עזרה אני רוצה מכשיר ווייז שבטוח אין בו פירסומות- מי מספק את זה? ואיך אני יכול לוודא את זה?

יוחנן דנ

משתמש רשום
אני רואה שיש שוב ושוב פירסומות שמופיעות פה ושם בוויז, בקלות זה ייהפך לפירסומות לא צנועות (וגם כבר ראיתי אחת או שתים).
הבנתי שזה מאד קשה לחסום את זה ואני רוצה לשמוע ממשתמשים כאן- האם במכשירים המסוננים (לא משנה איזה) אתם רואים פירסומות בוויז? (אפילו צנועות).

מאד אשמח לעזרה.

יוחנן דנ

משתמש רשום
דרך המלך
(חפש בגוגל)
הכי זול - גם במחיר וגם בחודשי

דיברתי איתם הם באמת אומרים שהם מבטיחים שאין שום פירסומות ותמונות בכלל וזה המיקוד שלהם.
לגבי המחיר התשלום הקבוע זה כמו נתיב 10 שח סינון ו10 שח סים.
המכשיר הכי גדול שם זה A5 והוא באמת זול אבל הוא רק 5.3 אינטש אולי אקח טאבלט של 8 אינטש

cafe777

משתמש חדש
היי ממליץ בחום על המגן סלולרי כשר,וויז עם רשיון לכל החיים הגנה חזקה הם ממש "עוקרים מהחומרה" את כל הפגעים
גם במחיר הם הכי זולים רכשתי כבר שתי מכשירים וויז המגן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה