בקשה אני זקוק לכתבה שהתפרסמה במגזין משפחה

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם מישהו יכול להעלות את שער העיתון משפחה מהשבוע האחרון (פר' מקץ) וכן את הראיון עם ר' אהרן רוטשטיין הי"ו שזכה לחבוק בת אחרי 18 שנה מנישואיו.
זה מאוד דחוף לי...
תודה רבה

דוד המלך!

משתמש פעיל
אם מישהו יכול להעלות את שער העיתון משפחה מהשבוע האחרון (פר' מקץ) וכן את הראיון עם ר' אהרן רוטשטיין הי"ו שזכה לחבוק בת אחרי 18 שנה מנישואיו.
זה מאוד דחוף לי...
תודה רבה
אין לי איך להעלות
איפה אתה גר ?
יכול להעביר לך את שלי בשמחה

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
מצו"ב

קבצים מצורפים

• 1_.jpeg
    1_.jpeg
    KB 195.4 · צפיות: 61
  • 2_.jpeg
    2_.jpeg
    KB 121.2 · צפיות: 66
  • 3_.jpeg
    3_.jpeg
    KB 154.3 · צפיות: 59
  • 4_.jpeg
    4_.jpeg
    KB 165 · צפיות: 54
  • 5_.jpeg
    5_.jpeg
    KB 170.8 · צפיות: 55
  • 6_.jpeg
    6_.jpeg
    KB 169.2 · צפיות: 54

rachl

משתמש צעיר
כתבה מרגשת ומדהימה מלאת אמונה
כתבה בטוב טעם התחזקתי תודה ענקית
נב. לא מכירה את הזוג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה