דרוש מידע אנציקלופדיה לבית ישראל - מי בעל הבית?

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לפני כמה שנים קיבלנו סט מתנה. לאחרונה, עקב הנסיבות.. פתחנו את החבילה. והנה שני כרכים כפולים מול שני כרכים חסרים. נדמה לי שקנו את זה בטלפון שהם מפרסמים לפעמים מבצעים. למי פונים כדי שיחליפו לנו?

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
זה לא קשור לאלו שלשון הרע לא מדבר אליהם?
משפחת הרב רפאל הלפרין ז"ל
יש שם כמה בנים, יש מי שאחראי לזה ויש מי שלא קשור (וכדבריך, זה לא מדבר אליי). בכל אופן אני מחפש פרטים של מי שאחראי על האנציקלופדיה.

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לפני כמה שנים קיבלנו סט מתנה. לאחרונה, עקב הנסיבות.. פתחנו את החבילה. והנה שני כרכים כפולים מול שני כרכים חסרים. נדמה לי שקנו את זה בטלפון שהם מפרסמים לפעמים מבצעים. למי פונים כדי שיחליפו לנו?
אני מקפיץ אשכול ישן כי עדיין לא הסתדרתי. בזמנו שלחו אותי מפה לשם ומשם לפה, אך מענה לא קיבלתי.
מישהו יודע על פרטי התקשרות עם גורם רשמי באנציקלופדיה?

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אני מקפיץ אשכול ישן כי עדיין לא הסתדרתי. בזמנו שלחו אותי מפה לשם ומשם לפה, אך מענה לא קיבלתי.
מישהו יודע על פרטי התקשרות עם גורם רשמי באנציקלופדיה?
קנית דרך אור החיים או משהו? לא?
תחזור לחנות, הם יפנו לסוכן, וכו', אתה לא צריך להגיע למנכ"ל העלום בכבודו ובעצמו...

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אולי משהו רוצה למכור יד שניה במצב טוב?

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
קנית דרך אור החיים או משהו? לא?
תחזור לחנות, הם יפנו לסוכן, וכו', אתה לא צריך להגיע למנכ"ל העלום בכבודו ובעצמו...
קיבלנו מתנה, נראה לי הגיע דרך סוכן שאין לי איך להגיע אליו.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה