אני רוצה כזה קיר-איך?

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
לי נראה שיש פה 3 גבהים שונים של לוחות-
אחד על הקיר
אחד במרחק של 2 ס"מ בערך ועוד אחד במרחק של 4
ככה נוצר משחק של מרווחים
אבל בהחלט יתכן שאני טועה
יכול היות שהמשחק הזה נותן תחושה של שיפוע ובעצם זה סה"כ גבהים

קאפילוץ

משתמש רשום
מחיפוש אחר בפינטרס ראיתי את זה הוא לדעתי כמעט אותו עפקט בחצי עבודה (החלק הראשון) אפשר לשחק יותר עם התאורה ועם פחות העץ הראיון בעיקר הוא חלק מהשראה של השיפועים הוא ציור דוגמא ולא באמת וצ"ע

1c22b4ea41ccd3cd52ff84175534d94d.jpg

מש שט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
יש לקחת בחשבון שהבליטות שהופכים למדפים קטנים זה מקום לצבירת אבק אולי גם לכלוך
אולי אפשר לתכנן את זה בצורה שכל הבליטות יהיו רק עם הכיוון כלפי הצד או כלפי מטה.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מחיפוש אחר בפינטרס ראיתי את זה הוא לדעתי כמעט אותו עפקט בחצי עבודה (החלק הראשון) אפשר לשחק יותר עם התאורה ועם פחות העץ הראיון בעיקר הוא חלק מהשראה של השיפועים הוא ציור דוגמא ולא באמת וצ"ע

צפה בקובץ המצורף 905331
אני לא מחפשת אפקט כזה

אני צריכה את ההכי נקי עם הקוים העדינים שנוצרים מהגבהים

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני מניחה שיש חברות מיוחדות שמייצרות את החי]פויים האלו כך שאת לא צריכה להמציא את אמריקה אלא לגלות איפה בדיוק מייצרים את זה לאולמות תצוגה, בתי מלון וכו ששם רואים את הקירות האלו.

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני מניחה שיש חברות מיוחדות שמייצרות את החי]פויים האלו כך שאת לא צריכה להמציא את אמריקה אלא לגלות איפה בדיוק מייצרים את זה לאולמות תצוגה, בתי מלון וכו ששם רואים את הקירות האלו.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
רוצה לחסוך בעלויות

מעדיפה עבודה עצמית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה