבעלי אזרחות אמריקאית

ציבי פוטש

משתמש רשום
אני בתהליך של פתיחת חשבון באקסלנס, אני ישראלית ובעלי עם אזרחות ישראלית ואמריקאית.
בינתיים אנחנו עם חשבון בנק נפרד אבל הם אמרו לנו שאם נצטרף לאותו חשבון בנק הם לא יפתחו חשבון אפילו על שמי בלבד.
השאלה שלי האם יש איזה בעיה להשאיר כרגע חשבון בנק על שמי בלבד ולפתוח חשבון באקסלנס ובמידה ונרצה להיות באותו חשבון בנק נפתח חשבון בבנק אחר משותף לשנינו?
שאלה נוספת לא כל כך קשורה לנושא הקודם, חשבנו אולי לפתוח חשבון רק על שם בעלי באינטראקטיב ברוקרס, ובבוא היום שנרצה למכור את המניות להעביר תושבות מס לארה"ב ולשלם מס רווח הון נמוך יותר, למשהו יש מידע על הענין האם זה אפשרי או מסובך?

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
קשה לענות בחוקי מס ארצות הברית.
מי שחשוב לו החוקיות של המס
כדאי לקבוע פגישה בתשלום אצל יעקב רוטמן.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה