עזרה אני משתגעת!! (צינתוקים)

מצב
הנושא נעול.

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אל תשכחו שמחר "זאת חנוכה"-
וכל אחד בטוח שדווקא לו מכל האלפיים קווים- נתרום, ועוד אחרי שהם צינתקו אלי אלפי פעמיים...
מה שבטוח שגם אם הייתה לי מחשבה לתרום
רק בגלל הצינתוקים- מבטיחה שלא אתרום!!!

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עצה פרקטית ?!
רוכשים קו נייח לבית (עולה כ 30 ש"ח לחודש) ולא מחברים אותו לשום קו וואטסאפ לא משפחתי ולא קהילה ולא נעליים...ואז לפחות בטלפון אחד יש שקט.

נכנסים הביתה והנייד על שקט.
פחות רלוונטי
אנחנו הרבה לא בבית
תודה!

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני התנתקתי מימות המשיח וזה הוריד לי את כמות הצינתוקים משמעותית.
מ20 ביום ל2 ביום
לתשומת לב: זה מונע ממך לשמוע צינתוקים של הודעות קוליות קבוצתיות.
איך עושים את זה?
מעדיפה לוותר על הווטסאפים והעיקר קצת שקט.........

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
פחות רלוונטי
אנחנו הרבה לא בבית
תודה!
בכנות !
אם העצה לעיל לא רלוונטית לכם, לא תמצאו אף ! עצה, עדיף לכם לקבל דין שמים ולהתקדם הלאה, זוהי מערכת משומנת שאין מי שיעצור אותה, אולי אולי איזה יוצא בשאלה שירצה לדפוק את המערכת...

עריכה: להתנתק מימות המשיח כבר גם לא עוזר כי המספר שלכם כבר קיים ברשימות התפוצה.
ממליץ לכל אלה שהתנתקו לבדוק כמה צינתוקים היו לכם תופתעו לראות שזה לא כפי שחשבתם.

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש אפשרות אחרי ששומעים את כל המלל הארוך והמעצבן :confused:-
להסרה מרשימת התפוצה (בד"כ מס' 9) ואז מתנתקים מהקבוצה הספציפית, ולעשות כך על כל מספר חדש, אולי זה עוזר...

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש אפשרות אחרי ששומעים את כל המלל הארוך והמעצבן :confused:-
להסרה מרשימת התפוצה (בד"כ מס' 9) ואז מתנתקים מהקבוצה הספציפית, ולעשות כך על כל מספר חדש, אולי זה עוזר...
ניסיתי!
לא עזר!!
זו מכה שלא כתובה בתורה!

עץ שקד

משתמש רשום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה באמת בלתי נגמר. מזדהה איתך.
אדם חכם אמר לי שכדאי לי לחכות עד לסוף ההודעה ולשמוע איזה מספר להקיש (בד"כ 9) וכך להסיר אותי מרשימת התפוצה.
נ.ב. אל תנתקו מיד את השיחה משום שבד"כ אח"כ שואלים: האם את בטוח? אם כן- לחץ למשל 1, ואם מיד ניתקנו אז זה לא נקלט כהסרה....

נושנושית

משתמש מקצוען
עריכה: להתנתק מימות המשיח כבר גם לא עוזר כי המספר שלכם כבר קיים ברשימות התפוצה.
ממליץ לכל אלה שהתנתקו לבדוק כמה צינתוקים היו לכם תופתעו לראות שזה לא כפי שחשבתם.
לדעתי עוזר ממש!
אין מה להשוות את מה שהיה הולך אצלי לפני ואחרי.
רואה גם אצל בעלי שלא התנתק וכל דקה חוטף צינתוק.
לעומתי...

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
עלה לי בראש רעיון, לקבוע צלצול מיוחד למי שבאמת חפצים לענות לו, כך לפחות יהיה זיהוי שמיעתי האם זה מישהו ששוה לקום בשבילו.

אבל כמובן לא פותר את הבעיה למי שיש לקוחות ומגוון מספרים לא מוכרים שמתקשרים ובאמת נחוצים.

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ואני הבנתי שניתן לתבוע על כך בבית משפט.
זו הטרדה לכל דבר.
ניסיתי
פניתי למשרד התקשורת ולמשטרה
אמרו לי שלא :(

תשובה: (בפנייתי למשטרה אמרו שיבדקו את הנושא...)
שלום רב,

בהמשך לפנייתך להלן, אבקש להשיבך כדלקמן:

לידיעתך, לפי תיקון מס' 40 לסעיף 30 א לחוק התקשורת (בזק ושידורים) התשמ"ב-1982 חל איסור על משלוח הודעות פרסומת באמצעות מסרון, דואר אלקטרוני, פקסימיליה ומערכת חיוג אוטומטית ללא קבלת הסכמה מראש של הנמען.

החוק קובע כי: "דבר פרסומת" זהו מסר המופץ באופן מסחרי, שמטרתו לעודד רכישת מוצר או שירות או לעודד הוצאה כספית בדרך אחרת".

במידה ומפרסם שלח דבר פרסומת ביודעין, בניגוד לחוק, רשאי בית המשפט לפסוק בשל הפרה זו פיצויים, ללא הוכחת נזק, בסכום של עד 1000 ₪ בגין כל הודעה ששלח המפרסם לנמען.

במידה וגורם זה ממשיך להטריד באפשרות הפונה לפנות אל משטרת ישראל שהיא הגוף היחידי היכול לאכוף בעניין הטרדה.

באשר לשיחות טלמרקטינג אנושיות - אכן הנושא איננו מוסדר. כאשר תוקן חוק התקשורת , הסוגיה נבחנה והוחלט לא להסדיר את שיחות הטלמרקטינג האנושיות מסיבות שונות.

עם זאת, יש בכוונתנו לבחון ביצוע שינויים במסגרת תכנית העבודה של המשרד.

בנוסף, להלן קישור לפס"ד מאפריל 2015 שבמסגרתו קבעה השופטת סיגל אלבו, מבית המשפט לתביעות קטנות, פרשנות חדשה לסעיף 30א לחוק התקשורת בנוגע למשמעותן של שיחות טלפון והאם הן נכללות במסגרת ה"ספאם" ככל שהן שיחות "אנושיות" ולא ממערכת אוטומטית.

http://www.isoc.org.il/spam/verdict/216.pdf

אדגיש כי פס"ד של בימ"ש לתביעות קטנות אינו מהווה תקדים משפטי.

לשירותך.

בברכה,

Pnina Zakroisky
Coordinator of public Applications
Israeli Ministry of Communications

0

פנינה זקרויסקי
מרכזת בכירה פניות ציבור
משרד התקשורת

www.moc.gov.il

מ...

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה שיגעון הדבר הזה
מטריד ברמות!!,
אני לפעמים מעדיפה להשתיק לגמרי את הפון
אה ולא רק הטירוף הזה של כמות הצינתוקים ביום, גם בלילה האחרון, בשעה 3.5!!! היה צינתוק ושצלצל וצלצל כמו שיחה רגילה..
וואו זה היה מבהילללל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה