בקשת תפילה אסתר ביילא בת חיה ורדה ציפורה - ברוך דין האמת

מצב
הנושא נעול.

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עם ישראל היקר!!!
נא להפיץ!!!
כולם עוצרים עכשיו ומתפללים ערבית לרפואת אסתר ביילא בת חיה ורדה צפורה
כמה דקות שלנו זה חיים בשביל אתי!!!!
בזכותך התפללתי מעריב לפני מס' דקות
שיעמוד לזכותה של
אסתר ביילא בת חיה ורדה ציפורה לרפ"וש

TE 10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
עם ישראל היקר!!!
נא להפיץ!!!
כולם עוצרים עכשיו ומתפללים ערבית לרפואת אסתר ביילא בת חיה ורדה צפורה
כמה דקות שלנו זה חיים בשביל אתי!!!!
גם אני התפללתי ערבית
רפואה שלמה!

TTTBBB

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שלחו לי את זה מתוך רשימת תפוצה של חיזוק באמונה:
מקווה שאני באמת מעודדת..

בתו של הרב מרדכי חיים מסלונים חלתה במחלה קשה . ערב אחד הגיעו כל אחיה אל ביתה לשמח אותה, לעודד ולחזק את רוחה.
ראתה האחות את כל אחיה ושמחה שמחה גדולה .
כשהחלו אחיה לעודדה היא עצרה אותם ואמרה: "לפני שאתם מעודדים אותי ומחזקים את רוחי, ברצוני לעודד ולחזק אתכם...
שמעתי מאבא חידוש על הפסוק '...צָרָה וְיָגוֹן אֶמְצָא וּבְשֵׁם ה' אֶקְרָא: אָנָּה ה' מַלְּטָה נַפְשִׁי' (תהילים קטז', ד', ה') - המילה 'אמצא' היא מלשון מציאה, מציאה הינה דבר טוב הגורמת לאדם לחייך, כל אדם המוצא משהו שמח בו.
אמר דוד המלך: 'צָרָה וְיָגוֹן אֶמְצָא' - מצאתי דבר טוב והוא - צרה ויגון...' וכי צרה ויגון הם דברים טובים
ממשיך דוד ואומר: 'וּבְשֵׁם ה' אֶקְרָא' - הצרה והיגון מביאים אותי לקרוא בשמך...'
המשיכה האחות ואמרה: "כשהגיע אל אבא יהודי שבור ובכה על מר גורלו השיב לו אבא ואמר: 'כשבאים עליך צרה ויגון, בעיה וקושי, דע לך! הם בגדר מציאה ששלחו לך מהשמים, היא באה רק כדי שתיקרא בשם ה', שתיפנה אליו, שתדבר איתו, שתשתף אותו בכאבך'.
לכן אחיי היקרים, המחלה בה חליתי היא דרישת שלום מאבא שבשמים, אם בורא עולם שלח לי דרישת שלום לא אשמח בה..."

כל מה ששולח הקב"ה לאדם הוא לטובתו הגמורה, הוא מביא צרות ובעיות, ו"שותל" בתוכן את הישועה שלו.
אם היו שולחים לנו דרישת שלום מרב גדול, מאדם חשוב וכי לא היינו שמחים בה ומספרים לחצי עולם שפלוני מהולל דרש בשלומנו?

בורא עולם שולח לנו מידי פעם דרישת שלום בדמות קושי, כל מטרתו של הקושי היא: "ובשם ה' אקרא".
אם נשליך את הבעיה חזרה אל בורא עולם, נבטח בו, נתקרב אליו, נלון בין "זרועותיו", נמצא שקט ושלווה-תבוא אלינו במהרה הישועה.
בורא עולם מנהל את עולמו על הצד המושלם ביותר, תסמכי עליו, תקשרי את עצמך אליו, הוא חפץ בקשר איתך, הוא מייחל לתפילה שלך, להכרת התודה שלך.
קיבלת חלילה קושי? את נמצאת במשבר?
הרימי ראשך אל בוראך, אמרי לו תודה, התפללי אליו והישועה שלך בדרך...
יש לך דרישת שלום ממלך העולם, לא תשמחי בה...?!
בשורות טובות לכולן!!

מי שרוצה להצטרף - chizuk2018#googlegroups.com

מצב
הנושא נעול.
פרק קכג:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם: ב) הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל ד' אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ: ג) חָנֵּנוּ ד' חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז: ד) רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה