דרוש מידע אפשרי- חברת מימוש זכויות

י.ט.ו.

משתמש מקצוען
אני נעזרתי בה בעבר-לא קרובה ולא משפחה, לא כלום.
לקחה ממני רק על היעוץ, משהו כמו 1000 ש"ח.
בדיעבד התברר לנו אחרי הכל, שגם אם היינו מגישים לבד, היינו מצליחים בלי עזרה מאף גורם.

אחרי גיל 2 כשבאמת נהיה מסובך יותר ופנינו שוב, אמרו לנו שאין להם אפשרות ושאין לנו סיכוי להצליח (באמת לא הצלחנו) והיתה לנו עוגמת נפש גדולה.
ניסינו אצל גולדנטל, בזבזנו המון זמן לחינם, כי נסחב הלוך חזור, וזה נורא עיצבן אותנו, כבר עדיף לנו לשלם ולא לסחוב את זה.
ואז התערב אדם, שעזר ועוזר לנו עד היום, אומנם הוא לוקח 2 קצבאות, כלומר אם מקבלים רטרואקטיבית, מקבל 2 קצבאות, ועל העתיד עוד 2 קצבאות.
אצלנו שלא היו מוכנים לתת רטרואקטיבית נתנו לו 2 קיצבאות, למרות שהצליח 100% נכות ל-3 שנים!!!
המעלה היא שנחסך הכאב ראש במילוי טפסים, ארגון, וכל הבלאגן.
הוא ממלא, שולח, מתקשר, נפגש עם ההורים (בא אליהם הביתה) מטפל מול בט"ל באתר וכו' וכו',
מי שרוצה, אשמח לתת את שמו והטלפון שלו אבל במייל.
הוא הרשה לי לפרסם את שמו, לא נראה לי על הבמה הזו...
אשמח לפרטים שלו גם כן

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא מכירה את טובי ליבוביץ אישית, כן יודעת בבירור שיש פה בני משפחה שלה ושל צוותה וחלק מההמלצות אמורות להתבסס על גילוי נאות.
אפשר להיעזר בגופים נפלאים (גם הרב גולדנטל עובד נהדר) נוספים בחינם, דוגמת שרה מלוביצקי מרחשי לב, טובי הוכמן מעזר מציון, ומסתבר שיש עוד. לשמות בהם נקבתי ניסיון רב והצלחות רבות, וכל עבודתם חינם אין כסף.
איך אני מגיע לזאת מרחשי לב ?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אולי תתייגי את אחת המנהלות שתפנה אלי באישי, ואז אעביר לך דרך המנהלת את הטלפון שלה?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
שלחתי לך

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תפסיקו לפנות לגופים שסתם לוקחים לכם כסף,
הם לא עושים שם שום דבר מיוחד
וגם אם מדובר בתיקים מסובכים אז תעזרו בעזר מציון או חברות חסד אחרות מדובר בעשרות אלפי שקלים, שמגיעים לכם אל תפרגנו אותם לאנשים שהחליטו בשבילכם שמדובר בבירוקרטיה שאין דרך לעמוד מולה תלכו על זה לבד עם הדרכה של גופי חסד זה מספיק רק כן צריך את האורך רוח של הטלפונים וכו' אבל עדיין שווה האחוזים שהחברות גובות יכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים שבוודאי לא מיותרים לכם
בהחלט אפשר להעזר בגופי החסד.
וכבר בתור אחת המלווה משפחות, כדי שתקבלנה את המגיע להן, הבאתי דרכי התקשרות עם כל אחד מהם בעבר, בכמה אשכולות בפרוג. תחפרו קצת.
הרב גולדנטל מדגל התורה
גב' שרה מלוביצקי מרחשי לב
גב' הוכמן מעזר מציון.

עכשיו שמעתי שבית חם גם פתחו מחלקה לליווי. אם למישהו יש פרטים על כך, ונסיון, אשמח מאד לשמוע.

בכל אופן, מנסיון כואב של תיקים שהגיעו אלי אחר שנשרפו. נשרפו הכוונה היא, שגם אם תרצו להגיש ערר, ולנסות אחרת, כבר אי אפשר. החומר שהוגש קלקל את התיק מהיסוד, ואין אפשרות לתקן. וזה קיים וזה כואב.
ולרוב, בגלל הגשה לא מספיק מקצועית. כשאני מכוונת הורים בהגשה, יש פעמים שאמליץ לבדוק גם ליווי בתשלום.
עדיפות תשלום על תיק קיים, מאשר להפסיד את כל הקופה 'העיקר בחינם'.

[כשמדובר בתביעת נכה למבוגר, כמעט ולא כדאי ללכת לבד. ההבנה בקריטריונים ובמה שנדרש - דרוש מקצועיות ונסיון, הרבה יותר מהגשה של ילד נכה. אלו פרשיות שונות לחלוטין.]
אז אם כבר הולכים למישהו בתשלום, לכו למישהו אמין. נסיון מוכח. וגם שהיושרה שלו עומדת במבחן. (דוגמא? אם הוא רואה את החומר של התיק, שאפשר לגשת גם בלעדיו, הוא לא יקח את התיק.)
אני מכירה אחד כזה.
לא נתקלתי עדיין במתחרים לו ברמת המקצועיות והאמינות.

בהחלט אפשר להעזר בגופי החסד.
וכבר בתור אחת המלווה משפחות, כדי שתקבלנה את המגיע להן, הבאתי דרכי התקשרות עם כל אחד מהם בעבר, בכמה אשכולות בפרוג. תחפרו קצת.
הרב גולדנטל מדגל התורה
גב' שרה מלוביצקי מרחשי לב
גב' הוכמן מעזר מציון.

עכשיו שמעתי שבית חם גם פתחו מחלקה לליווי. אם למישהו יש פרטים על כך, ונסיון, אשמח מאד לשמוע.

בכל אופן, מנסיון כואב של תיקים שהגיעו אלי אחר שנשרפו. נשרפו הכוונה היא, שגם אם תרצו להגיש ערר, ולנסות אחרת, כבר אי אפשר. החומר שהוגש קלקל את התיק מהיסוד, ואין אפשרות לתקן. וזה קיים וזה כואב.
ולרוב, בגלל הגשה לא מספיק מקצועית. כשאני מכוונת הורים בהגשה, יש פעמים שאמליץ לבדוק גם ליווי בתשלום.
עדיפות תשלום על תיק קיים, מאשר להפסיד את כל הקופה 'העיקר בחינם'.

[כשמדובר בתביעת נכה למבוגר, כמעט ולא כדאי ללכת לבד. ההבנה בקריטריונים ובמה שנדרש - דרוש מקצועיות ונסיון, הרבה יותר מהגשה של ילד נכה. אלו פרשיות שונות לחלוטין.]
אז אם כבר הולכים למישהו בתשלום, לכו למישהו אמין. נסיון מוכח. וגם שהיושרה שלו עומדת במבחן. (דוגמא? אם הוא רואה את החומר של התיק, שאפשר לגשת גם בלעדיו, הוא לא יקח את התיק.)
אני מכירה אחד כזה.
לא נתקלתי עדיין במתחרים לו ברמת המקצועיות והאמינות.
מקפיץ
אשמח לקבל פרטים

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אם מקבלים רטרואקטיבית, מקבל 2 קצבאות, ועל העתיד עוד 2 קצבאות.

שזה משהו כמו עשר אלף שקל... זה הרבה כסף למי שנזקק לכסף לצורך טיפולים ושיפור איכות חייו, רכישת ציוד רפואי לא בסל, ייעוצים שעולים לא מעט,ולעתים גם הקצבה תחומה בזמן ולא ניתנת לכל החיים.
שוב, מציעה לנסות קודם את הרב גולדנטל/טובי הוכמן/שרה מלוביצקי.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
ראיתי...

אגב, @א.ר.ז. המדהימה עזרה לי חינם אין כסף ברוחב לב, אוזן קשבת, וסבלנות אינסופית. וזה העיסוק המקצועי שלה!
היא לא ייחצ"נה כאן את עצמה, אבל מי שמחפש יועצת מקושרת שמכירה כמה אנשי מקצוע טובים באיזור הדרום - ממליצה עליה בחום רב!

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שזה משהו כמו עשר אלף שקל... זה הרבה כסף למי שנזקק לכסף לצורך טיפולים ושיפור איכות חייו, רכישת ציוד רפואי לא בסל, ייעוצים שעולים לא מעט,ולעתים גם הקצבה תחומה בזמן ולא ניתנת לכל החיים.
שוב, מציעה לנסות קודם את הרב גולדנטל/טובי הוכמן/שרה מלוביצקי.

בקצבת נכות לילדים זה ממש לא ככה, מקסימות 5200 ובא לא נגזים עד עכשיו הסתדרו בלי, הרי לא ברגע שמקבלים את הקיצבה מתחילים הצרכים,
אבל כל אחד לפי שיקולו.
לגבי הקיצבה הנ"ל (מבינה שמדובר בנכות של מבוגר, מה שידוע לי-מדובר בנכות נפשית, לא כך?) זה ה-10000 ובד"כ מקבלים רטרואקטיבית, כך שלא כל הכסף הולך,

שוב, לי היה שווה להגיש עם מישהו חזק, שלא מוותר, לא על רטרואקטיבי, ולא על שקל.
ומה שגולדנטל היה עושה לא הייתי מגיעה לעשירית מכך, יכולה רק לומר שנעזרתי בו בעבר בנוגע לדמי שמירת הריון, כשהילד שלי היה בן חצי שנה נקראתי לוועדה!!! כלומר השמירה היתה באמצע, והגשתי את התביעה מייד בסיומה, וזה נסחב כמעט שנה, ובגלל זה, היו חסרים לי מסמכים של ההוכחה, ובסוף קיבלתי רק חצי שמירה, כלומר של חודש וחצי, כשאמרתי לו שאני רוצה לערער, הוא טען שהם יבטלו לי את הכל ושאני אגיד תודה ואלך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה