דרוש מידע אסותא יולדות

עציץ

משתמש רשום
משהי שילדה לאחרונה באסותא והייתה מרוצה
אשמח לכל מידע

mina

משתמש מקצוען
אם את מדברת על אשדוד....
אני ילדתי שם לפני 4.5 חודשים.
מהצוות, האחיות, הרופאים, חדר הלידה - הייתי מאוד מרוצה!
מהמחלקה...אני אישית בעקבות האופי שלי הייתי פחות מרוצה.
קודם כל נפלתי על שבת... והאווירה.. (את הקודמת שלי ילדתי במעייני הישועה) אפילו שיש שם בית חב"ד אז..
אין שם מקומות ישיבה במחלקה. אז את כל הזמן תקועה במיטה שלך. ולי זה מאוד מאוד הפריע.
האוכל גם לא משהו, אבל זה בכל בית חולים.
ז"א היה מצויין, והרבה מאוד מאוד נהנים שם.
אני בעקבות שאת הקודמת ילדתי במעיני והשוויתי כל הזמן את הצורה והאווירה - היו דברים שהעדפתי במעייני.
הייתי חוזרת לשם שוב? כן, בוודאי. זה קרוב, נגיש, נוח. ומקצועי.

יוגורט

משתמש מקצוען
האוכל דווקא השנה הוא ממש מצויין אם לא המצויין שבבתי חולים אלא אם כן נפלת על חודש ניסן, וההכשר בחדר אוכל מהודר. לגבי שבת - באמת אין לי מושג, צריך לברר מה האויר בשנה האחרונה. בכל אופן הרבה יותר חרדיות יולדות שם מבעבר

mina

משתמש מקצוען
האוכל דווקא השנה הוא ממש מצויין אם לא המצויין שבבתי חולים אלא אם כן נפלת על חודש ניסן, וההכשר בחדר אוכל מהודר. לגבי שבת - באמת אין לי מושג, צריך לברר מה האויר בשנה האחרונה. בכל אופן הרבה יותר חרדיות יולדות שם מבעבר
חולקת עלייך, הייתי שם לפני 4.5 חודשים, ולא היה משהו.. ושמעתי מהרבה שלא מתלהבים.
עוד יותר מכך, לפני שהשתחררתי באה מישהי ועשתה לי כזה סוג סקר. אני מפרגנת גם אם יש משהו שהפריע אני לא אומר.
ואמרה לי כזה הרבה מתלוננות שהאוכל לא משהו ולא מספיק, אבל לדעתי זה מצויין - זה אמרה לי עורכת הסקר מטעם בית החולים.
אבל אצלי אוכל - הוא בכלל לא שיקול
בכל אופן הרבה יותר חרדיות יולדות שם מבעבר
זה נכון.
בד"כ יש שם הרבה חרדיות. אני נפלתי בדיוק על סוף שבוע כזה.

יוגורט

משתמש מקצוען
חולקת עלייך, הייתי שם לפני 4.5 חודשים, ולא היה משהו.. ושמעתי מהרבה שלא מתלהבים.
עוד יותר מכך, לפני שהשתחררתי באה מישהי ועשתה לי כזה סוג סקר. אני מפרגנת גם אם יש משהו שהפריע אני לא אומר.
ואמרה לי כזה הרבה מתלוננות שהאוכל לא משהו ולא מספיק, אבל לדעתי זה מצויין - זה אמרה לי עורכת הסקר מטעם בית החולים.
אבל אצלי אוכל - הוא בכלל לא שיקול
לקחת מנה סגורה או בחדר אוכל?
אני אכלתי בחדר אוכל והרגשתי בבית מלון.
זה היה כאמור לפני שנה.

יוגורט

משתמש מקצוען
בחדר אוכל.. אבל מודה, אני באמת מפונקת..
בכלל שהלכתי אח"כ לבית החלמה - אין למה להשוות אפילו, כן??

אני לא חושבת שזה משתווה לאוכל בבית החלמה אותו אני כלל לא אוהבת וכנראה זו דעת יחיד, המקום היחיד שהעזתי לאכול שם בשרי וגם שם זה היה משובח מאד זה לניאדו.

mina

משתמש מקצוען
אני לא חושבת שזה משתווה לאוכל בבית החלמה אותו אני כלל לא אוהבת וכנראה זו דעת יחיד, המקום היחיד שהעזתי לאכול שם בשרי וגם שם זה היה משובח מאד זה לניאדו.
לא הבנתי , את של בית החלמה לא אהבת? ואת של הבית חולים כן???
מוזר מואד...

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
היה מיוחד, צוות מיוחדת, גישה טבעית ורגועה, הרבה יחס
האוכל טעים ברמה ובשפע
אבל זה לא בית חולים חרדית, אפילו נייר חתוך בשבת צריך לבקש למשל

מסינג

משתמש רשום
כנ"ל לגבי שבת- אוירה מאוד מאוד לא שבתית - בליל שבת אוכל שנשאר מהצהריים של יום שישי
(הלכתי מרחק גדול לחב"ד להרגיש קצת שבת) ובבוקר- כמו כל יום. אני הסתפקתי האם חימום האוכל נעשה
לפי ההלכה .ולא אכלתי כלום. לכן אם אזדמן לשם שוב אבקש שיביאו לי אוכל לשבת.
מהיחס נהניתי מאוד יש שם המון רצון לבוא לקראת, רגוע מאוד ונעים.
היינו 3 בחדר- יש ביה"ח שזה לא כך...

כפתור ופרח

משתמש רשום
צילום מקצועי
האוכל גם לא משהו, אבל זה בכל בית חולים.

גם אני ילדתי שם לפני 4 וחצי חודשים והאוכל היה ליגה!!!
הלכתי אח"כ לביכורים והיה פחות משם לטעמי - למרות שבביכורים לא חסר כלום
עוד אחת שהיתה איתי באסותא וגם באה לביכורים טענה את אותו דבר...
הקטע של שבת וחג (כמו שאני נפלתי) הוא באמת פחות נעים.
אבל זה באשדוד והמשפחה יכולה לקפוץ ולבקר ולא נמצאים לבד. וזה גם משו מבחינתי.

mend

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לפני חמש חודשים
הייתי באפס הפרדה - מאד מאד מרוצה מהחדרי לידה והאחיות (במיון קצת פחות....), יחס שרות ומקצועיות-פצצה
האוכל במחלקה של אפס הפרדה לא היה מהדרין (בשבילי לא פונקציה, בכל מקרה לא אוכלת בבית חולים)

mina

משתמש מקצוען
גם אני ילדתי שם לפני 4 וחצי חודשים והאוכל היה ליגה!!!
טוב אני רואה שאני מיעוט....
לא יודעת, אני ילדתי לפני 4.5 חודשים אחותי לפני 7 חודשים חברה לפני 3 חודשים וכו'.. ומי שאני מכירה טענה שהאוכל לא ואוו. אבל כל אחת וטעמה האישי.
ברור שזו לא סיבה לא ללדת במקום מסויים. מבחינתי בכל אופן

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לפני 7 חוד',
נהניתי מאוד!!
עד אז ילדתי בשע"צ - אין להשוות את היחס, דווקא בגלל שזה לא חרדי, לדעתי, ואתן יכולות לחלוק עלי - - - - -
אני הרגשתי שם הרבה יותר מכובדות, ויחס מעריך, לעומת שע"צ שאת צריכה להתחנן שיסתכלו עליך........
האוכל גם היה מצויין, ואפילו יותר מזה, אף אחד לא מחכה בבי"ח לאוכל של בית מלון, אבל לעומת כל המקומות שהייתי, היה ממש מקסים, דווקא כשאני הייתי לא היו מאוד הרבה משלנו, וגם לא נפלתי על שבת, אז זה לא כ"כ הפריע לי.

חחח

משתמש סופר מקצוען
עד אז ילדתי בשע"צ - אין להשוות את היחס, דווקא בגלל שזה לא חרדי, לדעתי, ואתן יכולות לחלוק עלי - - - - -
אני הרגשתי שם הרבה יותר מכובדות, ויחס מעריך, לעומת שע"צ שאת צריכה להתחנן שיסתכלו עליך........
לדעתי ההבדל ביחס הוא בגלל שהם חדשים ורוצים להוכיח את עצמם ולא קשור לחרדי/חילוני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה