אפקט לכינור

חדוי

משתמש צעיר
מישהי הקליטה אצלי כנורות על פלייבק. זה היה אמור להישמע מקהלה של כנורות. מחוסר זמן הקלטנו רק 3 פעמים כל קטע. עכשיו זה נראה לה מדי ריק ולא מספיק מקהלתי.
מכירים אולי איזשהו אפקט שיכול לעזור לזה? או פתרון אחר - חוץ מלבוא שוב ולהוסיף עוד ערוצים?

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
להשלים את החסר עם דגימות של כינור - MIDI

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תשכפל את הערוצים ותשנה מעט את ה-pitch, כדי שכל כינור יזייף במקצת. זה ייתן לך אפקט של תזמורת.

חדוי

משתמש צעיר
נכתב ע"י אריאל וו;1293562:
תשכפל את הערוצים ותשנה מעט את ה-pitch, כדי שכל כינור יזייף במקצת. זה ייתן לך אפקט של תזמורת.
תודה רבה! זה היה רעיון מצוין!
גם הרעיון של המידי יכל לבוא בחשבון אבל הוא לוקח יותר זמן...

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בכיף. זה לא הרעיון שלי -- אפקט ידוע. אם שייך, יהיה מעניין לשמוע כמה שניות של לפני ואחרי, כדי להתרשם מההבדל.

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תלחצי על "מצב עריכה מתקדם", ואז תלחצי על התמונה של הסיכת משרד.

חדוי

משתמש צעיר
זאת היתה הקלטה של 2 כנורות. עשיתי את מה שאמרת פעמיים וכל פעם הזזתי את הPITCH קצת יותר.
נראה לכם מדי מזייף?

חדוי

משתמש צעיר
אני מנסה לצרף שוב. מקודם לא הצלחתי

קבצים מצורפים

• אחרי.mp3
    KB 198.8 · צפיות: 8
  • לפני.mp3
    KB 198.8 · צפיות: 8

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נשמע די מזייף -- אבל גם המקור נשמע קצת מזייף. אני מקווה ששינית את ה-pitch פעם למעלה בכמה סנטים ופעם למטה בכמה סנטים, ולא רק למעלה ושוב למעלה?

אולי אפשר להוסיף גם קצת אפקט של chorus?

חדוי

משתמש צעיר
אני אנסה. העלתי את שתיהם ולא אחד למעלה ואחד למטה. אני אשנה את זה. מקווה שזה יהיה יותר טוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה