אני מציירת במחשב וברצוני לשכלל את הציוד

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נחמד היה לשלוח שאלה ולקבל תגובות, אני רואה שזה באמת רציני הפורום...
ולשאלתי-
אני מציירת סקיצות ביד, סורקת ואחר כך מעבדת במחשב עם העט הגרפי.
יש לי פשוט (של ג'ניוס עלה 300 ש"ח) .
אני מאוד מרוצה אולי בגלל שאני לא מכירה אחרים.
האם כדאי לי להשתכלל ולעבור לוואקום מתקדם? האם זה יקצר לי את העבודה? האם אוכל רק לצייר ולא אצטרך לבצע סריקה של סקיצה ביד?
והאם כשלא מגדילים הקוים יוצאים מפוקסלים - כמו שקורה לי עכשיו?
צרפתי קומיקסים שלי שאני מציירת בצורה הנ"ל

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    1.2 MB · צפיות: 14
  • 2
    1.3 MB · צפיות: 16
  • 83769.jpg
    1.3 MB · צפיות: 12

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ציורים ברמה....
ישר ראיתי שאת הציירת של המודיע הצעיר.אני מאד אוהבת שם את הציורים הריאליסטיים שלך. אבל, פחות אוהבת את הצביעה [שאינה שלך]...
זה נראה שאת מעתיקה מתמונות, הלא כך?
למדת אצל ברכה סורוצקין? זוהי השיטה שלה.

אלף

משתמש מקצוען
אז זו את? ברוכה הבאה. הציורים שלך משתכללים והולכים. דווקא לא רואים שאת מציירת מתמונות אולי מרוב העתקה זה נהיה סגנון שלך. אני אוהבת את התנועות שלך.
המיומנות עם העט הגרפי מגיעה עם הזמן תוך כדי שימוש וחוסר הצורך בסריקה באמת ממהר את העבודה. למרות שיש משהו, כך יגידו המומחים שהיד נותנת לציור ואין אותו במחשב. אני התרגלתי אליו וקשה לי לחזור לעיפרון, הנוחות שלו, מפתה מאוד.

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אינני מצירת מתמונות אני עובדת בשיטה של גדי פולק של ציורים מהירים. ואח"כ מלבישה אותם בגלילים, ואח"כ עוברת כמעט לשלב הסופי,
סורקת- ומשכללת במחשב בהגדלה- התהליך לוקח לי המון זמן ואני רוצה לקצרו.
יש לכם רעיון?

אלף

משתמש מקצוען
לכאורה זו ה שיטה הנכונה היעלה והמהירה. אבל, תנסי לעשות גם את הסקיצות והגלילים במחשב. מניסיוני אין קיצורי דרך לציורים מעולים. תשאלי את גדי פולק עצמו כמה זמן הוא עובד על ציור...

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלום מירי, טוב לראות אותך פה בפורום ואת הציורים היפים. את משקיענית מאין כמוך וזה ניכר בכל עבודותיך. עלי והצליחי!

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גלילים או לא, וואקום או ידני, האיורים האלו פשוט מעולים.
ישנו מאייר קומיקס (עולמי) ידוע שמאייר בסגנון הזה ספציפית - ואת ממש לא רחוקה ממנו.

בהצלחה!

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
וסתם המלצה...
בשיטה של ג. פולק נתבקשנו לצייר 200 ציורים מהירים לשבוע. מציירים במהירות של עד 3 שניות אנשים וחפצים(לפעמים מתמקדים רק בהבעות, לפעמים בידיים וכו').לעיתים הציורים קצת יותר ממושכים. כמובן שיוצאים רק קוים מרכזיים אבל מביעים, ועם הזמן משתכללים (לי לקח לפחות שנה לעשות נכון) . היתרון הוא מאוד גדול א. היד מתרגלת לצייר המון תנוחות, הבעות, ידיים ודוממים
ב. יש מאגר עצום במוח של המון אפשרויות של תנוחות.
היום אפילו שסיימתי את הקורס, אינני מותרת על ה"ציורים המהירים" (50 לפחות ביום)

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מירי, טוב שיש לך זמן לאימונים...:confused:
הרשלה- מיהו הצייר העולמי שהזכרת?

בת שבע הבלין

משתמש צעיר
שלום מירי.
זוהי התגובה הראשונה שלי בפורום.
קודם כל ווואו!
ראיתי ציורים שלך לפני שנתיים והציורים עכשיו עלית ברמה - אין מה להשוות.
אני מחפשת כבר הרבה זמן איך להירשם לחוגים של גדי פולק בשביל לשכלל את שיטות הציור שלי. אם תוכלי לשלוח לי מספר טלפון או משהו.
עוד דבר,
לי יש עט גרפי של HANVON עלה לי 400 ש"ח היה לי פעם את של GENIUS אין כמעט הבדל, חוץ מגודל הלוח. אם תמשיכי להתאמן, תוכלי בסוף לצייר ישר למחשב (הרבה עבודה, אני עדיין לא הגעתי לשלב הזה) בהצלחה

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אני מאוד הייתי מרוצה מהקורס, מומלץ למי שרוצה להשקיע מאוד מאוד מאוד!!!:08-9744792

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
ב"ה
א- באמת כישרון
ב-שווה בהחלט לעבור ללוח גרפי מסידרת האינטוס 3 גראפיק (לפחות) ואם יש תקציב אפי' סינטיק קטן (עבודה ע"ג המסך).
המון המון בהצלחה.

arb

משתמש רשום
נכתב ע"י מירי ו.;217048:
אינני מצירת מתמונות אני עובדת בשיטה של גדי פולק של ציורים מהירים. ואח"כ מלבישה אותם בגלילים, ואח"כ עוברת כמעט לשלב הסופי,
סורקת- ומשכללת במחשב בהגדלה- התהליך לוקח לי המון זמן ואני רוצה לקצרו.
יש לכם רעיון?
תוכלי להעלות ציור עם כל השלבים של העבודה?

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
לפני הכל אני חייב לציין שהציורים נראים נפלאים ויפים

לגבי וואקום: אין כמו להשתמש עם וואקום מתקדם למרות שהוא עולה יותר אבל ההבדל הוא משמעותי ביותר הן בלחץ העט על המשטח והן בתנועה וכו' אני הקטן ממליץ בחום להתקדם לוואקום הכי טוב שהתקציב מאפשר

ביג לונדון

משתמש פעיל
מירי, אנחנו עוקבים אחרייך כבר כמה שנים מבעד לדפי המודיע הצעיר. ההתקדמות שלך מדהימה ומעוררת השראה!
אולי באמת תעלי לנו סריקה של דוגמא לציור מהיר עם חלוקה לשלבים? שגם אנחנו נתחיל להתעמל.

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
בשמחה. אראה דוגמא
רק שעכשיו נהרס לי העט של הג'ניוס ולא נותר לי ברירה אלא לרכוש חדש. בחרתי כעצת ההמשתתפים בפרוג... באינטוס 3 A5. הוא יגיע רק ביום ראשון.
בינתיים אני מרגישה כמו אחת ללא רגליים...
עצרתי את כל העבודות עד ליום ראשון. בעז"ה בשבוע הבא אצרף את השלבים, ואולי אפילו אצליח לעשות הכל במחשב.....

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
בהצלחה על הבחירה ,את תהני ממנו

יואב

משתמש חדש
שלום לך,

ברור שהכשרון קיים. ממליץ לך על הקורס של שלמה כהן. ובכל מקרה להתחיל לעבוד עם לוח וואקום. אין בכלל מה להשוות עם הלוח שלך. העט ללא סוללה, הדיוק הרבה יותר גבוה והעבודה מאד דומה לעבודה עם עיפרון אמיתי.

יש המון דגמים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה