אצל מי לעשות פאה?

מצב
הנושא נעול.

מ. י.

משתמש מקצוען
מה אתן חושבות על מירי קופולוביץ?
ממליצות?
מה מבחינת השירות ואיכות השיער??
תודה!
יש לי פאה ממנה, ב"ה מרוצה ברמות....
כל אחד מפרגן לי עליה..
הבאתי בהתחלה כמה פעמים לתיקונים ותמיד התקבלתי בצורה נעימה והכל נעשה בצורה מושלמת

מכירה עוד הרבה שעשו אצלה וכולן מרוצות 100%

טוב טובית

משתמש פעיל
יש בירושלים פאנית יונית אבוביץ מוכרת פאות מהממות ממש
בהזמנה אישית מינימום תיקונים והמון המון שרות וסבלנות!
היא גם זמינה במקסימום עובדת גם ערב

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בירושלים פאנית יונית אבוביץ מוכרת פאות מהממות ממש
בהזמנה אישית מינימום תיקונים והמון המון שרות וסבלנות!
היא גם זמינה במקסימום עובדת גם ערב

איפה היא מקבלת?

טוב טובית

משתמש פעיל
אני קניתי ב9000 אורך כתף נראה לי זה סגנון המחירים
היא מייצרתאת הפאות לפי הזמנה ללקוחה שרות מהממם
מקבלת בשרי ישראל

מחול

משתמש צעיר
אני מחפשת לקנות פאה ואני גרה בירושלים משהו המליצה לי על אחת בבני ברק בשם ציפי בלושטיין אשמח למידע אם שוה להגיע מירושלים

גלגלון

משתמש פעיל
לידיעתכן - קנינו פאה ב700 שקל מפיאנית שמייבאת שיער מסין, והיא מוכרת בבית שלה בגבעת זאב. זה היה אמנם מבצע (לקליינטים האחרונים ששלחנו אליה היא אמרה שאין יותר מחירים כאלה) אבל זה אומר שאפשר בהחלט להביא פאות מעולות במחירים כאלה.

כל מי ששומעת אומרת "בטח זה כמו בעלי אקספרס, פאה לערב אחד". אז לא. מדובר בשיער מעולה, פאה שמחזיקה מעמד יפה מאוד כבר כמה שנים, הפאה הכי אהובה (יותר מהפאות שעלו 6000) ועברה המון חפיפות, צביעות, מה לא.

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
לידיעתכן - קנינו פאה ב700 שקל מפיאנית שמייבאת שיער מסין, והיא מוכרת בבית שלה בגבעת זאב. זה היה אמנם מבצע (לקליינטים האחרונים ששלחנו אליה היא אמרה שאין יותר מחירים כאלה) אבל זה אומר שאפשר בהחלט להביא פאות מעולות במחירים כאלה.

כל מי ששומעת אומרת "בטח זה כמו בעלי אקספרס, פאה לערב אחד". אז לא. מדובר בשיער מעולה, פאה שמחזיקה מעמד יפה מאוד כבר כמה שנים, הפאה הכי אהובה (יותר מהפאות שעלו 6000) ועברה המון חפיפות, צביעות, מה לא.
אפשר פרטים על הפאנית?

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען

יש לה הכשר?

גלגלון

משתמש פעיל
אין לי מושג, אבל אם היא מביאה מסין, ואם המחירים שלה הם כאלה, אז הכשר בטוח היא לא צריכה (כי השיער ההודי מהטמפל ההודי עולה יותר).

גלגלון

משתמש פעיל
לא הבנת. ההכשר מוודא שהשיער הוא לא מהטמפל, שיש בו חשש עבודה זרה. השיער מהטמפל נמכר במחירים שאינם מאפשרים בשום אופן מכירה של פאה ב700 שקל. אין כזה דבר. ואף סוחר לא קונה ביוקר ומוכר בזול, ועוד בהפרשים כאלה.

נורה אדומה

משתמש פעיל
@גלגלון נהיה כנים, שני ההכשרים שווים לכפרות,
לא בארץ ולא שם משגיחים באמת, כך שההכשר שם שווה 700 שקל ואולי אף פחות
אבל, זה בדיוק כמו בארץ- גם כאן ההכשרים לא מושגחים כמעט באופן גורף.

הכי הכי טוב

משתמש פעיל
פאה ב-700 שח זה חייב להיות פאה משיער מעובד או במקרה היותר גרוע -פאה סינטטית
למי שיודע המשלוחים לארץ +מכס+ביטוח זה כבר סכום משמעותי
ייצור הסקין -בלי עלות השיער עולה היום בערך 100 $
הפאנית גם אמורה להרוויח משהו או שהיא 'עובדת בהתנסות עליכם'

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה