דרוש מידע אני שבויה בידי הגננת

שיר השירות

משתמש מקצוען
אני שולחת לגנון
לפני כן ביררתי איתה על התנאים וסיכמנו על פרטים כלליים
ולפתע היום (היום הראשון של השנה) יש חוזה שכולל בתוכו סעיפים שלא נראים לי ושלא מקובלים בכלל
מה עושים????????????????????????
זה נורמלי להגיד שאני לא חותמת?

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כן, תני הסבר, תשאלי, את לא שבויה בידיה את פשוט רוצה למצוא חן בעיניה...

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
יש גם צד שני למטבע:
במעון מסוים בב"ב החתימו את כל ההורים שביום שישי מסיימים ב-12 וכלום חתמו מרצון חוץ מאחת שהתנגדה. מה שקרה הוא שהמטפלות נשארו ביום שישי במסירות לשמור על התינוק שלה בשעה שכל שאר התינוקות כבר חזרו לביתם.

רחל כהן 052

משתמש פעיל
מעון מסוים בב"ב החתימו את כל ההורים שביום שישי מסיימים ב-12 וכלום חתמו מרצון חוץ מאחת שהתנגדה. מה שקרה הוא שהמטפלות נשארו ביום שישי במסירות לשמור על התינוק שלה בשעה שכל שאר התינוקות כבר חזרו לביתם
מבטיחה לך שכל שבוע שהם נשארו לשמור על אותו תינוק רק הגדיל יותר ויותר את התרעומת בליבן...ומי יודע איך הם התיחסו לאמא במשך כל השנה...

HADASAP

משתמש רשום
לא נראה לי יותר גרוע מזה :
בחוזה שחתמתי עם גננת במשפחתון פרטי היה רשום: לוקחת עד 7 ילדים.
ועוד: החופשות כמו הגנים. חתמתי - אז בתחילת שנה לא בדקתי בדיוק אלו גנים ואלו חופשות...
תקשיבו טוב: היא יצאה לחופשה יומיים לפני ט באב וחוזרת רק ב1 בספטמבר .
באיזה גנים יש חופשים כאלו?
ושימו לב מדובר במשפחתון - ילדים קטנים מתחת לגיל 3

אלינור הרוש

משתמש פעיל
אני שולחת לגנון
ולפתע היום (היום הראשון של השנה) יש חוזה שכולל בתוכו סעיפים שלא נראים לי ושלא מקובלים בכלל
השאלה מהם הסעיפים האלה?
אולי זה משהו שמקובל?
לא על הכל צריך להסכים, השאלה אם זה לא תנאי להמשך השתתפות...
אולי שווה להתפשר..

פרפר

משתמש מקצוען
יש גם צד שני למטבע:
במעון מסוים בב"ב החתימו את כל ההורים שביום שישי מסיימים ב-12 וכלום חתמו מרצון חוץ מאחת שהתנגדה. מה שקרה הוא שהמטפלות נשארו ביום שישי במסירות לשמור על התינוק שלה בשעה שכל שאר התינוקות כבר חזרו לביתם.
מעונות אמורים לגמור ביום שישי בשעה 13:00. למה הורים אמורים לחתום על ויתור לטובת הכיס של בעלי המעון? ואם הם לא יכולים להקדים בשעה?
פעם נסעתי באוטובוס בינעירוני ולקראת סוף המסלול נוסעים ערכו משאל איפה כל אחד יורד במטרה לקצר את המסלול של האוטובוס. התברר שכולם צריכים לאותו איזור, חוץ ממני. לא הסכמתי לוותר והאוטובוס נסע במסלול הארוך רק בשבילי.
מרגיז שמנסים לצייר כנצלנים את אלו שבסך הכל רוצים לקבל את מה שמגיע להם. וברוב הפעמים זה צורך קריטי בשבילם.

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
יש גם צד שני למטבע:
לא בסדר.

.pres

משתמש מקצוען
אני אמנם לא שולחת למעון, אבל יום שישי ב12:00 זה כן קריטי, חווה את זה כל יום ב13:30: כולם מסיימים באותה שעה ואני צריכה לרוץ ברחבי העיר בשמש הקופחת...
בכל יום המעון מסיים מאוחר, הגיוני בהחלט שגם בשישי.
שוב, לא רלוונטי לגבי, רק בהחלט מבינה את הצד ההורי.

פרפר

משתמש מקצוען
כל המוסדות החרדיים גומרים ב 12 ביום שישי אז בדיוק המעונות בבעיה?
חבל שבציבור שלנו יש כל כך הרבה דברים כאלו. רמיסת צרכי הפרט באיצטלא של "כולם הסכימו".
כל השכנים חתמו על תוספת הבניה. אחד מתנגד. אוטומטית הוא נהיה צר עין, עקשן, רשע ועוד כינויים מלבבים.
כל ההורים מסכימים לקחת מהמשפחתון מוקדם יותר ביום צום. אמא אחת מתנגדת, היא לא יכולה. איזו אמא רעה.
כל האמהות לוקחות מוקדם הביתה ביום של מסיבה. רק האמא הנודניקית הזו - העבודה שלה יותר חשובה לה מהילדה.
אוף. למה זה צריך להיות כך?

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
כתבת את זה ברצינות?
אם היא צריכה את השעה הזו ומשלמת עליה, היא לא צריכה לוותר עליה.
לא הבנתי שזה בתשלום, חשבתי על מצב שבוא האמא לא מסכימה ואז המטפלות מחכות לה עד שתבוא לקחת את הילד, וזה לא בסדר.

efrat1

משתמש סופר מקצוען

מן הסתם הגננת רצתה לבטח את עצמה בעידן קורונה, לא?
לדעתי תתקשרי אליה, ותגידי סעיפים X Y Z לא נראים לי, ולא דברנו עליהם מראש,
אם היא תתעקש, תחשבי אם עדיין משתלם לך להשאיר את הילד אצלה

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
חבל שבציבור שלנו יש כל כך הרבה דברים כאלו. רמיסת צרכי הפרט באיצטלא של "כולם הסכימו".
כל השכנים חתמו על תוספת הבניה. אחד מתנגד. אוטומטית הוא נהיה צר עין, עקשן, רשע ועוד כינויים מלבבים.
כל ההורים מסכימים לקחת מהמשפחתון מוקדם יותר ביום צום. אמא אחת מתנגדת, היא לא יכולה. איזו אמא רעה.
כל האמהות לוקחות מוקדם הביתה ביום של מסיבה. רק האמא הנודניקית הזו - העבודה שלה יותר חשובה לה מהילדה.
אוף. למה זה צריך להיות כך?
אני כל כך מסכימה איתך, וכל הצדיקים מתחשבים ומסתכלים עליך שרק את הרעה של המדינה.
אני לא מספיק אסרטיבית מתקפלת ומוותרת אבל מתעצבנת אלף פעמים.
לדוג' היום הודיעו אצלנו במעון שלא יהיו לימודים חמישי שישי בגלל מקרי קורונה במעון, אפשר לחזור בראשון עם בדיקה שלילית.
ב14:30 מתקשרת אליי המטפלת אם אני יכולה לבוא לקחת את הבן שלי כי היא צריכה ללכת לעשות בדיקה והמקום של הבדיקות נסגר ב16:00.
באמת? ואם היא תעשה מחר על הבוקר?! על ההספקים בעבודה של מחר ויתרתי מראש, אז גם על הכמה שעות שיש לי היום ?
התעצבנתי אבל באתי כמו ילדה טובה לקחת אותו מוקדם... :(

בהמתנה

משתמש פעיל
אני שולחת לגנון
זה באמת מורכב.
תשתדלי להיות חכמה ולא רק צודקת.
את בהחלט יכולה להתקשר לגננת ולומר לה סעיפים XYZ לא תואמים את מה שסיכמנו בע"פ/ לא מקובלים עלי,
ולראות אם אפשר להגיע להבנה או לפשרה.
בסופו של דבר ברגע שמדובר בגננת פרטית- עצמאית, היא יכולה לקבוע מה בא לה ואם לא מתאים לך- להגיד לך פשוט שלום ולהתראות....
אז כן, ברמה מסוימת את שבויה בידיים שלה, אא"כ עומדות ומתינות בתור גננות אחרות שישמחו לקבל את הילד שלך (מן הסתם לא)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה