קורונה אני צריכה דחוף מאד משחקי מכוניות למחשב עבור ילד מיוחד שנמצא בבית-בחופשת הקורונה

מצב
הנושא נעול.

שירה:)

משתמש מקצוען
אולי כדאי שתוסיפי מייל, לא נראה לי שאפשר לשלוח בהודעות אישיות קבצים כבדים.
אמנם אין לי דרך לעזור, אבל מוסיפה, מכירה מקרוב בחור בעל צרכים מיוחדים, והחופשה הכפויה הזאת היא סיוט בשבילם!
זה חסד אמיתי לעזור להם בתעסוקה.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
עבור בחור בעל צרכים מיוחדים, דרושים רעיונות לתעסוקה במחשב, כל מי שיש לו אפשרות לשלוח משחקי מחשב בסגנון מרוצי מכוניות, והופעות של זמרים חרדים אם אפשר לשלוח למייל :
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה רבה
אולי אתם מביתר? כי אם כן יש לי עשרות סרטונים של מקהלות וזמרים באורך של בין 5 דקות ל-10/12 דקות. שאוכל להעביר לאונקי. להעביר במייל אפשרי יותר במשורה כי כל סרטון שוקל עשרות מ"ב ויקח לי זמן להעלות אותם למייל.

גליה מרוקו

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אולי אתם מביתר? כי אם כן יש לי עשרות סרטונים של מקהלות וזמרים באורך של בין 5 דקות ל-10/12 דקות. שאוכל להעביר לאונקי. להעביר במייל אפשרי יותר במשורה כי כל סרטון שוקל עשרות מ"ב ויקח לי זמן להעלות אותם למייל.
אז מה תשלחי לי למיילל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה