עזרה אני לא מעמד. אבל צריך עזרה בעימוד

יש שדה

משתמש פעיל
הורדתי טקסט מ"תורת אמת"
ימי הפורים בהלכה ובאגדה. (אגב, החיבור הזה מדהים. שאלות שאני מחפש עליהם תשובות, כבר שנים. פתאום הכל מתורץ לי.)
אני רוצה להדפיס את הטקסט הזה לעצמי כדי לספר לתלמידים, אבל משום מה הוא מציק לי בענים כל הזמן, הוא מרצד לי, לא מסודר לי.
כל שנה אני מוסיף איזשהו עיצוב כדי לנסות לעזור לעצמי, אבל לא מצליח.
מה שעשיתי עד כה.
  1. הוספתי מסגרת.
  2. שיניתי פונט.
  3. שיניתי גודל פונט
  4. עשיתי יותר פיסקאות
  5. שיניתי מA4 ל-B4 (זה הכי עזר לי)
אבל עדיין קשה לי לקרוא בחוברת זו.
אשמח לעזרה.
תודה

נ. ה.

משתמש מקצוען
הורדתי טקסט מ"תורת אמת"
ימי הפורים בהלכה ובאגדה. (אגב, החיבור הזה מדהים. שאלות שאני מחפש עליהם תשובות, כבר שנים. פתאום הכל מתורץ לי.)
אני רוצה להדפיס את הטקסט הזה לעצמי כדי לספר לתלמידים, אבל משום מה הוא מציק לי בענים כל הזמן, הוא מרצד לי, לא מסודר לי.
כל שנה אני מוסיף איזשהו עיצוב כדי לנסות לעזור לעצמי, אבל לא מצליח.
מה שעשיתי עד כה.
  1. הוספתי מסגרת.
  2. שיניתי פונט.
  3. שיניתי גודל פונט
  4. עשיתי יותר פיסקאות
  5. שיניתי מA4 ל-B4 (זה הכי עזר לי)
אבל עדיין קשה לי לקרוא בחוברת זו.
אשמח לעזרה.
תודה
מה מפריע בקובץ?
תוכל להעלות אותו לפה או שתרצה לשלוח לי במייל?

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
בגדול הרבה פעמים עוזר לשנות מרווח בין שורות, פריסת שוליים, מסגרת מפריעה בד"כ לקריאה, ולנסות פונט נוסף.

יש שדה

משתמש פעיל
שכחתי לצרף את הקובץ בעצמו

קבצים מצורפים

• ימי הפורים בהלכה ובאגדה.docx
    4.8 MB · צפיות: 42

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית

קבצים מצורפים

• ימי הפורים בהלכה ובאגדה.docx
    4.8 MB · צפיות: 208

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הנה קובץ מפואר ומסודר. אפשר לקבל ממשפחת הרב המחבר ישירות למייל. מצורף מה שקיבלתי (ובאמת, כל הסדרה הזו של ''ימי... בהלכה ובאגדה'' היא הפלא ופלא, שפתיים יישק!).

קבצים מצורפים

• פורים בהלכה ובאגדה.pdf
    3 MB · צפיות: 594

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מעניין איך הצלחת להגיע באמת אל המחבר.
קיבלתי חוברת שלהם מארגון 'חברותא' של 'איילת השחר' והיה רשום שם מס' טלפון. התקשרתי וביקשתי קובץ דיגיטלי, כי החברותא שלי מעבר לים וכך נוח יותר ללמוד ביחד (באמצעות אופציה של 'מיט' בג'ימייל).

יש שדה

משתמש פעיל
קיבלתי חוברת שלהם מארגון 'חברותא' של 'איילת השחר' והיה רשום שם מס' טלפון. התקשרתי וביקשתי קובץ דיגיטלי, כי החברותא שלי מעבר לים וכך נוח יותר ללמוד ביחד (באמצעות אופציה של 'מיט' בג'ימייל).
אני צריך בבקשה את הקובץ לגבי שבועות. יש לך איך לשלוח לי?
כמו"כ אפשר את המייל של המחבר/מפיץ?
תודה מראש

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
יש למחבר עמותה בשם 'אפיקי מים' וזו כתובתה (האלקטרונית): <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> אפשר לקבל דרכם.
כרגע אינני ליד המחשב שלי וגם אין לי כתובת שלכם. נסו להשיג דרך העמותה. כתבו פה אם הסתדרתם. אם לא - אשתדל בל"נ להעלות לכאן את הקובץ הלילה.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הנה הקובץ על שבועות. ככל הידוע לי הם מרשים להשתמש בזה רק לצרכים פרטיים.

קבצים מצורפים

• שבועות בהלכה ובאגדה.pdf
    1.1 MB · צפיות: 19

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני רואה כעת שכתובת המייל נמחקה - לאיזו כתובת פניתם? (אל תשכחו להחליף את השטרודל במשהו אחר, שלא תימחק מכאן) הכתובת שיש לי של העמותה היא עדכנית: 6410995###okmail.co.il (החלף סולמיות בשטרודל).

CHAYA FFF

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
איך משיגים את המחבר ?
מישהו יודע ?
ממש דחווווף לי .
תודה

יש שדה

משתמש פעיל
הנה קובץ מפואר ומסודר. אפשר לקבל ממשפחת הרב המחבר ישירות למייל. מצורף מה שקיבלתי (ובאמת, כל הסדרה הזו של ''ימי... בהלכה ובאגדה'' היא הפלא ופלא, שפתיים יישק!).
שלום וברכה @אפכא מסתברא יש לך את הקובץ של ימי הפסח?
תודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה