אפטר לא מסכים למאיה

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
כעת אני עובד על קטע מסרט.
תנועת המצלמה שלי חלקה, שמתי אותה על מושיין פאט, ללא קי באמצע, שורה תחתונה חלק.
דאגתי שבפרפרנסס יהיה על 25PFS .
עכשיו אני מכניס את הסקייונס לאפטר, והוא קורא את זה כ - 30 PFS ובנוסף הוא קופץ לי בין הפריימים, לא שהוא מחסיר, אחרת הייתי רואה איזה קפיצה של צבע הרקע של אפטר (ברירת מחדל של אפטר).
מה דעתכם הבעיה?

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
מדהים לאחר ששואלים שאלה, יש סעייתא דשמיא מיוחדת.
אני חושב שבעז"ה עליתי על הבעיה...
המשך יבוא.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אתה רואה, בשביל זה יש פרוג :)

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
הבעיה הייתה שלפני שהכנסתי את הסקווינס עשיתי ניסוי על פריים בודד, כדי לראות איך יראה אחרי פוסט וכדי לשלוח דוגמא לאישור של הלקוח.
חשבתי שכעת אחרי שיש את האישור ויש את הסיקוונס, לא נותר אלא להחליף בין הפריים הבודד לסקווינס.
אך כאמור היו לי הבעיות הנ"ל.
אחרי שכתבתי בפורום את ההודעה חשבתי אולי בכך טמונה הבעיה, למרות שלא ידעתי למה, אך בדקתי, ואכן כן.
מכיון ששדרגתי את התוכנה ברירת המחדל שלה היה 30 PFS, חשבתי שאחרי שהסדר זאת, זה יסתדר מאליו, התברר לי שלא. אלא עלי לסדר זאת מהתחלה.
ב"ה הסתדרתי ועכשיו הכל בסדר,
תודה רבה לכל מי שרצה לעזור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה