אני צריך סופר או סופרת למקומון חדש בירושלים

אני מעוניין לפתוח בזמן הקרוב מקומון שיורכב מכתבות כלכליות כתבות תחקיר וכן נושאים אחרים אשר יכולים לעניין כגון מתכונים חידות וכו'
כשבתחילה אני עדיין לא ישלם , ואחרי מס' פעמים שנתבסס קצת אני יתחיל לשלם בעזרת ה' בלי נדר
מי שמעוניין שיצור קשר <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אולי תפרסם בפורום כתיבה ועריכה ספרותית
יש שם כמה כשרונות מבוזבזים שמחפשים מקום לפרוץ....

(בעצם אין שם לכולם הרשאת כתיבה, אז אולי מי שיכול יעתיק לשם..)

אסטרונאוטית

משתמש פעיל
מה חסר מקומונים בירושלים?
או שפשוט יש תקציב מהעיריה לתוספת מטאטאי רחובות שיתחילו לטאטאות גם את הבניינים מכל העיתונים?

למה אי אפשר להתחדש?
אצלנו ברמות היה שנים מקומון אחד שהיה לו מונופול על השוק ואף אחד לא העז לצפצף, עד שיום אחד מישהו פתח מקומון מתחרה, ולדעתי היום האחד השני הרבה יותר נקרא ומעניין
תן הזדמנות לאנשים להתפתח

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
למה אי אפשר להתחדש?
אצלנו ברמות היה שנים מקומון אחד שהיה לו מונופול על השוק ואף אחד לא העז לצפצף, עד שיום אחד מישהו פתח מקומון מתחרה, ולדעתי היום האחד השני הרבה יותר נקרא ומעניין
תן הזדמנות לאנשים להתפתח
גם האחד הזה היה מתחרה לאחר...
רק שההוא מצא הזדמנות זו ו"התקפל".

רחשי הלב

משתמש מקצוען
מאיפה נובעת התפיסה שלגרפיקאי/ת משלמים,
ולסופר/ת רק כשמתבססים ויהיה כסף?
אשמח להבין.
אני יכול רק לשער...
אנשים (לא אני!) מסתכלים על סופר כמי שכואבת לו הבטן והוא מוכרח לפרוק... על הדרך עושה מזה כמה לירות. על גרפיקאית לא מסתכלים כך.
חוצמזה, כתבות מוצלחות הם פרסומת מעולה לסופר/ת, יותר מגרפיקה מוצלחת, שאותה לא כולם יודעים להעריך.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הזמן שלי עולה כסף, סורי.
כשראיתי שאתם מחפשים לשלם רק אחרי שהעיתון יתבסס החלטתי פשוט לא להגיב.
כאילו מה, אני צריכה לעבוד חינם?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אני יכול רק לשער...
אנשים (לא אני!) מסתכלים על סופר כמי שכואבת לו הבטן והוא מוכרח לפרוק... על הדרך עושה מזה כמה לירות. על גרפיקאית לא מסתכלים כך.
חוצמזה, כתבות מוצלחות הם פרסומת מעולה לסופר/ת, יותר מגרפיקה מוצלחת, שאותה לא כולם יודעים להעריך.
על זה בדיוק נחל שואלת.
מהיכן התפיסה המעוותת הזו?
וכותבות/ים מוצלחות/ים לא זקוקות/ים לפרסום שכזה.
לפחות כמו שגרפיקאית לא זקוקה לכך...

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בא שדכן להציע שידוך לבחור מתבגר. "היא חרשת באוזן אחת", אמר.
"לא אכפת לי", השיב הבחור.
"אהמממ... היא גם גמדה וקצת עצלנית".
"לא אכפת לי".
העיז השדכן להמשיך:
"היא לא חכמה במיוחד".
"לא אכפת לי", השיב הבחור.
אביו שישב שם, כמעט התפלץ. "איך זה שלא אכפת לך?!"
"למה שיהיה אכפת לי?" טען הבחור בנחת. "שיהיה אכפת למי שיתחתן איתה..."

(מוקדש ל @נחל ו @מלפפון )

עימודעילית

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
די! תפסיקו להתבכיין. סופרות מקצועיות באמת לא אמורות לעבוד בחינם, ובצדק.
אבל יש מספיק נשים מוכשרות שישמחו להתחיל כך ניסיון של סופרות.
אם את מרגישה פגועה מזה שהציעו לעבוד בחינם - אז פשוט, לא פנו אלייך...

גרפולוג

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
פישל התיישב במשרדו החדש. זהו הגיע הרגע בו יוכיח לעיני כל, שעד היום מטאטאי הרחובות בירושלים הסתובבו לריק, רק כדי לחפש גינה צדדית לאכול את הסנדביץ' שהכינו בחמש בבוקר.

'ליצור קשר עם ר' חיים מילר מהתנועה למען ירושלים ותושביה (גם הכתבים הם תושבים, הרהר בשולי מחשבתו...). לראיון בלעדי על ייעול מחלקת שפ"ע בעירייה!!!'. משרבט פישל תזכורת לעצמו.

יום שלישי. השעה אחת עשרה בבוקר. כל הסופרים כבר שלחו את מדוריהם. החל במדור 'סופר נולד', המשך במדור 'הסופר הבא', וכלה במדור 'עט לקשיש'.

'עם מגוון המדורים, אין ספק ש'ינייסו' על המקומון בכל מקווה...' - הוא מהרהר בסיפוק.

רק שכמו יתוש טורדני מציקה לפישל השאלה, אבל מתי יתקשרו בעלי עסקים לפרסם???...

אך לא אדם כפישל ירים ידיים. הוא יזם מוכשר בנשמה. ברזומה שלו מפארים תילי תילים של עסקים ועיסקאות רבות וחסרונן.

נכון, עד עכשיו זה היה יותר 'וחסרונן'...

אבל עכשיו, אין ספק שהפעם זה 'להחיות במקומון נפש כל חי', הוא בטוח.

כשהימים חולפים ואין טלפון מאף בעל עסק לפירסום מרכולתו, הוא מחליט בדקה האחרונה על שינוי שתושבי ירושלים לא ראו מזמן.

ואכן, תושבי השכונה הירושלמית שפשפו עיניהם בתימהון באותו הבוקר. משל לא קמו זה עתה משינת לילה קרירה וירושלמית במיוחד.

"הכתבון החדש של סופרי המחר" - נכתב באותיות קידוש לבנה מרוחות באדום עם שברי אותיות מפישקווילי מאש בע"מ....

תחת כותרת הכתבון התנוססו להם המילים 'לראשונה, ללא פרסומות'!!!!

ירושלמים אחזו ב'כתבון' מעל הפח הכתום ליד תיבות הדואר, לשליכו לסלט נטול העץ שגדל שם בשלווה ממקומון לעלון.

תכלס' זה היה סלט 'לעניין' כש'הכתבון' יצטרף ל'מרכז העניינים'.

אך אז אירע דבר מופלא. כל ירושלמי שורשי רצה לוודא מה הוא זורק....

"כך" - רעם קולו של פישל, כשסיים את הראיון בפאנל המולי"ם, שהתקיים בבניין הוצאה לאור 'פישל את כתבון בע"מ' - "התחלתי מאפס מילים ומיילים, לבעל איגוד הסופרים הגדול בארץ.
וב"ה יש לנו סופרים מכל הרמות והמגזרים."

"וכעת" - המשיך פישל בפאתוס - "יש לי עוד שתי רעיונות בקנה. האחד, להוציא ספר בפנטומימה".

"וגם" - לחש פישל ועיניו ברקו - "אני מתכנן על הקמת מקומון, שהמפרסמים ישלמו רק כאשר הם יתחילו להרוויח!!!".

רעמי מחיאות הכפיים איימו להחריש את פישל...

הוא ישב מבסוט מהרעיון האגדי שלו.

'הרי זימר מהנעליים לעולם לא יגיד שהוא לא מרוויח, ומוטל מההובלות תמיד אומר שהוא מסודר, והמחותן ר' חיים מהצעצועים תמיד דיבר שמי שמתארגן מראש לא נתקע בתזרים...'

יופי. כולם יפרסמו כי זה בחינם. ואחרי הפרסום כשיבואו לחתום על ההצהרה שהם לא מרוויחים, הם יזיעו קצת... יחפנו את הזקן.... ירימו גבה מהורהרת.... ו... ופשוט ישלמו!

'רגע!'
- הכתה לפתע ההכרה במוחו של פישל - 'איך הכל התחיל?????'

פישל איבד את ההכרה - - -

כשהתעורר, מצא את ילדיו מחכים כמידי בוקר, עם התיקים על הגב. שיקח אותם לגנים בדרכו לשטיב'ל...

ופישל צעד מהורהר בשולי המדרכה לכיוון השטיב'ל....

-----

@על כל נשימה ונשימה מודה אני . אני מעריך את הנועזות שלך. דעתי האישית איננה רלוונטית להצלחתך. אתה הרי לא הולך לשלם במכולת עם דעותיי על מעשיך.

אז תמשיך להעיז, ונשמח כשתעלה אשכול נוסף על הצלחתך.

כן, גם אם זה יהיה בתחום ההוצאה לאור / לפועל / מרשות לרשות, או מה שזה לא יהיה;)...

בהצלחה רבה.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה