אני צריכה לקנות מסך לעריכת וידאו ,צריך פרמטר מיוחד שעלי לדעת?

-בני-

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה לא מסך! זה מסנן למסך לצורך שמירה על פרטיות. הוא דואג שרק מי שמול המסך יוכל לראות את המסך ולא מהצדדים.
בכל אופן אם את מתכוונת לעשות תיקוני צבעים ברמה מקצועית יש לקחת מסך עם פאנל IPS.
מסכים עם פאנל כזה הם איכותיים במיוחד והיקרים ביותר. הם מציגים זויות צפייה מעולות ודיוק צבע אופטימלי, ומתאימים לגרפיקאים מקצועיים שזקוקים לטוב ביותר. זמן התגובה שלהם לא מהיר פאנל TN. אך מסכים כאלה לא נועדו מלכתחילה למשחק ווידיאו

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כן שמתי לב...:(לכן זה כזה זול..
אם אני בעיקר מתעסקת בעריכת וידאו אומנם גם תיקוני צבעים
אבל לא כזה משמעותי זה גם חשוב?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
הייתי ממליץ על מסכי led עם פאנל ip.
הlcd היא טכנולוגיה שהיתה בעבר שהתקשה להפריד בין השפעות התאורה על צבעי השחור ולכן היא ההפרדה והצבעים מוצגים קצת פחות טוב

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מידע שיעזור לך:
אם זה לעריכת סרטים
שמעתי ממשהי שעדיף כבר לקנות מסך 4K ולא FULL HD כי 4K זה מה ש'הולך' היום וכולם מתחילים להשתמש בו
(מאמינה שבעוד שנתיים כבר לא יהיה מושג שלעורך סרטים יהיה פחות מזה, אבל העתיד יודע יותר טוב ממני..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה